Műsor - 2019. szeptember 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE I GY, 66 - 76 1 - 0 PITTS Damier Erik (29)
(Sopron KC)
CARTER Eric Jordan (13)
(Sopron KC)
STATEN Juwan Marquez (8)
(Jászberény)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Pozsonyi László (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2019. október 4. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Egis KörmendEgis Körmend O V, 80 - 84 1 - 1 VARNADO Jordon Milik (28)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (9)
(Egis Körmend)
TURNER Frank Rahim (6)
(Egis Körmend)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Major Ádám (Dernei Gábor)
Műsor - 2019. október 12. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló DEACDEAC I V, 87 - 71 1 - 2 BORISOV Milos (19)
(DEAC)
JONES CHristian Dion (13)
(Sopron KC)
COSTA MARTINEZ Lluis (7)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Frányó Péter, Goda László (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2019. október 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O V, 78 - 85 1 - 3 CARTER Eric Jordan (29)
(Sopron KC)
CARTER Eric Jordan (14)
(Sopron KC)
UBILLA Emmanuel (8)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Kapitány Gellért, Minár László Balázs, Fodor Attila (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2019. október 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I V, 87 - 59 1 - 4 DAVIS Rashun Jarrel (19)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (8)
(Kaposvári KK)
DAVIS Rashun Jarrel (8)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Pozsonyi László, Kovács Nimród János (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2019. november 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló OSE LionsOSE Lions O V, 61 - 82 1 - 5 THOMPSON James Bernard (21)
(Sopron KC)
BOZOVIC Milivoje (13)
(OSE Lions)
RIZVIC Ramo (4)
(OSE Lions)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, TÖRÖK RÓBERT, Goda László (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2019. november 16. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I V, 84 - 70 1 - 6 TUCKER Dakarai (22)
(Szolnoki Olajbányász)
MORANT Demetris (12)
(Szolnoki Olajbányász)
SMITH Kenneth (6)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás Ferenc, Vida József (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2019. november 23. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O V, 80 - 82 1 - 7 EVANS II. Shannon Eugene (23)
(Atomerőmű SE)
COLEMAN Marcus Orlando (12)
(Atomerőmű SE)
THOMPSON James Bernard (5)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Minár László Balázs, Nepp László Oszkár (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2019. november 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 80 - 68 1 - 8 KINNEY James Edwin (20)
(Sopron KC)
CARTER Eric Jordan (11)
(Sopron KC)
CURRY Ronald Lee JR. (6)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Kapitány Gellért, dr. Mészáros Balázs, Farkas Gábor (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. december 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I V, 90 - 80 1 - 9 WITTMANN Krisztián (25)
(KTE-Duna Aszfalt)
KARAHODZIC Kemal (9)
(KTE-Duna Aszfalt)
THOMPSON James Bernard (7)
(Sopron KC)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Nagy Viktor, TÖRÖK RÓBERT (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. december 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA I GY, 73 - 91 2 - 9 THOMPSON James Bernard (29)
(Sopron KC)
CARTER Eric Jordan (15)
(Sopron KC)
THOMPSON James Bernard (7)
(Sopron KC)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Söjtöry Tamás Ferenc (Fekete László)
Műsor - 2019. december 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 94 - 70 3 - 9 RIVERS Demetre Earl (24)
(Sopron KC)
CARTER Eric Jordan (9)
(Sopron KC)
THOMPSON James Bernard (7)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Csabai-Kaskötő Brigitta, Balog György Attila (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. december 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 88 - 82 4 - 9 CARTER Eric Jordan (21)
(Sopron KC)
MOLNÁR Márton (8)
(Alba Fehérvár)
GOVENS Anthony Darrin (6)
(Alba Fehérvár)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Fodor Attila (Forrai Sámuel)
Műsor - 2020. január 4. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE O GY, 91 - 66 5 - 9 NELSON Remon Migguel (24)
(Jászberény)
CARTER Eric Jordan (10)
(Sopron KC)
KINNEY James Edwin (6)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Benczur Tamás, Nagy Viktor, Hervay Tibor (Dernei Gábor)
Műsor - 2020. január 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 76 - 71 5 - 10 VARNADO Jordon Milik (26)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (9)
(Egis Körmend)
TURNER Frank Rahim (6)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, TÖRÖK RÓBERT (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2020. január 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló DEACDEAC O GY, 98 - 85 6 - 10 TÓTH Ádám (23)
(DEAC)
BOGNÁR Kristóf (14)
(DEAC)
MOODY Stefan Tyler (6)
(DEAC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc, Balog György Attila (Faidt Mihály)
Műsor - 2020. január 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I V, 82 - 78 6 - 11 THOMPSON James Bernard (25)
(Sopron KC)
SZABÓ Zsolt (13)
(Zalakerámia ZTE KK)
BIBBINS Justin Irvin (5)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Frányó Péter, Lengyel Ádám József (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2020. február 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O GY, 101 - 96 7 - 11 JOGÉLA Tauras (28)
(Sopron KC)
PONJAVIC Aleksandar (13)
(Kaposvári KK)
NORFLEET Julian Vincent (6)
(Kaposvári KK)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Kapitány Gellért, Minár László Balázs, Kovács Nimród János (Téczely Tamás)
Műsor - 2020. február 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló OSE LionsOSE Lions I V, 91 - 75 7 - 12 WASHINGTON Eric Gerard (26)
(OSE Lions)
BOZOVIC Milivoje (13)
(OSE Lions)
WASHINGTON Eric Gerard (6)
(OSE Lions)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Balog György Attila (Fekete László)
Műsor - 2020. március 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Farkas Gábor, TÖRÖK RÓBERT (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2020. március 11. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O
Aréna: NOVOMATIC Aréna
Műsor - 2020. március 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 18. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA O
Aréna: NOVOMATIC Aréna
Műsor - 2020. március 21. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I
Aréna: Városi Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 25. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O
Aréna: NOVOMATIC Aréna
Műsor - 2020. március 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok

Megyei szövetségek