Műsor - 2021. szeptember 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I V, 77 - 76 0 - 1 PERSONS Tayler Anthony (28)
(Szedeák)
ZSÍROS Péter (10)
(Szolnoki Olajbányász)
PERSONS Tayler Anthony (8)
(Szedeák)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Ádám József, Csabai-Kaskötő Brigitta (Bogárdi János)
Műsor - 2021. október 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O V, 75 - 76 0 - 2 BOGNÁR Kristóf (21)
(Szedeák)
BOGNÁR Kristóf (9)
(Szedeák)
PERSONS Tayler Anthony (13)
(Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, TÖRÖK RÓBERT (Dernei Gábor)
Műsor - 2021. október 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I GY, 73 - 85 1 - 2 PERSONS Tayler Anthony (25)
(Szedeák)
PERSONS Tayler Anthony (11)
(Szedeák)
PERSONS Tayler Anthony (8)
(Szedeák)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Farkas Gábor, Major Ádám (Forrai Sámuel)
Műsor - 2021. október 17. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló MVM-OSE LionsMVM-OSE Lions O V, 64 - 73 1 - 3 PERSONS Tayler Anthony (23)
(Szedeák)
MILISAVLJEVIC Milos (8)
(MVM-OSE Lions)
PERSONS Tayler Anthony (6)
(Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Söjtöry Tamás Ferenc, Sörlei Attila (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2021. október 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét I V, 100 - 86 1 - 4 POLLARD Xavier Tevin Joseph (38)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
KARAHODZIC Kemal (13)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
PERSONS Tayler Anthony (8)
(Szedeák)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, Lengyel Ádám József (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2021. október 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I GY, 84 - 90 2 - 4 MELVIN Cleveland (26)
(Atomerőmű SE)
BOGNÁR Kristóf (10)
(Szedeák)
PERSONS Tayler Anthony (10)
(Szedeák)
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes Kelemen, Pozsonyi László (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2021. november 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Sopron KCSopron KC O GY, 100 - 83 3 - 4 PERSONS Tayler Anthony (31)
(Szedeák)
DIGGS Quincy Johann (12)
(Sopron KC)
PERSONS Tayler Anthony (7)
(Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Makrai Márton (Bogárdi János)
Műsor - 2021. november 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Falco-Volvo Alpok Autó SzombathelyFalco-Volvo Alpok Autó Szombathely O V, 75 - 91 3 - 5 COOK Keandre Gary (23)
(Szedeák)
BOGNÁR Kristóf (11)
(Szedeák)
SOMOGYI Ádám (4)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Farkas Gábor (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2021. november 13. 17:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló DEAC-TungsramDEAC-Tungsram I GY, 79 - 97 4 - 5 COOK Keandre Gary (27)
(Szedeák)
TÓTH Ádám (14)
(DEAC-Tungsram)
PERSONS Tayler Anthony (9)
(Szedeák)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Frányó Péter, Balog György Attila (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2021. december 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló HÜBNER Nyíregyháza BSHÜBNER Nyíregyháza BS O GY, 86 - 84 5 - 5 BRYCE JR Clarence Leland (25)
(HÜBNER Nyíregyháza BS)
PERSONS Tayler Anthony (13)
(Szedeák)
PERSONS Tayler Anthony (9)
(Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, TÖRÖK RÓBERT, Kovács Nimród János (Fekete László)
Műsor - 2021. december 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 97 - 74 5 - 6 STOKES Kamau Thutmoses (19)
(Egis Körmend)
STOKES Kamau Thutmoses (8)
(Egis Körmend)
STOKES Kamau Thutmoses (8)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Goda László, Fodor Attila (Téczely Tamás)
Műsor - 2021. december 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I GY, 93 - 115 6 - 6 COOK Keandre Gary (34)
(Szedeák)
BOGNÁR Kristóf (11)
(Szedeák)
PERSONS Tayler Anthony (12)
(Szedeák)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs, Horváth Csongor Béla (Balogh László György)
Műsor - 2021. december 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O V, 78 - 89 6 - 7 PERSONS Tayler Anthony (26)
(Szedeák)
FAKUADE Michael (10)
(Alba Fehérvár)
PERSONS Tayler Anthony (5)
(Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Nagy Viktor, Györfy Rúben (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2021. december 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O GY, 81 - 57 7 - 7 PERSONS Tayler Anthony (25)
(Szedeák)
BOGNÁR Kristóf (11)
(Szedeák)
PERSONS Tayler Anthony (8)
(Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, TÖRÖK RÓBERT, Pozsonyi László (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2021. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Sopron KCSopron KC I V, 95 - 77 7 - 8 MYERS Teyvon Taffarie (21)
(Sopron KC)
HUNT Jesse Johannes (13)
(Szedeák)
PERSONS Tayler Anthony (9)
(Szedeák)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Goda László, Makrai Márton (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2022. január 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Egis KörmendEgis Körmend O V, 70 - 82 7 - 9 WHITE Maliek Azziek (27)
(Egis Körmend)
HUNT Jesse Johannes (10)
(Szedeák)
PERSONS Tayler Anthony (9)
(Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Fodor Attila, Lengyel Ádám József (Bogárdi János)
Műsor - 2022. január 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I V, 90 - 77 7 - 10 PERSONS Tayler Anthony (23)
(Szedeák)
MARTIN JR. Wayne Ernest (10)
(Kaposvári KK)
PERSONS Tayler Anthony (5)
(Szedeák)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Kapitány Gellért, Goda László, Balog György Attila (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2022. január 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 93 - 75 8 - 10 PERSONS Tayler Anthony (22)
(Szedeák)
HORTI Bálint (10)
(Zalakerámia ZTE KK)
PERSONS Tayler Anthony (8)
(Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Frányó Péter, Szilágyi Bálint (Balogh László György)
Műsor - 2022. január 22. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló MVM-OSE LionsMVM-OSE Lions I V, 90 - 83 8 - 11 PERSONS Tayler Anthony (32)
(Szedeák)
IHRING Mario (8)
(MVM-OSE Lions)
MESICEK Blaz (5)
(MVM-OSE Lions)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Makrai Márton (Fekete László)
Műsor - 2022. január 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét O - -
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, TÖRÖK RÓBERT, JAKAB László Imre (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2022. február 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O - -
Aréna: Városi Sportcsarnok
Műsor - 2022. február 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Falco-Volvo Alpok Autó SzombathelyFalco-Volvo Alpok Autó Szombathely I - -
Aréna: Arena Savaria
Műsor - 2022. február 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló DEAC-TungsramDEAC-Tungsram O - -
Aréna: Városi Sportcsarnok
Műsor - 2022. március 12. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló HÜBNER Nyíregyháza BSHÜBNER Nyíregyháza BS I - -
Aréna: Continental Aréna
Műsor - 2022. március 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O - -
Aréna: Városi Sportcsarnok
Műsor - 2022. március 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I - -
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok

Megyei szövetségek