Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | DEAC-Tungsram | I | V, 79 - 65 | 0 - 1 |
JOHNSON Nigel Armoni (23) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
GJORGJI Dzeletovic (11) (DEAC-Tungsram) |
DRENOVAC Dorde (3) (DEAC-Tungsram) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs, Rácz Zsolt Róbert (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | O | V, 75 - 77 | 0 - 2 |
BRYCE JR Clarence Leland (25) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
JARAMAZ Nemanja (10) (Duna Aszfalt-DTKH Kecskemet) |
JARAMAZ Nemanja (5) (Duna Aszfalt-DTKH Kecskemet) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Nagy Viktor, Szilágyi Bálint (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA | O | V, 104 - 110 | 0 - 3 |
JOHNSON Nigel Armoni (29) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
BRYCE JR Clarence Leland (7) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
JOHNSON Nigel Armoni (6) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, TÖRÖK RÓBERT, Györfy Rúben (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Alba Fehérvár | I | V, 93 - 78 | 0 - 4 |
LAKSA Martins (24) (Alba Fehervar) |
OMENAKA Godwin Ekene (8) (Alba Fehervar) |
STARK Jonathan (11) (Alba Fehervar) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás Ferenc, JAKAB László Imre (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Szolnoki Olajbányász | O | V, 84 - 92 | 0 - 5 |
BADZIM Roko (22) (Szolnoki Olajbanyasz) |
CAKARUN Marjan (9) (Szolnoki Olajbanyasz) |
PONGÓ Máté (7) (Szolnoki Olajbanyasz) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Tóth Cecília, Pozsonyi László (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely | I | V, 109 - 79 | 0 - 6 |
JOHNSON Nigel Armoni (25) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
LEDAY Seth Christian (12) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
BENKE Szilárd (8) (Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Papp Péter, Rácz Zsolt Róbert, Major Ádám (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Sopron KC | I | GY, 82 - 90 | 1 - 6 |
MONTGOMERY Efrem Reynard (21) (Sopron KC) |
MONTGOMERY Efrem Reynard (10) (Sopron KC) |
JOHNSON Nigel Armoni (6) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Frányó Péter, TÖRÖK RÓBERT, Györfy Rúben (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Egis Körmend | O | GY, 95 - 94 | 2 - 6 |
JOHNSON Nigel Armoni (27) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
GARETT Brandon Dominique (8) (Kormend) |
JOHNSON Nigel Armoni (10) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Benczur Tamás, Balog György Attila, Szilágyi Bálint (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kaposvári KK | O | GY, 90 - 82 | 3 - 6 |
JOHNSON Nigel Armoni (38) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
HENDLEIN Roland (12) (Kaposvari KK) |
HILLIARD IV Nimrod Andrew (7) (Kaposvari KK) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs, Nyilas István (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Zalakerámia ZTE KK | I | GY, 84 - 85 | 4 - 6 |
JOHNSON Nigel Armoni (26) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
BARNETT Jordan Kahlil (10) (Zalakeramia ZTE KK) |
GUYTON Carlton (6) (Zalakeramia ZTE KK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Györfy Rúben, Lengyel Ádám József (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | MVM-OSE Lions | O | GY, 92 - 81 | 5 - 6 |
JOHNSON Nigel Armoni (29) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
SUAREZ Manuel Alejandro (11) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
JOHNSON Nigel Armoni (7) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Fodor Attila (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | I | V, 86 - 84 | 5 - 7 |
BRYCE JR Clarence Leland (25) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
PERSONS Tayler Anthony (13) (Naturtex-SZTE-Szedeak) |
PERSONS Tayler Anthony (9) (Naturtex-SZTE-Szedeak) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, TÖRÖK RÓBERT, Kovács Nimród János (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Atomerőmű SE | O | GY, 83 - 74 | 6 - 7 |
JOHNSON Nigel Armoni (27) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
BRYCE JR Clarence Leland (11) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
JOHNSON Nigel Armoni (6) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Frányó Péter, Söjtöry Tamás Ferenc, Pozsonyi László (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | DEAC-Tungsram | O | V, 62 - 89 | 6 - 8 |
HAGINS Joshua Akeem (21) (DEAC-Tungsram) |
TÓTH Ádám (10) (DEAC-Tungsram) |
HAGINS Joshua Akeem (4) (DEAC-Tungsram) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Minár László Balázs, Sörlei Attila (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | I | V, 101 - 99 | 6 - 9 |
JOHNSON Nigel Armoni (26) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
BRYCE JR Clarence Leland (11) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
JOHNSON Nigel Armoni (5) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Tóth Cecília, Györfy Rúben (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA | I | V, 93 - 85 | 6 - 10 |
BRKIC Veljko (33) (Pecsi VSK-VEOLIA) |
BRKIC Veljko (12) (Pecsi VSK-VEOLIA) |
GORDON Justin Windell (7) (Pecsi VSK-VEOLIA) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc, Kovács Nimród János (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Alba Fehérvár | O | GY, 105 - 79 | 7 - 10 |
BRYCE JR Clarence Leland (27) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
PIPIRAS Rytis (8) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
JOHNSON Nigel Armoni (10) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Nagy Viktor, Pozsonyi László (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Sopron KC | O | V, 81 - 88 | 7 - 11 |
JOHNSON Nigel Armoni (20) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
MCGILL Rickey Isiah Justin (9) (Sopron KC) |
MONTGOMERY Efrem Reynard (6) (Sopron KC) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Lengyel Ádám József, Györfy Rúben (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Egis Körmend | I | V, 107 - 99 | 7 - 12 |
GORDON Wesley Jamaal (26) (Kormend) |
GORDON Wesley Jamaal (11) (Kormend) |
JOHNSON Nigel Armoni (6) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Papp Péter, Szilágyi Bálint (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Kaposvári KK | I | V, 86 - 78 | 7 - 13 |
MARTIN JR. Wayne Ernest (41) (Kaposvari KK) |
MARTIN JR. Wayne Ernest (12) (Kaposvari KK) |
JOHNSON Nigel Armoni (6) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nagy Viktor, Sörlei Attila (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Szolnoki Olajbányász | I | GY, 85 - 86 | 8 - 13 |
JOHNSON Nigel Armoni (28) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
SUBOTIC Bojan (16) (Szolnoki Olajbanyasz) |
PONGÓ Máté (9) (Szolnoki Olajbanyasz) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs, Horváth Csongor Béla (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | V, 76 - 78 | 8 - 14 |
SUAREZ Manuel Alejandro (23) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
DE COSEY Quenton Darell (7) (Zalakeramia ZTE KK) |
JOHNSON Nigel Armoni (6) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Pozsonyi László (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | MVM-OSE Lions | I | V, 80 - 74 | 8 - 15 |
MESICEK Blaz (26) (MVM-OSE Lions) |
SUAREZ Manuel Alejandro (10) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
IHRING Mario (6) (MVM-OSE Lions) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Tóth Cecília, Györfy Rúben (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | O | GY, 86 - 81 | 9 - 15 |
BRYCE JR Clarence Leland (23) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
BOGNÁR Kristóf (10) (Naturtex-SZTE-Szedeak) |
PERSONS Tayler Anthony (8) (Naturtex-SZTE-Szedeak) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Minár László Balázs, Sörlei Attila (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Atomerőmű SE | I | V, 82 - 73 | 9 - 16 |
EILINGSFELD János (26) (Atomeromu SE) |
BRYCE JR Clarence Leland (10) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
BRZOJA Mislav (7) (Atomeromu SE) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, Nyilas István (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely | O | V, 77 - 90 | 9 - 17 |
PERL Zoltán (17) (Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely) |
COLEMAN Al' Lonzo Nyrome (8) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
SOMOGYI Ádám (7) (Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Ádám József, Lengyel Ádám József (Bogárdi János) |