(29-17, 20-12, 10-24, 16-8)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Sallai István József, Sentényi Barna, Gaál Norbert (Sarkadi-Nagy Ágnes)

Hazai edző nyilatkozata
Váczi Péter : Csináltunk egy nagyszerű első félidőt szerintem, mind védekezésben mind támadásban talán ebben az évben a legjobban működtünk. Ezek után nagyon furcsa volt, hogy ilyen harmadik negyedet tudtunk játszani, hiszen az öltözőben máshol sem beszéltünk csak arról, hogy hogyan kell kijönni egy harmadik negyedre, plusz 20 pontos vezetésnél. Le a kalappal az ellenfelünk előtt, mert nagyon jól megtalálta azokat a támadási felületeket, amiket az első félidőben nem talált meg, hogy kosarat szerezzen. Viszont azt is el kell mondanom, hogy a csapat egy nagyon nagy lélektani hátrányból, rettentő szépen kihúzta magát a végén, és látszólag magabiztosan nyert

Vendég edző nyilatkozata
Horváth Balázs : Először is szeretnék gratulálni az ellenfelünknek, megérdemelten nyerték meg ezt a találkozót. Sajnos úgy kezdtük a mérkőzést, ahogy egy mérkőzést nem lehet elkezdeni, nem lehet megadni magunkat és nem lehet 20 pontos előnyhöz engedni az ellenfelet az első félidőben. 49-29-cel fordultunk, utána kijöttünk a harmadik negyedben a pályára, rendeztük a sorainkat a félidőben, és produkáltunk egy nagyon jó harmadik negyedet, ahol visszajöttünk 2 pontra. A harmadik negyed utolsó egy percében hoztunk két olyan hibát ami miatt nem kettő pont volt a különbség hanem hat. Ezt a hatpontos hátrányt cipeltük magunkkal a negyedik negyedben és ott is labdánk volt ahhoz, hogy kiegyenlítsünk. Ahelyett, hogy kiegyenlítettünk volna, hoztunk rossz döntést, hibáztunk ziccert, eladtunk 3-4 labdát és ezáltal teljesen szétestünk a mérkőzés végére. Jövő héten folytatjuk és szeretnénk győzelmeket gyűjteni továbbra is a bajnokságban

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -2 2 -2
Összesen 5 75 10 22 45 2 6 33 15 37 41 27 65 42 6 11 55 25 11 36 13 19 23 17 23 4 5 106 200

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás