| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 17 | 10 | 10.1 | 19.5 | 1.4 | 2.4 | 60 | 2.1 | 4.6 | 45.6 | 0.9 | 1.1 | 84.2 | 1.4 | 0.9 | 2.2 | 0.8 | 1.4 | 3.8 | 1.5 | 1.4 | 0.2 | 0 | 11.1 | |||||||||
| Total | 17 | 10 | 172 | 332 | 24 | 40 | 60 | 36 | 79 | 45.6 | 16 | 19 | 84.2 | 23 | 15 | 38 | 13 | 24 | 64 | 25 | 23 | 4 | 0 | 189 | |||||||||
| 40 perc | 17 | 10 | 20.7 | 40 | 2.9 | 4.8 | 60 | 4.3 | 9.5 | 45.6 | 1.9 | 2.3 | 84.2 | 2.8 | 1.8 | 4.6 | 1.6 | 2.9 | 7.7 | 3 | 2.8 | 0.5 | 0 | 22.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2015/2016 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2015. 10. 02. |
|
KTE-Duna Aszfalt | 77 –57 | 15 | 23 | 2 | 3 | 66.7 | 3 | 5 | 60 | 2 | 2 | 100 | 2 | 1 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 20 | ||||
| 2 | 2015. 10. 07. |
|
Jászberény | 99 –91 | 18 | 24 | 2 | 2 | 100 | 4 | 8 | 50 | 2 | 2 | 100 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 18 | ||||
| 3 | 2015. 10. 11. |
|
Sopron KC | 79 –75 | 6 | 18 | 0 | 3 | 0 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 4 | 2015. 10. 16. |
|
Atomerőmű SE | 81 –61 | * | 11 | 26 | 1 | 2 | 50 | 3 | 5 | 60 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 13 | |||
| 6 | 2015. 10. 20. |
|
ZTE KK | 78 –64 | * | 8 | 10 | 1 | 2 | 50 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 8 | |||
| 5 | 2015. 10. 24. |
|
Nyíregyháza BS | 82 –90 | * | 9 | 14 | 1 | 1 | 100 | 2 | 5 | 40 | 1 | 1 | 100 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10 | |||
| 7 | 2015. 11. 07. |
|
MAFC | 89 –90 | 14 | 17 | 0 | 2 | 0 | 3 | 8 | 37.5 | 5 | 5 | 100 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 12 | ||||
| 8 | 2015. 11. 15. |
|
Kaposvári KK | 70 –66 | * | 6 | 21 | 1 | 2 | 50 | 1 | 4 | 25 | 1 | 1 | 100 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | |||
| 9 | 2015. 11. 22. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 83 –82 | 14 | 22 | 2 | 2 | 100 | 3 | 5 | 60 | 1 | 1 | 100 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 3 | 1 | 0 | 18 | ||||
| 10 | 2015. 12. 06. |
|
Szolnoki Olajbányász | 65 –73 | 14 | 19 | 1 | 2 | 50 | 4 | 6 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 16 | ||||
| 11 | 2015. 12. 11. |
|
Alba Fehérvár | 120 –84 | 12 | 24 | 3 | 3 | 100 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 3 | 4 | 3 | 3 | 1 | 0 | 19 | ||||
| 12 | 2015. 12. 20. |
|
Szedeák | 105 –96 | * | 9 | 21 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 75 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9 | |||
| 13 | 2016. 01. 08. |
|
Körmend | 73 –69 | * | 4 | 27 | 2 | 4 | 50 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | -1 | |||
| 15 | 2016. 01. 23. |
|
Jászberény | 100 –76 | * | 5 | 18 | 2 | 4 | 50 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 3 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | |||
| 16 | 2016. 01. 30. |
|
Sopron KC | 82 –81 | * | 7 | 20 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 10 | |||
| 18 | 2016. 02. 10. |
|
Nyíregyháza BS | 94 –74 | * | 11 | 15 | 3 | 4 | 75 | 1 | 5 | 20 | 2 | 2 | 100 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 12 | |||
| 19 | 2016. 02. 13. |
|
ZTE KK | 84 –49 | * | 9 | 13 | 1 | 1 | 100 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 9 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2015/2016 |
|
Falco KC | Férfi NB I. A | 17 | 10 | 10.1172 | 19.5332 | 1.424 | 2.440 | 6060 | 2.136 | 4.679 | 45.645.6 | 0.916 | 1.119 | 84.284.2 | 1.423 | 0.915 | 2.238 | 0.813 | 1.424 | 3.864 | 1.525 | 1.423 | 0.24 | 00 | 11.1189 | |||
| 1 szezon |
|
Falco KC | 17 | 10 | 10.1172 | 19.5332 | 1.424 | 2.440 | 6060 | 2.136 | 4.679 | 45.645.6 | 0.916 | 1.119 | 84.284.2 | 1.423 | 0.915 | 2.238 | 0.813 | 1.424 | 3.864 | 1.525 | 1.423 | 0.24 | 00 | 11.1189 | ||||
| Összesítés | 17 | 10 | 10.1172 | 19.5332 | 1.424 | 2.440 | 6060 | 2.136 | 4.679 | 45.645.6 | 0.916 | 1.119 | 84.284.2 | 1.423 | 0.915 | 2.238 | 0.813 | 1.424 | 3.864 | 1.525 | 1.423 | 0.24 | 00 | 11.1189 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2015/2016 |
|
Falco KC | Férfi NB I. A | 17 | 10 | 10.1172 | 19.5332 | 1.424 | 2.440 | 6060 | 2.136 | 4.679 | 45.645.6 | 0.916 | 1.119 | 84.284.2 | 1.423 | 0.915 | 2.238 | 0.813 | 1.424 | 3.864 | 1.525 | 1.423 | 0.24 | 00 | 11.1189 | |||
| 1 szezon |
|
Falco KC | 17 | 10 | 10.1172 | 19.5332 | 1.424 | 2.440 | 6060 | 2.136 | 4.679 | 45.645.6 | 0.916 | 1.119 | 84.284.2 | 1.423 | 0.915 | 2.238 | 0.813 | 1.424 | 3.864 | 1.525 | 1.423 | 0.24 | 00 | 11.1189 | ||||
| Összesítés | 17 | 10 | 10.1172 | 19.5332 | 1.424 | 2.440 | 6060 | 2.136 | 4.679 | 45.645.6 | 0.916 | 1.119 | 84.284.2 | 1.423 | 0.915 | 2.238 | 0.813 | 1.424 | 3.864 | 1.525 | 1.423 | 0.24 | 00 | 11.1189 | ||||||