Továbbra is nagyszerű ütemben fogynak a jegyek a Belgium elleni, július 6-ai férfi világbajnoki selejtezőre - a szerdán megnyitott három új lelátórészen is szinte az összes jegy elkelt.
 
Tegnap éjszaka két újabb szektor nyílt meg: az 1G és az 1C szektorokba is kaphatóak már belépők.
 
Mint azt bizonyára tudjátok, Hanga Ádám és Vojvoda Dávid búcsúztatására is a július 6-ai kvalifikációs mérkőzésen kerül sor, előtte találkozhattok is a két, válogatottól visszavonuló legendával.
 
Gyertek ki minél többen, segítsük együtt a csapatot a székesfehérvári MET Arénában!