Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | MEAFC-Miskolc | O | V, 54 - 79 | 0 - 1 |
TAKÁCS Dániel (32) (MEAFC-Miskolc) |
MONTAI Márton (11) (MEAFC-Miskolc) |
SOMOGYFOKI Péter Gábor (4) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gelencsér György, Mintál Csaba, Pécsi Zsolt (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | O | V, 70 - 86 | 0 - 2 |
SZABÓ Péter (22) (PE Veszprém) |
PAVLOVIC Nebojsa (11) (PE Veszprém) |
HELMECZI András (3) (PE Veszprém) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Radnóti Miklós, Tóth Cecília (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | OSE Lions | I | V, 102 - 54 | 0 - 3 |
ANDA Dávid (18) (OSE Lions) |
ZSÍROS Péter (13) (OSE Lions) |
BURAI Róbert (7) (OSE Lions) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Major Ádám, Horváth Csongor Béla (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Budapesti Honvéd SE | O | V, 70 - 80 | 0 - 4 |
SZALAY Ákos (16) (Budapesti Honvéd SE) |
TÖMÖSVÁRY Máté (13) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
SZALAY Ákos (5) (Budapesti Honvéd SE) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Nyilas István, Reisz Péter (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | BUDAFOK | I | V, 100 - 61 | 0 - 5 |
TURSICS Krisztián (24) (BUDAFOK) |
TÖMÖSVÁRY Máté (16) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
LADOS Erik Botond (5) (BUDAFOK) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Kéri István, Szilágyi Bálint (Nagy József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Vasas Akadémia | O | V, 58 - 61 | 0 - 6 |
ANDRÁSSY Géza (24) (Vasas Akadémia) |
MORAVCSIK Áron (8) (Vasas Akadémia) |
MORAVCSIK Áron (9) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Gelencsér György, Maár Gábor (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks | I | V, 86 - 46 | 0 - 7 |
CZURA Attila (23) (Nyíregyháza) |
BAZSÓ Brúnó Tamás (10) (Nyíregyháza) |
SOMOGYFOKI Péter Gábor (5) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Gaál István, Józsa András Junior, Kruk Melinda (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE | O | V, 69 - 72 | 0 - 8 |
MOLNÁR Miklós (20) (Nagykőrös) |
MÁCSAI Károly (17) (Nagykőrös) |
MOLNÁR Miklós (5) (Nagykőrös) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Reisz Péter, Vadász Csaba (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | MTK Törökbálint | I | V, 82 - 67 | 0 - 9 |
JAKAB Péter (19) (MTK Törökbálint) |
BIHARI Máté (9) (MTK Törökbálint) |
JAKAB Péter (7) (MTK Törökbálint) |
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Lövei László, Stánicz Péter (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | PVSK-Kronosz Kiadó | I | V, 94 - 61 | 0 - 10 |
SOMOGYFOKI Péter Gábor (26) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
SOMOGYFOKI Péter Gábor (7) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
BÍRÓ Levente (9) (PVSK-Kronosz) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Gaál István, Györfy Rúben, Nepp László Oszkár (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | OMNIA Pub & Food Békés | O | GY, 82 - 77 | 1 - 10 |
KRSTIC Daniel (33) (OMNIA Pub & Food Békés) |
KERTÉSZ Dániel (9) (OMNIA Pub & Food Békés) |
KERTÉSZ Dániel (4) (OMNIA Pub & Food Békés) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Nagy József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | MAFC | I | V, 125 - 58 | 1 - 11 |
CSAPAI Péter Zsolt (25) (MAFC) |
GARAMVÖLGYI Ákos Tibor (8) (MAFC) |
WASHINGTON Eric Gerard (8) (MAFC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Varga Zoltán, Vadász Csaba (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | BKG-Príma SE | O | V, 87 - 94 | 1 - 12 |
KOVÁCS Gergely Soma (27) (BKG-Príma SE) |
KOVÁCS Gergely Soma (10) (BKG-Príma SE) |
NAGY Botond Ágoston (14) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Gelencsér György, Reisz Péter (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | MEAFC-Miskolc | I | GY, 74 - 76 | 2 - 12 |
HOMOKI Donát László (27) (MEAFC-Miskolc) |
SOMOGYFOKI Szabolcs Gábor (12) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
TÓTH Viktor (6) (MEAFC-Miskolc) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Domán István (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | I | V, 100 - 82 | 2 - 13 |
MADÁR András Rudolf (22) (PE Veszprém) |
TÖMÖSVÁRY Máté (8) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
SZABÓ Péter (8) (PE Veszprém) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Kovács Nimród, Tóth Cecília, Pécsi Zsolt (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | OSE Lions | O | V, 60 - 90 | 2 - 14 |
TÖMÖSVÁRY Máté (17) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
NSHIMBA Kalau Joel (12) (OSE Lions) |
ABELL Remy (5) (OSE Lions) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Földesi Ádám (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Budapesti Honvéd SE | I | V, 91 - 80 | 2 - 15 |
SOMOGYFOKI Szabolcs Gábor (22) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
SOMOGYFOKI Szabolcs Gábor (11) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
SOMOGYFOKI Péter Gábor (7) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Surányi Gábor, Sentényi Barna (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | BUDAFOK | O | V, 78 - 86 | 2 - 16 |
PUPP Bence (22) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
VARGA Dániel Géza (9) (BUDAFOK) |
PUSZTA Dávid Csaba (4) (BUDAFOK) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Mintál Csaba (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Vasas Akadémia | I | V, 94 - 72 | 2 - 17 |
TÖMÖSVÁRY Máté (22) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
BOROS Márk (8) (Vasas Akadémia) |
BOROS Márk (8) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Józsa András Junior, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | OMNIA Pub & Food Békés | I | V, 110 - 81 | 2 - 18 |
KRSTIC Daniel (24) (OMNIA Pub & Food Békés) |
KOMA Dániel (14) (OMNIA Pub & Food Békés) |
KERTÉSZ Dániel (12) (OMNIA Pub & Food Békés) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: Balogh Gyula, Sallai István József, Makrai Márton (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks | O | V, 80 - 111 | 2 - 19 |
HARMON Michael (21) (Nyíregyháza) |
BAZSÓ Brúnó Tamás (9) (Nyíregyháza) |
PUPP Bence (8) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Gábor, Reisz Péter, Mintál Csaba (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE | I | V, 102 - 73 | 2 - 20 |
MOLNÁR Miklós (23) (Nagykőrös) |
MÁCSAI Károly (9) (Nagykőrös) |
FEHÉR Péter József (6) (Nagykőrös) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Borgula György (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | MTK Törökbálint | O | V, 76 - 85 | 2 - 21 |
BIHARI Máté (22) (MTK Törökbálint) |
NAGY Szabolcs Szilárd (9) (MTK Törökbálint) |
BIHARI Máté (5) (MTK Törökbálint) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Maár Gábor, Pécsi Zsolt (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | PVSK-Kronosz Kiadó | O | V, 69 - 108 | 2 - 22 |
BERKICS Bence (24) (PVSK-Kronosz) |
DOROGI Gergő (6) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
FÜLÖP Zsombor (7) (PVSK-Kronosz) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Reisz Péter (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | MAFC | O | V, 68 - 106 | 2 - 23 |
KATONA József Bence (19) (MAFC) |
GARAMVÖLGYI Ákos Tibor (10) (MAFC) |
WASHINGTON Eric Gerard (6) (MAFC) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Tóth Cecília, Vadász Csaba (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | BKG-Príma SE | I | V, 126 - 89 | 2 - 24 |
NAGY Botond Ágoston (36) (BKG-Príma SE) |
BERGER Seth Kenan (7) (BKG-Príma SE) |
NAGY Botond Ágoston (14) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba) |