Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Egis Körmend | O | V, 80 - 84 | 0 - 1 |
STOKES Kamau Thutmoses (23) (Kormend) |
GARETT Brandon Dominique (8) (Kormend) |
WILSON Derrick (5) (Zalakeramia ZTE KK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Söjtöry Tamás Ferenc, Kovács Nimród János (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Kaposvári KK | O | GY, 80 - 77 | 1 - 1 |
MARTIN JR. Wayne Ernest (25) (Kaposvari KK) |
HARRIS Chris (10) (Zalakeramia ZTE KK) |
HILLIARD IV Nimrod Andrew (4) (Kaposvari KK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes Kelemen, Sörlei Attila (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | I | V, 68 - 65 | 1 - 2 |
BARNETT Jordan Kahlil (17) (Zalakeramia ZTE KK) |
DRAMICANIN Rastko (9) (Duna Aszfalt-DTKH Kecskemet) |
GUYTON Carlton (5) (Zalakeramia ZTE KK) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám József (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | MVM-OSE Lions | I | V, 86 - 84 | 1 - 3 |
WILSON Derrick (21) (Zalakeramia ZTE KK) |
MINCHEV Yordan Dinkov (7) (MVM-OSE Lions) |
IHRING Mario (10) (MVM-OSE Lions) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Nagy Viktor, Szilágyi Bálint (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | O | V, 73 - 85 | 1 - 4 |
PERSONS Tayler Anthony (25) (Naturtex-SZTE-Szedeak) |
PERSONS Tayler Anthony (11) (Naturtex-SZTE-Szedeak) |
PERSONS Tayler Anthony (8) (Naturtex-SZTE-Szedeak) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Farkas Gábor, Major Ádám (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Atomerőmű SE | I | GY, 72 - 80 | 2 - 4 |
WILSON Derrick (19) (Zalakeramia ZTE KK) |
HARRIS Chris (9) (Zalakeramia ZTE KK) |
BROWN Kendrick (7) (Atomeromu SE) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Tóth Cecília, Fodor Attila (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely | O | V, 95 - 96 | 2 - 5 |
GOLOMÁN György (23) (Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely) |
HORTI Bálint (8) (Zalakeramia ZTE KK) |
VÁRADI Benedek (10) (Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Goda László, Horváth Csongor Béla (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | DEAC-Tungsram | I | V, 88 - 66 | 2 - 6 |
PARKS JR Deondre Kendrell (17) (Zalakeramia ZTE KK) |
VALERIO BODON Vincent (10) (DEAC-Tungsram) |
GUYTON Carlton (3) (Zalakeramia ZTE KK) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, Rácz Zsolt Róbert (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | HÜBNER Nyíregyháza BS | O | V, 84 - 85 | 2 - 7 |
JOHNSON Nigel Armoni (26) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
BARNETT Jordan Kahlil (10) (Zalakeramia ZTE KK) |
GUYTON Carlton (6) (Zalakeramia ZTE KK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Györfy Rúben, Lengyel Ádám József (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA | O | V, 65 - 78 | 2 - 8 |
BRYSON Michael Joseph (25) (Pecsi VSK-VEOLIA) |
BARNETT Jordan Kahlil (7) (Zalakeramia ZTE KK) |
GUYTON Carlton (5) (Zalakeramia ZTE KK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Goda László, Pozsonyi László (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Alba Fehérvár | I | V, 103 - 93 | 2 - 9 |
PARKS JR Deondre Kendrell (33) (Zalakeramia ZTE KK) |
FAKUADE Michael (8) (Alba Fehervar) |
STARK Jonathan (6) (Alba Fehervar) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Söjtöry Tamás Ferenc, JAKAB László Imre (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Szolnoki Olajbányász | O | V, 77 - 78 | 2 - 10 |
SUBOTIC Bojan (22) (Szolnoki Olajbanyasz) |
HOLTON Jonathan Leon (9) (Zalakeramia ZTE KK) |
PONGÓ Máté (5) (Szolnoki Olajbanyasz) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Nagy Viktor, Major Ádám (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Sopron KC | I | V, 77 - 54 | 2 - 11 |
MCGILL Rickey Isiah Justin (23) (Sopron KC) |
MONTGOMERY Efrem Reynard (16) (Sopron KC) |
MYERS Teyvon (4) (Sopron KC) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tőzsér Dénes Kelemen, Farkas Gábor (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Egis Körmend | I | V, 85 - 71 | 2 - 12 |
GORDON Wesley Jamaal (19) (Kormend) |
HOLTON Jonathan Leon (10) (Zalakeramia ZTE KK) |
STOKES Kamau Thutmoses (6) (Kormend) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Goda László, Szilágyi Bálint (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Kaposvári KK | I | V, 72 - 65 | 2 - 13 |
PRICE Timothy Terell (26) (Kaposvari KK) |
HOLTON Jonathan Leon (13) (Zalakeramia ZTE KK) |
DE COSEY Quenton Darell (3) (Zalakeramia ZTE KK) |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nagy Viktor, Horváth Csongor Béla (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | O | GY, 77 - 68 | 3 - 13 |
WILSON Derrick (20) (Zalakeramia ZTE KK) |
HOLTON Jonathan Leon (10) (Zalakeramia ZTE KK) |
POLLARD Xavier Tevin Joseph (5) (Duna Aszfalt-DTKH Kecskemet) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Minár László Balázs, JAKAB László Imre (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | MVM-OSE Lions | O | GY, 89 - 85 | 4 - 13 |
BARNETT Jordan Kahlil (36) (Zalakeramia ZTE KK) |
MINCHEV Yordan Dinkov (12) (MVM-OSE Lions) |
WILSON Derrick (7) (Zalakeramia ZTE KK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Farkas Gábor, Nyilas István (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | I | V, 93 - 75 | 4 - 14 |
PERSONS Tayler Anthony (22) (Naturtex-SZTE-Szedeak) |
HORTI Bálint (10) (Zalakeramia ZTE KK) |
PERSONS Tayler Anthony (8) (Naturtex-SZTE-Szedeak) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Frányó Péter, Szilágyi Bálint (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Atomerőmű SE | O | GY, 88 - 87 | 5 - 14 |
DE COSEY Quenton Darell (25) (Zalakeramia ZTE KK) |
EILINGSFELD János (8) (Atomeromu SE) |
KOVÁCS Ákos (6) (Atomeromu SE) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Csabai-Kaskötő Brigitta, Minár László Balázs (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely | I | V, 86 - 73 | 5 - 15 |
VÁRADI Benedek (15) (Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely) |
BARNETT Jordan Kahlil (11) (Zalakeramia ZTE KK) |
WILSON Derrick (6) (Zalakeramia ZTE KK) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Tóth Cecília, Makrai Márton (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | DEAC-Tungsram | O | GY, 91 - 67 | 6 - 15 |
PARKS JR Deondre Kendrell (19) (Zalakeramia ZTE KK) |
BARNETT Jordan Kahlil (10) (Zalakeramia ZTE KK) |
WILSON Derrick (6) (Zalakeramia ZTE KK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | HÜBNER Nyíregyháza BS | I | GY, 76 - 78 | 7 - 15 |
SUAREZ Manuel Alejandro (23) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
DE COSEY Quenton Darell (7) (Zalakeramia ZTE KK) |
JOHNSON Nigel Armoni (6) (HUBNER NyIregyhaza BS) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Pozsonyi László (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA | I | V, 77 - 68 | 7 - 16 |
HAYNES-JONES Samajae Naeem (21) (Pecsi VSK-VEOLIA) |
MELEG Gergő Zoárd (15) (Pecsi VSK-VEOLIA) |
WILSON Derrick (6) (Zalakeramia ZTE KK) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nagy Viktor, Minár László Balázs (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Alba Fehérvár | O | V, 73 - 83 | 7 - 17 |
VOJVODA Dávid (17) (Alba Fehervar) |
FAKUADE Michael (8) (Alba Fehervar) |
STARK Jonathan (4) (Alba Fehervar) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Söjtöry Tamás Ferenc, Nyilas István (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Szolnoki Olajbányász | I | GY, 63 - 74 | 8 - 17 |
DE COSEY Quenton Darell (18) (Zalakeramia ZTE KK) |
BARNETT Jordan Kahlil (10) (Zalakeramia ZTE KK) |
PONGÓ Máté (5) (Szolnoki Olajbanyasz) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Cecília, Győrffy Pál Attila, Sörlei Attila (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Sopron KC | O | GY, 85 - 84 | 9 - 17 |
WILSON Derrick (27) (Zalakeramia ZTE KK) |
FORD Quincy G. (10) (Sopron KC) |
MYERS Teyvon (5) (Sopron KC) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tőzsér Dénes Kelemen, Pozsonyi László (Fekete László) |