Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Dunaharaszti MTK | I | V, 90 - 69 | 0 - 1 |
KRSTIC Daniel (20) (Békés) |
BALOG Gábor (13) (Békés) |
SANTIAGO Jordan Ismael (6) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Sentényi Barna, Ntasis Lazaros (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Pénzügyőr Sportegyesület | I | V, 72 - 49 | 0 - 2 |
KISS Lajos Tibor (16) (Pénzügyőr SE) |
KISS Lajos Tibor (11) (Pénzügyőr SE) |
DR.SZEKERES Ábel (7) (Pénzügyőr SE) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Sallai István József, Jurák Krisztián, Domán István (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | KTE-Duna Aszfalt U23 | I | V, 79 - 66 | 0 - 3 |
KRSTIC Daniel (19) (Békés) |
BALOG Gábor (12) (Békés) |
KRSTIC Daniel (7) (Békés) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Vadász Csaba, Mintál Csaba, Dr. Danka Péter (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia | O | GY, 84 - 70 | 1 - 3 |
KRSTIC Daniel (31) (Békés) |
CVIJIN Patrik (14) (Békés) |
CSÁTALJAY Barna (7) (SMAFC 1860 KA) |
Aréna: Békés Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gál János, Varga Zoltán, Földi László (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Újpest-MT | O | V, 46 - 60 | 1 - 4 |
KATONA József Bence (18) (Újpest-MT) |
CVIJIN Patrik (13) (Békés) |
KRSTIC Daniel (6) (Békés) |
Aréna: Békés Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Mintál Csaba, Téczely Roland Balázs (Domokos Lőrinc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | ELITE Basket | I | GY, 70 - 79 | 2 - 4 |
SOMOGYFOKI Szabolcs Gábor (21) (ELITE Basket) |
HEGEDŰS Attila (14) (ELITE Basket) |
BALOG Gábor (6) (Békés) |
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Hervay Tibor, Szalai Zsolt, Földesi Ádám (Németh Csaba János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | O | GY, 76 - 64 | 3 - 4 |
ACIMOVIC Nemanja (22) (Békés) |
OKOH Victor Kelechi (11) (Békés) |
KRSTIC Daniel (9) (Békés) |
Aréna: Békés Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Domán István (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | I | GY, 79 - 81 | 4 - 4 |
BALOG Gábor (26) (Békés) |
CVIJIN Patrik (12) (Békés) |
PAVLOVIC Vuk (12) (Bodrogi Bau Vásárhely) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Gál János, Radnóti Miklós, Mintál Csaba (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | DEAC U23 | O | GY, 59 - 54 | 5 - 4 |
KRSTIC Daniel (26) (Békés) |
GÁSPÁR Mátyás (9) (DEAC U23) |
SÁGODI Róbert (7) (DEAC U23) |
Aréna: Békés Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Borgula György, Drenyovszki Dániel (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | MEAFC-Miskolc | O | V, 65 - 72 | 5 - 5 |
KRSTIC Daniel (25) (Békés) |
LAJSZ Gergely (10) (MEAFC-Miskolc) |
KOZÁK Márton (7) (MEAFC-Miskolc) |
Aréna: Békés Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Major Ádám, Nepp László Oszkár, Ntasis Lazaros (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Atomerőmű KSE Bonyhád | I | V, 86 - 77 | 5 - 6 |
KRSTIC Daniel (29) (Békés) |
CVIJIN Patrik (11) (Békés) |
FRANK Áron (8) (Bonyhádi KSE) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Vadász Csaba, Téczely Roland Balázs (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | O | GY, 74 - 57 | 6 - 6 |
VASS Dominik (17) (Békés) |
OKOH Victor Kelechi (12) (Békés) |
KRSTIC Daniel (11) (Békés) |
Aréna: Békés Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Polonkai Balázs István, Nagy-Pál Petra (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Ceglédi KE | I | V, 86 - 75 | 6 - 7 |
KRSTIC Daniel (23) (Békés) |
HERENDIC Dominik (11) (Cegléd) |
KRSTIC Daniel (7) (Békés) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Borgula György, Domán István, Marton Péter (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | DEAC U23 | I | V, 89 - 63 | 6 - 8 |
SÁGODI Róbert (21) (DEAC U23) |
CVIJIN Patrik (16) (Békés) |
POLLÁK Balázs István (9) (DEAC U23) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Gál János, Gergely Csaba, Földi László (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Dunaharaszti MTK | O | GY, 80 - 56 | 7 - 8 |
BALOG Gábor (30) (Békés) |
ACIMOVIC Nemanja (10) (Békés) |
KRSTIC Daniel (5) (Békés) |
Aréna: Békés Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sallai István József, Vadász Csaba, Drenyovszki Dániel (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Pénzügyőr Sportegyesület | O | GY, 79 - 76 | 8 - 8 |
KRSTIC Daniel (35) (Békés) |
CVIJIN Patrik (15) (Békés) |
KRSTIC Daniel (8) (Békés) |
Aréna: Békés Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Varga Zoltán, Dr. Szalóki Bence (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | KTE-Duna Aszfalt U23 | O | GY, 68 - 57 | 9 - 8 |
KRSTIC Daniel (25) (Békés) |
CVIJIN Patrik (12) (Békés) |
BALOG Gábor (5) (Békés) |
Aréna: Békés Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Vida József, Ntasis Lazaros, Simon Kristóf Kolos (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia | I | GY, 80 - 93 | 10 - 8 |
CSÁTALJAY Péter (27) (SMAFC 1860 KA) |
CVIJIN Patrik (12) (Békés) |
BALOG Gábor (6) (Békés) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gaál Norbert, Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti (HOFFMANN Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Újpest-MT | I | V, 73 - 60 | 10 - 9 |
VARGA Dániel Géza (18) (Újpest-MT) |
ACIMOVIC Nemanja (10) (Békés) |
OLIC Milos (9) (Békés) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Mintál Csaba, Nepp László Oszkár (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | ELITE Basket | O | GY, 105 - 40 | 11 - 9 |
VASS Dominik (18) (Békés) |
ACIMOVIC Nemanja (10) (Békés) |
BALOG Gábor (8) (Békés) |
Aréna: Békés Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gál János, Radnóti Miklós, Drenyovszki Dániel (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | I | V, 87 - 80 | 11 - 10 |
ACIMOVIC Nemanja (23) (Békés) |
KRSTIC Daniel (9) (Békés) |
KÁMÁN Bálint (10) (SZE Győri KC) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Major Ádám, Kapusi Gábor, DR. MAGYARI TIBOR (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | O | V, 73 - 75 | 11 - 11 |
KRSTIC Daniel (22) (Békés) |
BURKO Semin (17) (Bodrogi Bau Vásárhely) |
VARGA Ákos (8) (Bodrogi Bau Vásárhely) |
Aréna: Békés Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fodor Attila, Földi László, Borgula György (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | MEAFC-Miskolc | I | V, 81 - 65 | 11 - 12 |
KRSTIC Daniel (29) (Békés) |
ACIMOVIC Nemanja (11) (Békés) |
KOZÁK Márton (7) (MEAFC-Miskolc) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Makrai Márton, Gaál Norbert, Polonkai Balázs István (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Atomerőmű KSE Bonyhád | O | GY, 90 - 68 | 12 - 12 |
BALOG Gábor (23) (Békés) |
CVIJIN Patrik (11) (Békés) |
BALOG Gábor (9) (Békés) |
Aréna: Békés Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Menyhárt Ferenc Tamás, Drenyovszki Dániel (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | I | GY, 75 - 85 | 13 - 12 |
ASSZú Ádám (29) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
CVIJIN Patrik (12) (Békés) |
DRAHOS Gábor (5) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok | Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Sallai István József, Gergely Csaba (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Ceglédi KE | O | GY, 78 - 74 | 14 - 12 |
KRSTIC Daniel (23) (Békés) |
CVIJIN Patrik (10) (Békés) |
KRSTIC Daniel (7) (Békés) |
Aréna: Békés Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Reisz Péter, Vadász Csaba (Maár Gábor) |