Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | KTE-Duna Aszfalt U23 | I | V, 59 - 52 | 0 - 1 |
KOZÁK Márton (20) (MEAFC-Miskolc) |
KOZÁK Márton (11) (MEAFC-Miskolc) |
KOZÁK Márton (4) (MEAFC-Miskolc) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Vadász Csaba, Borgula György (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia | O | GY, 74 - 57 | 1 - 1 |
SCHÖLL Richárd (14) (SMAFC 1860 KA) |
NÉMETH Márk (10) (SMAFC 1860 KA) |
SZÖGI Ádám Pál (4) (MEAFC-Miskolc) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Gergely Csaba, Domán István, Marton Péter (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Újpest-MT | I | V, 83 - 71 | 1 - 2 |
CSEH György (19) (MEAFC-Miskolc) |
CSEH György (11) (MEAFC-Miskolc) |
ROSEMOND Steve (7) (Újpest-MT) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Nagy-Pál Petra (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | ELITE Basket | O | GY, 75 - 61 | 2 - 2 |
CSÁK Bence (18) (MEAFC-Miskolc) |
HEGEDŰS Attila (10) (ELITE Basket) |
SOMOGYFOKI Péter Gábor (7) (ELITE Basket) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Sallai István József, Sentényi Barna, Gaál Norbert (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | I | V, 97 - 92 | 2 - 3 |
GEIGER Bálint József (25) (SZE Győri KC) |
LÓGÁR Bence (10) (SZE Győri KC) |
KÁMÁN Bálint (7) (SZE Győri KC) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Esztergályos Róbert, Tóth Bence (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | O | GY, 87 - 67 | 3 - 3 |
KOZÁK Márton (19) (MEAFC-Miskolc) |
BURKO Semin (8) (Bodrogi Bau Vásárhely) |
SZÖGI Ádám Pál (6) (MEAFC-Miskolc) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Gergely Csaba, Nepp László Oszkár, Nagy-Pál Petra (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Ceglédi KE | I | V, 83 - 69 | 3 - 4 |
CSABA György (30) (Cegléd) |
CSÁKVÁRI Csaba László (10) (Cegléd) |
MÉSZÁROS Máté (9) (Cegléd) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Varga Zoltán, Borgula György (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Atomerőmű KSE Bonyhád | I | V, 76 - 67 | 3 - 5 |
BAKI Sándor (25) (Bonyhádi KSE) |
PAJOR Dávid (11) (Bonyhádi KSE) |
FRANK Áron (4) (Bonyhádi KSE) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Reisz Péter, Mintál Csaba, Téczely Roland Balázs (Maár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | O | GY, 84 - 44 | 4 - 5 |
KOZÁK Márton (19) (MEAFC-Miskolc) |
LAJSZ Gergely (8) (MEAFC-Miskolc) |
KOZÁK Márton (4) (MEAFC-Miskolc) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Pozsonyi László, Gergely Csaba (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Békési SzSK | I | GY, 65 - 72 | 5 - 5 |
KRSTIC Daniel (25) (Békés) |
LAJSZ Gergely (10) (MEAFC-Miskolc) |
KOZÁK Márton (7) (MEAFC-Miskolc) |
Aréna: Békés Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Major Ádám, Nepp László Oszkár, Ntasis Lazaros (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | DEAC U23 | O | GY, 75 - 55 | 6 - 5 |
NEUWIRTH Bence (18) (DEAC U23) |
BALÁZSI Bence Soma (11) (DEAC U23) |
TÓTH Bence (9) (MEAFC-Miskolc) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Gál János, Domán István, Marton Péter (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Dunaharaszti MTK | I | GY, 85 - 91 | 7 - 5 |
CSÁK Bence (22) (MEAFC-Miskolc) |
BOCSÁRDI Gábor Zoltán (14) (Dunaharaszti MTK) |
SANTIAGO Jordan Ismael (10) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Kruk Melinda, Gaál Norbert (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Pénzügyőr Sportegyesület | O | GY, 92 - 62 | 8 - 5 |
HORVÁTH Barnabás (19) (Pénzügyőr SE) |
BARANYI Péter Balázs (11) (Pénzügyőr SE) |
DR.SZEKERES Ábel (7) (Pénzügyőr SE) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Makrai Márton, Nagy-Pál Petra, Káré Gergő (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | KTE-Duna Aszfalt U23 | O | GY, 87 - 57 | 9 - 5 |
TÓTH Bence (16) (MEAFC-Miskolc) |
LAJSZ Gergely (7) (MEAFC-Miskolc) |
TÓTH Bence (8) (MEAFC-Miskolc) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Sallai István József, Domán István, Marton Péter (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia | I | GY, 74 - 88 | 10 - 5 |
CSÁTALJAY Péter (18) (SMAFC 1860 KA) |
CSÁTALJAY Péter (11) (SMAFC 1860 KA) |
TÓTH Bence (5) (MEAFC-Miskolc) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szalai Zsolt, DR. MAGYARI TIBOR, Benedek Zoltán (HOFFMANN Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Újpest-MT | O | GY, 65 - 58 | 11 - 5 |
KOZÁK Márton (18) (MEAFC-Miskolc) |
VARGA Dániel Géza (10) (Újpest-MT) |
KATONA József Bence (7) (Újpest-MT) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Gál János, Földi László, Drenyovszki Dániel (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | ELITE Basket | I | GY, 61 - 84 | 12 - 5 |
LÁNCOS Krisztián (22) (ELITE Basket) |
LÁNCOS Krisztián (12) (ELITE Basket) |
BODNÁR Balázs (5) (ELITE Basket) |
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Kéri István, Rózsavölgyi Alexandra (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | O | V, 70 - 75 | 12 - 6 |
SZÖGI Ádám Pál (28) (MEAFC-Miskolc) |
BERNECZEI László István (11) (SZE Győri KC) |
SZÖGI Ádám Pál (8) (MEAFC-Miskolc) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Horváth Csongor Béla, Domán István (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | I | GY, 77 - 80 | 13 - 6 |
BURKO Semin (23) (Bodrogi Bau Vásárhely) |
BURKO Semin (11) (Bodrogi Bau Vásárhely) |
PAVLOVIC Vuk (10) (Bodrogi Bau Vásárhely) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Földi László, Téczely Roland Balázs (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Ceglédi KE | O | V, 84 - 94 | 13 - 7 |
TÓTH Zoltán (20) (Cegléd) |
CSEH György (9) (MEAFC-Miskolc) |
KOZÁK Márton (6) (MEAFC-Miskolc) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Makrai Márton, Sallai István József, Rózsavölgyi Alexandra (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Atomerőmű KSE Bonyhád | O | GY, 82 - 59 | 14 - 7 |
KOZÁK Márton (27) (MEAFC-Miskolc) |
PINTÉR Dávid (12) (MEAFC-Miskolc) |
SZALAI Milán Zsolt (6) (Bonyhádi KSE) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: JAKAB László Imre, Sentényi Barna, Gruber Nikolett Lilla (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | I | GY, 66 - 77 | 15 - 7 |
MADRID-ANDREWS Jordan Richard (22) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
MADRID-ANDREWS Jordan Richard (9) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
TÓTH Bence (6) (MEAFC-Miskolc) |
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok | Játékvezetők: Gál János, Gergely Csaba, Marton Péter (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Békési SzSK | O | GY, 81 - 65 | 16 - 7 |
KRSTIC Daniel (29) (Békés) |
ACIMOVIC Nemanja (11) (Békés) |
KOZÁK Márton (7) (MEAFC-Miskolc) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Makrai Márton, Gaál Norbert, Polonkai Balázs István (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | DEAC U23 | I | GY, 51 - 70 | 17 - 7 |
RAGÁLYI Levente Gergely (14) (MEAFC-Miskolc) |
FÁBIÁN Szabolcs (12) (DEAC U23) |
NEUWIRTH Bence (5) (DEAC U23) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Sallai István József, Nepp László Oszkár, Rózsavölgyi Alexandra (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Dunaharaszti MTK | O | GY, 98 - 70 | 18 - 7 |
SZÖGI Ádám Pál (18) (MEAFC-Miskolc) |
PINTÉR Dávid (8) (MEAFC-Miskolc) |
SANTIAGO Jordan Ismael (7) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Földi László, Kruk Melinda (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Pénzügyőr Sportegyesület | I | V, 69 - 65 | 18 - 8 |
HORVÁTH Barnabás (20) (Pénzügyőr SE) |
BARANYI Péter Balázs (11) (Pénzügyőr SE) |
KOFLANOVICS Kristóf Miklós (6) (Pénzügyőr SE) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Mintál Csaba, Téczely Roland Balázs (Páli dr. Kálmán) |