Július 13-án, Lakiteleken kezdi felkészülését a magyar női kosárlabda-válogatott a szeptemberi világbajnokságra.
Völgyi Péter együttese az alábbi 14 fővel kezdi meg az edzőtábort:
Aho Nina
Aho Tyra
Angyal Barbara
Boros Júlia
Dombai Réka
Dúl Panka
Kányási Veronika
Laczkó Sára
Lelik Réka
Sitku Zsuzsanna
Studer Ágnes
Takács-Kiss Virág
Török Ágnes
Varga Alíz
Az eredetileg meghirdetett 25 fős állományból néhány játékos különböző okok miatt nem tud részt venni a felkészülés ezen részén.
Az edzőtábor augusztus 3-án, Székesfehérváron folytatódik, ahol bővülni fog ez a 14 fős keret.
Fotó - Girgász Péter/MKOSZ