Műsor - 2016. október 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Sopron KCSopron KC I V, 80 - 77 0 - 1 LEE DUFAULT Austin (20)
(Sopron KC)
WATKINS Ryan (19)
(Atomerõmû SE)
THREATT Jay (6)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Földházi Tamás (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2016. október 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló MAFCMAFC O GY, 94 - 86 1 - 1 SIHOTA Rajvarinder Singh (27)
(MAFC)
SIHOTA Rajvarinder Singh (13)
(MAFC)
FORTE Cameron (6)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Söjtöry Tamás, Radnóti Miklós (Várhalmi Zsolt)
Műsor - 2016. október 19. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 113 - 81 1 - 2 GOVENS Anthony Darrin (44)
(Falco KC)
FORTE Cameron (11)
(Atomerõmû SE)
GOVENS Anthony Darrin (5)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria
Műsor - 2016. október 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O V, 69 - 77 1 - 3 ARRINGTON Brent (23)
(Jászberény)
모스 앤서니 (9)
(Atomerõmû SE)
SAMA©NAS Laurynas (6)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Papp Péter, Horváth Alajos (Major György)
Műsor - 2016. október 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I V, 78 - 72 1 - 4 TIBY Matthew James (21)
(Atomerõmû SE)
HENDLEIN Roland (13)
(Kaposvári KK)
DUREN Javier Renez (4)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Kulcsár Tibor (Várhalmi Zsolt)
Műsor - 2016. november 6. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I V, 96 - 67 1 - 5 HILL JR Paul (17)
(Atomerõmû SE)
TIBY Matthew James (11)
(Atomerõmû SE)
²¼À¼µÇ-Ì©ÀÕ (6)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok
Műsor - 2016. november 13. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Vasas BudapestVasas Budapest O GY, 98 - 77 2 - 5 THOMPSON Sam (18)
(Vasas Budapest)
WILL Tamás (8)
(Atomerõmû SE)
HILL JR Paul (9)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás (Faidt Mihály)
Műsor - 2016. november 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I V, 105 - 87 2 - 6 VOJVODA Dávid (27)
(Szolnoki Olaj KK)
TIBY Matthew James (13)
(Atomerõmû SE)
HILL JR Paul (12)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Műsor - 2016. december 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 79 - 72 3 - 6 BOLTIC Marko (24)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
JUHOS Levente (12)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
HILL JR Paul (8)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Pozsonyi László, Praksch Péter (Várhalmi Zsolt)
Műsor - 2016. december 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 102 - 64 3 - 7 ALLEN Terry (22)
(Egis Körmend)
LAWRENCE Gilbert (10)
(Atomerõmû SE)
PETTY Perry (9)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok
Műsor - 2016. december 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló PVSK-PANNONPOWERPVSK-PANNONPOWER O V, 77 - 86 3 - 8 HALÁSZ Ákos (24)
(PVSK)
SEJFIC Ismet (9)
(PVSK)
NELSON Anthony (7)
(PVSK)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József
Műsor - 2017. január 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O V, 71 - 72 3 - 9 IVOSEV Tamás (18)
(KTE-Duna Aszfalt)
TIBY Matthew James (12)
(Atomerõmû SE)
PONGÓ Máté (8)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Török Róbert, Söjtöry Tamás, Gál János
Műsor - 2017. január 15. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I V, 99 - 95 3 - 10 TIBY Matthew James (30)
(Atomerõmû SE)
TIBY Matthew James (18)
(Atomerõmû SE)
HILL JR Paul (9)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán (Valovics István)
Műsor - 2017. január 21. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O GY, 82 - 59 4 - 10 TIBY Matthew James (26)
(Atomerõmû SE)
TIBY Matthew James (17)
(Atomerõmû SE)
HILL JR Paul (8)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Praksch Péter (Faidt Mihály)
Műsor - 2017. január 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló MAFCMAFC I GY, 68 - 81 5 - 10 SAMA©NAS Laurynas (23)
(Atomerõmû SE)
TIBY Matthew James (15)
(Atomerõmû SE)
SMITH Marquavius Mark (9)
(MAFC)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Boros Tamás, Kulcsár Tibor (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2017. február 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Sopron KCSopron KC O V, 72 - 78 5 - 11 LAWRENCE Gilbert (23)
(Atomerõmû SE)
TIBY Matthew James (17)
(Atomerõmû SE)
JOHNSON Brandon (8)
(Sopron KC)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Török Róbert, Kovács Nimród (Farkas Zoltán)
Műsor - 2017. február 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I V, 102 - 89 5 - 12 STAMENKOVIC Svetozar (29)
(Jászberény)
LAWRENCE Gilbert (9)
(Atomerõmû SE)
HILL JR Paul (12)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Hegedüs Tibor, Ádám József
Műsor - 2017. február 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O V, 78 - 82 5 - 13 FRAZIER WINSOME (26)
(Kaposvári KK)
TIBY Matthew James (13)
(Atomerõmû SE)
WISSEH Jaytornah (8)
(Kaposvári KK)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Praksch Péter (Páli Kálmán)
Műsor - 2017. február 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O V, 73 - 83 5 - 14 LÓRÁNT Péter (21)
(Alba Fehérvár)
LÓRÁNT Péter (8)
(Alba Fehérvár)
²¼À¼µÇ-Ì©ÀÕ (6)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2017. március 4. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Vasas BudapestVasas Budapest I GY, 82 - 89 6 - 14 PACHER A.J. (20)
(Vasas Budapest)
TIBY Matthew James (10)
(Atomerõmû SE)
RYAN BATTLE Talor (12)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Kapitány Gellért (Páli Kálmán)
Műsor - 2017. március 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O GY, 82 - 73 7 - 14 KOVÁCS Ákos (22)
(Atomerõmû SE)
BORISOV Milos (9)
(Szolnoki Olaj KK)
RYAN BATTLE Talor (7)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Műsor - 2017. március 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I V, 84 - 70 7 - 15 CIRIC Andrija (29)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
SULOVIC Nenad (12)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BOLTIC Marko (7)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Fodor Attila (Balogh László)
Műsor - 2017. március 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Egis KörmendEgis Körmend O GY, 95 - 84 8 - 15 ALLEN Terry (26)
(Egis Körmend)
WATKINS Ryan (12)
(Atomerõmû SE)
RYAN BATTLE Talor (13)
(Atomerõmû SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Pozsonyi László, Radnóti Miklós (Téczely Tamás)
Műsor - 2017. március 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló PVSK-PANNONPOWERPVSK-PANNONPOWER I GY, 87 - 91 9 - 15 NELSON Anthony (22)
(PVSK)
WATKINS Ryan (9)
(Atomerõmû SE)
HALÁSZ Ákos (12)
(PVSK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Török Róbert, Rácz Zsolt (Faidt Mihály)
Műsor - 2017. március 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I V, 80 - 68 9 - 16 DERASIMOVIC Marko (19)
(KTE-Duna Aszfalt)
TIBY Matthew James (7)
(Atomerõmû SE)
PONGÓ Máté (12)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért (Balogh László)
Műsor - 2017. március 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O V, 90 - 97 9 - 17 WATKINS Ryan (27)
(Atomerõmû SE)
WATKINS Ryan (16)
(Atomerõmû SE)
UBILLA Emmanuel (9)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok

Megyei szövetségek