Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Jászberényi KSE | I | GY, 66 - 76 | 1 - 0 |
PITTS Damier Erik (29) (Sopron KC) |
CARTER Eric Jordan (13) (Sopron KC) |
STATEN Juwan Marquez (8) (Jászberény) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Pozsonyi László (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Egis Körmend | O | V, 80 - 84 | 1 - 1 |
VARNADO Jordon Milik (28) (Egis Körmend) |
TAYLOR Travis T. (9) (Egis Körmend) |
TURNER Frank Rahim (6) (Egis Körmend) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Major Ádám (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | DEAC | I | V, 87 - 71 | 1 - 2 |
BORISOV Milos (19) (DEAC) |
JONES CHristian Dion (13) (Sopron KC) |
COSTA MARTINEZ LLUIS (7) (DEAC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Frányó Péter, Goda László (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | V, 78 - 85 | 1 - 3 |
CARTER Eric Jordan (29) (Sopron KC) |
CARTER Eric Jordan (14) (Sopron KC) |
UBILLA Emmanuel (8) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Minár László Balázs, Fodor Attila (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Kaposvári KK | I | V, 87 - 59 | 1 - 4 |
DAVIS Rashun (19) (Kaposvári KK) |
HENDLEIN Roland (8) (Kaposvári KK) |
DAVIS Rashun (8) (Kaposvári KK) |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Pozsonyi László, Kovács Nimród János (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | OSE Lions | O | V, 61 - 82 | 1 - 5 |
THOMPSON James Bernard (21) (Sopron KC) |
BOZOVIC Milivoje (13) (OSE Lions) |
RIZVIC Ramo (4) (OSE Lions) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, TÖRÖK RÓBERT, Goda László (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Szolnoki Olajbányász | I | V, 84 - 70 | 1 - 6 |
TUCKER Dakarai (22) (Szolnoki Olajbányász) |
MORANT Demetris (12) (Szolnoki Olajbányász) |
SMITH Speedy (6) (Szolnoki Olajbányász) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás Ferenc, Vida József (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Atomerőmű SE | O | V, 80 - 82 | 1 - 7 |
EVANS II. Shannon Eugene (23) (Atomerőmű SE) |
COLEMAN Marcus Orlando (12) (Atomerőmű SE) |
THOMPSON James Bernard (5) (Sopron KC) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Minár László Balázs, Nepp László Oszkár (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | I | V, 80 - 68 | 1 - 8 |
KINNEY JR. James Edwin (20) (Sopron KC) |
CARTER Eric Jordan (11) (Sopron KC) |
CURRY Ronald Lee JR. (6) (Falco KC) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Kapitány Gellért, dr. Mészáros Balázs, Farkas Gábor (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | KTE-Duna Aszfalt | I | V, 90 - 80 | 1 - 9 |
WITTMANN Krisztián (25) (KTE-Duna Aszfalt) |
KARAHODZIC Kemal (9) (KTE-Duna Aszfalt) |
THOMPSON James Bernard (7) (Sopron KC) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Nagy Viktor, TÖRÖK RÓBERT (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | PVSK-VEOLIA | I | GY, 73 - 91 | 2 - 9 |
THOMPSON James Bernard (29) (Sopron KC) |
CARTER Eric Jordan (15) (Sopron KC) |
THOMPSON James Bernard (7) (Sopron KC) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Söjtöry Tamás Ferenc (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | O | GY, 94 - 70 | 3 - 9 |
RIVERS Demetre Earl (24) (Sopron KC) |
CARTER Eric Jordan (9) (Sopron KC) |
THOMPSON James Bernard (7) (Sopron KC) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Csabai-Kaskötő Brigitta, Balog György Attila (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Alba Fehérvár | O | GY, 88 - 82 | 4 - 9 |
CARTER Eric Jordan (21) (Sopron KC) |
MOLNÁR Márton (8) (Alba Fehérvár) |
GOVENS Darrin Anthony (6) (Alba Fehérvár) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Fodor Attila (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Jászberényi KSE | O | GY, 91 - 66 | 5 - 9 |
NELSON Remon Migguel (24) (Jászberény) |
CARTER Eric Jordan (10) (Sopron KC) |
KINNEY JR. James Edwin (6) (Sopron KC) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Benczur Tamás, Nagy Viktor, Hervay Tibor (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Egis Körmend | I | V, 76 - 71 | 5 - 10 |
VARNADO Jordon Milik (26) (Egis Körmend) |
TAYLOR Travis T. (9) (Egis Körmend) |
TURNER Frank Rahim (6) (Egis Körmend) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, TÖRÖK RÓBERT (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | DEAC | O | GY, 98 - 85 | 6 - 10 |
TÓTH Ádám (23) (DEAC) |
BOGNÁR Kristóf (14) (DEAC) |
MOODY Stefan Tyler (6) (DEAC) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc, Balog György Attila (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Zalakerámia ZTE KK | I | V, 82 - 78 | 6 - 11 |
THOMPSON James Bernard (25) (Sopron KC) |
SZABÓ Zsolt András (13) (Zalakerámia ZTE KK) |
BIBBINS Justin Irvin (5) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Frányó Péter, Lengyel Ádám József (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Kaposvári KK | O | GY, 101 - 96 | 7 - 11 |
JOGÉLA Tauras (28) (Sopron KC) |
PONJAVIC Aleksandar (13) (Kaposvári KK) |
NORFLEET Julian Vincent (6) (Kaposvári KK) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Minár László Balázs, Kovács Nimród János (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | OSE Lions | I | V, 91 - 75 | 7 - 12 |
WASHINGTON Eric Gerard (26) (OSE Lions) |
BOZOVIC Milivoje (13) (OSE Lions) |
WASHINGTON Eric Gerard (6) (OSE Lions) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Balog György Attila (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | O | GY, 79 - 74 | 8 - 12 |
JOGÉLA Tauras (16) (Sopron KC) |
CARTER Eric Jordan (11) (Sopron KC) |
THOMPSON James Bernard (8) (Sopron KC) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Farkas Gábor, TÖRÖK RÓBERT (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Szolnoki Olajbányász | O | GY, 85 - 73 | 9 - 12 |
JOGÉLA Tauras (23) (Sopron KC) |
CARTER Eric Jordan (13) (Sopron KC) |
JUHOS Levente (5) (Szolnoki Olajbányász) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, Györfy Rúben (Forrai Sámuel) |