(20-22, 15-22, 22-13, 19-19, 23-19, 15-11)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Pálla Zoltán (Valovics István)

Hazai edző nyilatkozata
Bencze Tamás: -Mindkét csapat rászolgált a gratulációra, hiszen mindkettőnek volt esélye nyerni. A Paks zónáját rendkívül nehéz volt feltörni és Teo Cizmic néhány nap alatt is sok munkát végzett Pakson. Ha kívülről néztem volna a találkozót, nagyon tetszett volna, és nem elsősorban a játék miatt, hanem met izgalmas volt. A játékunk hagyott némi kívánnivalót maga után, nagy mélységeket és magasságokat is megjártunk. Szerencsére a harmadik negyedben elindultunk felfelé, ami megalapozta, hogy a későbbiekben lehessen esélyünk a győzelemre. Minden játékosomat megilleti a gratuláció, de azoknak külön köszönöm, akik 3-4 napig nem edzettek betegségük miatt és pont ők voltak a győzelem letéteményesei. Benke Szilárd, Mohácsi Máté és Szabó Zsolt is döntő fontosságú pillanatokban talált be, de az egész közönségünknek köszönetet kell mondanom, akik azt a pluszt tették hozzá a játékunkhoz, amivel végül is sikerült nyernünk

Vendég edző nyilatkozata
Teo Cizmic: -Gratulálok a Zalaegerszegnek, egy igazán kemény meccset sikerült megnyerniük kétszeri hosszabbítás után. Nagyon izgalmas meccs lehetett a szurkolóknak, de ilyen a kosárlabda. Ami minket illet, rengeteg munka vár ránk, napról-napra meg kell küzdenünk minden apró sikerért, nagyon kemény edzések várnak a játékosaimra. Szeretnénk mielőbb győzelmeket begyűjteni, ez a mai jó kiindulási alap lehet, de még ennél is többet kell nyújtania csapatomnak, ha szeretnénk felfele indulni a tabellán.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

Zoltán
Összesen 5 99 16 26 62 3 16 19 14 43 33 33 85 39 19 20 95 34 17 51 4 14 19 24 22 3 0 136 250