(19-15, 21-16, 18-19, 29-9)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Cziffra Csaba Zsolt, Pozsonyi László, Kovács Nimród János (Gorka Szabolcs Zsombor)

Hazai edző nyilatkozata
Fekete Ádám : Örülünk a sikernek, nagyon fontos volt, hogy hazai pályán megszerezzük az első győzelmünket. Az utolsó negyedben nagy lett a különbség, de a harmadik negyedben koncentrációban és küzdésben is kicsit visszavettünk. Úgy éreztük, hogy meglesz ez a mérkőzés. Utána jól védekeztünk, könnyű kosarakat szereztünk és jöttek a kinti dobások is. Jól oszlottak el a pontok, nagyon sok assziszt volt, és az eladott labdák számát is sikerült lecsökkentenünk.

Vendég edző nyilatkozata
Sabáli Balázs : Nem tudok nyugodt lenne, először is gratulálok a hazai csapatnak, hiszen abszolút megérdemelten nyertek! Nem fogunk nyerni, ha ezt a játékstílust folytatjuk, Egykét játékos másnak az egzisztenciájával, állásával játszik. Három éve megtettem azt Sopronban, hogy lemondtam, most mondom, hogy nem fogok lemondani. Csinálom tovább, de észre kell venni, mi az, ami rossz és mi az, ami nem. Vállalom a felelősséget, amiért kell, de az, hogy a két legfontosabb játékosunk 12-13 labdát adjon el, az vérlázító. El kell dönteni, hogy mi a fontosabb, a saját statisztika, vagy az, hogy a csapat nyerjen.

Hazai játékos nyilatkozata
Aleksandar Ponjavic : Az első fordulóban kikaptunk itthon a Zalaegerszegtől, ezért is volt nagyon fontos számunkra, hogy megszerezzük első hazai győzelmünket. Tudtuk, hogy a Sopronnak nagyon gyors és atlétikus amerikai játékosaik vannak. Jól sikerült a felkészülésünk, egységes csapatjátékkal pedig sikerült legyőzni őket.

Vendég játékos nyilatkozata
Takács Norbert : Rosszul indult a mérkőzés számunkra, igaz sikerült visszajönnünk. Elkaptuk a ritmust, de inkább egyéni teljesítményekkel. Meccsek óta nem jár a labda, . Nem tudom mikor fog ez változni és az emberek mikor fognak rendet tenni a fejükben. Akiknél a legtöbb labda van nem tudom, hogy mit szeretnének csinálni? Egyedül próbálják megoldani a szituációkat és ezt már az ellenfelek is kiismerték. El fogunk beszélgetni a csapaton belül, eddig is volt ilyen, de úgy látom nem volt elég hatásos.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-