NB I. A csoport, Fiú U20 - 2021/2022 NB I. A csoport, Fiú U20 - 2021/2022
Legutóbbi - NB I. A csoport, Fiú U20
14. forduló MVM-OSE Lions U20 - Sopron KC U20 2021. november 17. szerda 57 - 67
10. forduló Sopron KC U20 - KTE-Duna Aszfalt U20 2021. november 14. vasárnap 64 - 72
10. forduló Egis Körmend U20 - Szolnoki Olajbányász U20 2021. november 13. szombat 92 - 84
10. forduló Zalakerámia ZTE KK U20 - Pécsi VSK-VEOLIA U20 2021. november 13. szombat 78 - 72
10. forduló DEAC Kosárlabda Akadémia U20 - SZEDEÁK U20 2021. november 13. szombat 83 - 72
10. forduló Kaposvári KK U20 - Alba Fehérvár U20 2021. november 12. péntek 71 - 82
10. forduló Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 - Atomerőmű SE U20 2021. november 12. péntek 93 - 66
Következik - NB I. A csoport, Fiú U20
9. forduló Szolnoki Olajbányász U20 - Sopron KC U20 2021. december 7. kedd 15:15
11. forduló KTE-Duna Aszfalt U20 - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 2021. december 10. péntek 15:00
11. forduló SZEDEÁK U20 - Nyíregyháza Blue Sharks U20 2021. december 10. péntek 15:15
11. forduló Alba Fehérvár U20 - Zalakerámia ZTE KK U20 2021. december 11. szombat 13:30
11. forduló MVM-OSE Lions U20 - Pécsi VSK-VEOLIA U20 2021. december 11. szombat 15:00
11. forduló Atomerőmű SE U20 - DEAC Kosárlabda Akadémia U20 2021. december 11. szombat 15:00
11. forduló Sopron KC U20 - Egis Körmend U20 2021. december 11. szombat 15:00
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Egis Körmend U20
Egis Körmend U20
9 1.00 18 9 0 771 594 GY9 3-0 6-0 5-0
2. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
11 0.91 20 9 2 972 735 GY6 6-1 3-1 5-0
3. Kaposvári KK U20
Kaposvári KK U20
10 0.85 17 7 3 792 720 V2 3-1 4-2 2-3
4. Szolnoki Olajbányász U20
Szolnoki Olajbányász U20
9 0.83 15 6 3 639 570 V1 4-0 2-3 3-2
5. DEAC Kosárlabda Akadémia U20
DEAC Kosárlabda Akadémia U20
10 0.80 16 6 4 768 712 GY3 5-1 1-3 3-2
6. Sopron KC U20
Sopron KC U20
10 0.80 16 6 4 762 680 GY1 4-2 2-2 2-3
7. Alba Fehérvár U20
Alba Fehérvár U20
10 0.80 16 6 4 812 780 GY1 3-2 3-2 3-2
8. KTE-Duna Aszfalt U20
KTE-Duna Aszfalt U20
9 0.78 14 5 4 631 587 GY1 3-1 2-3 3-2
9. Pécsi VSK-VEOLIA U20
Pécsi VSK-VEOLIA U20
10 0.75 15 5 5 777 655 V1 3-1 2-4 2-3
10. SZEDEÁK U20
SZEDEÁK U20
9 0.67 12 3 6 589 689 V2 2-2 1-4 1-4
11. Zalakerámia ZTE KK U20
Zalakerámia ZTE KK U20
10 0.65 13 3 7 671 804 GY1 1-5 2-2 2-3
12. Nyíregyháza Blue Sharks U20
Nyíregyháza Blue Sharks U20
11 0.59 13 2 9 684 938 GY2 1-5 1-4 2-3
13. Atomerőmű SE U20
Atomerőmű SE U20
9 0.56 10 1 8 626 796 V1 1-4 0-4 1-4
14. MVM-OSE Lions U20
MVM-OSE Lions U20
11 0.55 12 1 10 689 923 V4 1-4 0-6 1-4
Ranglisták - NB I. A csoport, Fiú U20
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek