Műsor - 2019. szeptember 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Sopron KCSopron KC O V, 66 - 76 0 - 1 PITTS Damier Erik (29)
(Sopron KC)
CARTER Eric Jordan (13)
(Sopron KC)
STATEN Juwan Marquez (8)
(Jászberény)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Pozsonyi László (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2019. október 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I V, 89 - 75 0 - 2 MILLER Phillip De Shon (25)
(Jászberény)
MORANT Demetris (9)
(Szolnoki Olajbányász)
SMITH Kenneth (13)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, dr. Mészáros Balázs, Vida József (Fekete László)
Műsor - 2019. október 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 77 - 62 0 - 3 STATEN Juwan Marquez (18)
(Jászberény)
JACKSON Justin Le Shayne (10)
(Atomerőmű SE)
EVANS II. Shannon Eugene (8)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Csabai-Kaskötő Brigitta, Ádám József (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2019. október 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA O V, 85 - 88 0 - 4 MILLER Phillip De Shon (31)
(Jászberény)
MILLER Phillip De Shon (8)
(Jászberény)
PONGÓ Máté (6)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Lengyel Ádám József, Sallai István József (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. október 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I V, 79 - 74 0 - 5 STATEN Juwan Marquez (22)
(Jászberény)
PANTELIC Djordje (11)
(Jászberény)
MILISAVLJEVIC Milos (6)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Minár László Balázs, Nepp László Oszkár (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. november 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O V, 78 - 85 0 - 6 WITTMANN Krisztián (21)
(KTE-Duna Aszfalt)
STATEN Juwan Marquez (10)
(Jászberény)
DERASIMOVIC Marko (4)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Fodor Attila (Farkas János)
Műsor - 2019. november 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I V, 107 - 72 0 - 7 LJUBICIC Marko (20)
(Alba Fehérvár)
MOLNÁR Márton (10)
(Alba Fehérvár)
GUYTON Carlton (8)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Nagy Viktor, Goda László (Valovics István)
Műsor - 2019. november 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O V, 60 - 65 0 - 8 ALEKSANDROV Nemanja (18)
(Jászberény)
REED LaMarcus (8)
(Jászberény)
PANTELIC Djordje (4)
(Jászberény)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tóth Cecília, Pozsonyi László (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. november 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 87 - 53 0 - 9 EDWARDS Justin (18)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (13)
(Egis Körmend)
EDWARDS Justin (3)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Dr. Oláh Márk (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. december 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I GY, 68 - 69 1 - 9 NORFLEET Julian Vincent (17)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (17)
(Kaposvári KK)
MILLER Phillip De Shon (5)
(Jászberény)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Hervay Tibor (Dernei Gábor)
Műsor - 2019. december 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló DEACDEAC I V, 83 - 66 1 - 10 BORISOV Milos (29)
(DEAC)
BORISOV Milos (14)
(DEAC)
NELSON Remon Migguel (6)
(Jászberény)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Sallai István József, Dr. Oláh Márk (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. december 21. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O V, 65 - 83 1 - 11 JOHNSON JR. Reginald (19)
(Zalakerámia ZTE KK)
SZABÓ Zsolt (14)
(Zalakerámia ZTE KK)
MILLER Phillip De Shon (4)
(Jászberény)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, dr. Mészáros Balázs, Rácz Zsolt Róbert (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. december 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló OSE LionsOSE Lions O V, 67 - 93 1 - 12 BOZOVIC Milivoje (21)
(OSE Lions)
BOZOVIC Milivoje (11)
(OSE Lions)
WASHINGTON Eric Gerard (7)
(OSE Lions)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Goda László, Pozsonyi László (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2020. január 4. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Sopron KCSopron KC I V, 91 - 66 1 - 13 NELSON Remon Migguel (24)
(Jászberény)
CARTER Eric Jordan (10)
(Sopron KC)
KINNEY James Edwin (6)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Benczur Tamás, Nagy Viktor, Hervay Tibor (Dernei Gábor)
Műsor - 2020. január 15. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O V, 54 - 75 1 - 14 PANTELIC Djordje (14)
(Jászberény)
PANTELIC Djordje (10)
(Jászberény)
PRICE Timothy Terell (2)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, Györfy Rúben (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2020. január 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O V, 83 - 95 1 - 15 COLEMAN Marcus Orlando (23)
(Atomerőmű SE)
LÓRÁNT Péter (12)
(Atomerőmű SE)
EVANS II. Shannon Eugene (9)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Boros Tamás, Kulcsár Tibor (Balogh László György)
Műsor - 2020. január 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA I V, 89 - 59 1 - 16 BUDIMIR Veljko (17)
(PVSK-VEOLIA)
SULOVIC Nenad (9)
(PVSK-VEOLIA)
SULOVIC Nenad (7)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Farkas Gábor, TÖRÖK RÓBERT (Fekete László)
Műsor - 2020. február 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 81 - 75 2 - 16 CURRY Morris Sharaud (23)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
NAYLOR Cameron Levele (9)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
NELSON Remon Migguel (4)
(Jászberény)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2020. február 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I V, 75 - 65 2 - 17 DERASIMOVIC Marko (23)
(KTE-Duna Aszfalt)
KARAHODZIC Kemal (15)
(KTE-Duna Aszfalt)
DERASIMOVIC Marko (5)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, dr. Mészáros Balázs, Minár László Balázs (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2020. március 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Pozsonyi László, Fodor Attila (Bogárdi János)
Műsor - 2020. március 11. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I
Aréna: Arena Savaria
Műsor - 2020. március 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Egis KörmendEgis Körmend O
Aréna: Bercsényi tornacsarnok
Műsor - 2020. március 18. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló DEACDEAC O
Aréna: Bercsényi tornacsarnok
Műsor - 2020. március 21. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 25. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O
Aréna: Bercsényi tornacsarnok
Műsor - 2020. március 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló OSE LionsOSE Lions I
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok

Megyei szövetségek