Műsor - 2022. szeptember 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló HÜBNER Nyíregyháza BSHÜBNER Nyíregyháza BS O GY, 79 - 55 1 - 0 PERRY Darius James (24)
(HÜBNER Nyiregyháza BS)
HENDERSON Harrison Blake (10)
(HÜBNER Nyiregyháza BS)
TOWNES Marques R (6)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Györfy Rúben, JAKAB László Imre (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2022. október 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I GY, 69 - 77 2 - 0 TOWNES Marques R (21)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
BOGNÁR Kristóf (12)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
WASHINGTON Desmond Marquis (10)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Minár László Balázs, Lengyel Ádám József (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2022. október 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló DEACDEAC O GY, 87 - 69 3 - 0 TOWNES Marques R (28)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
KARAHODZIC Kemal (9)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
KLOBUCAR Jaka (10)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Goda László, Nyilas István, Kovács Nimród János (Farkas János)
Műsor - 2022. október 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Egis KörmendEgis Körmend I GY, 74 - 75 4 - 0 MITCHELL Wendell Charles (32)
(Egis Körmend)
OMENAKA Godwin Ekene (14)
(Egis Körmend)
MITCHELL Wendell Charles (4)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Kapitány Gellért, Balog György Attila (Forrai Sámuel)
Műsor - 2022. október 21. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O V, 53 - 91 4 - 1 SUBOTIC Bojan (17)
(Szolnoki Olajbányász)
TOWNES Marques R (9)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
DURHAM Jabril Armin (7)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, Györfy Rúben (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2022. október 29. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Arconic-Alba FehérvárArconic-Alba Fehérvár I V, 101 - 73 4 - 2 SOMOGYI Ádám (21)
(Arconic-Alba Fehérvár)
FORD Quincy G. (6)
(Arconic-Alba Fehérvár)
VOJVODA Dávid (7)
(Arconic-Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Goda László, JAKAB László Imre (Téczely Tamás)
Műsor - 2022. november 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O V, 85 - 95 4 - 3 BORISOV Milos (22)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
KARAHODZIC Kemal (9)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
POT Stefan (9)
(Falco-Vulcano Energia KC Szombathely)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Frányó Péter (Dernei Gábor)
Műsor - 2022. november 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O V, 69 - 74 4 - 4 EDWIN Deon Javern (27)
(Atomerőmű SE)
EDWIN Deon Javern (8)
(Atomerőmű SE)
TOWNES Marques R (7)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Balog György Attila, Györfy Rúben (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2022. november 30. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Budapesti Honvéd SportegyesületBudapesti Honvéd Sportegyesület I - -
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Fodor Attila, Rácz Zsolt Róbert (Dernei Gábor)
Műsor - 2022. december 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Kometa Kaposvári KKKometa Kaposvári KK I - -
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Makrai Márton, JAKAB László Imre (Téczely Tamás)
Műsor - 2022. december 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló MVM-OSE LionsMVM-OSE Lions O - -
Aréna: Messzi István Sportcsarnok
Műsor - 2022. december 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Sopron KCSopron KC I - -
Aréna: NOVOMATIC Aréna
Műsor - 2022. december 21. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O - -
Aréna: Messzi István Sportcsarnok
Műsor - 2023. január 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O - -
Aréna: Messzi István Sportcsarnok
Műsor - 2023. január 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló DEACDEAC I - -
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Műsor - 2023. január 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Egis KörmendEgis Körmend O - -
Aréna: Messzi István Sportcsarnok
Műsor - 2023. január 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló HÜBNER Nyíregyháza BSHÜBNER Nyíregyháza BS I - -
Aréna: Continental Aréna
Műsor - 2023. január 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I - -
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Műsor - 2023. február 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Arconic-Alba FehérvárArconic-Alba Fehérvár O - -
Aréna: Messzi István Sportcsarnok
Műsor - 2023. február 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I - -
Aréna: Arena Savaria
Műsor - 2023. február 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Budapesti Honvéd SportegyesületBudapesti Honvéd Sportegyesület O - -
Aréna: Messzi István Sportcsarnok
Műsor - 2023. március 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I - -
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Műsor - 2023. március 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Kometa Kaposvári KKKometa Kaposvári KK O - -
Aréna: Messzi István Sportcsarnok
Műsor - 2023. március 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló MVM-OSE LionsMVM-OSE Lions I - -
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Műsor - 2023. március 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Sopron KCSopron KC O - -
Aréna: Messzi István Sportcsarnok
Műsor - 2023. április 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I - -
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok

Megyei szövetségek