Műsor - 2019. szeptember 27. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I GY, 80 - 100 1 - 0 MCDUFFIE Markis (22)
(Alba Fehérvár)
KRSTIC Nemanja (7)
(Szolnoki Olajbányász)
SMITH Kenneth (11)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Goda László (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. október 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O GY, 88 - 83 2 - 0 FAUST Nicholas David Jordan (26)
(Atomerőmű SE)
MOLNÁR Márton (12)
(Alba Fehérvár)
EVANS II. Shannon Eugene (10)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nagy Viktor, TÖRÖK RÓBERT (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2019. október 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA I V, 91 - 86 2 - 1 DIGGS Quincy Johann (37)
(PVSK-VEOLIA)
AIKEN Charles Justin (10)
(PVSK-VEOLIA)
LJUBICIC Marko (8)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Minár László Balázs, Nyilas István (Farkas Zoltán)
Műsor - 2019. október 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 95 - 83 3 - 1 GUYTON Carlton (28)
(Alba Fehérvár)
KRAPIC Ante (11)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
GUYTON Carlton (6)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Boros Tamás, Kulcsár Tibor (Bognár Tibor)
Műsor - 2019. október 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I V, 89 - 76 3 - 2 THOMAS JR Cleveland Joseph (23)
(KTE-Duna Aszfalt)
THOMAS JR Cleveland Joseph (9)
(KTE-Duna Aszfalt)
GUYTON Carlton (7)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Farkas Gábor (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. november 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O V, 82 - 95 3 - 3 GUYTON Carlton (20)
(Alba Fehérvár)
FILIPOVITY Márkó (7)
(Falco KC)
GUYTON Carlton (6)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Győrffy Pál Attila, Ádám József (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2019. november 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE O GY, 107 - 72 4 - 3 LJUBICIC Marko (20)
(Alba Fehérvár)
MOLNÁR Márton (10)
(Alba Fehérvár)
GUYTON Carlton (8)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Nagy Viktor, Goda László (Valovics István)
Műsor - 2019. november 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 94 - 80 4 - 4 TURNER Frank Rahim (22)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (10)
(Egis Körmend)
TURNER Frank Rahim (12)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, dr. Mészáros Balázs, Farkas Gábor (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. november 23. 14:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló DEACDEAC O GY, 99 - 87 5 - 4 MOODY Stefan Tyler (32)
(DEAC)
MCDUFFIE Markis (11)
(Alba Fehérvár)
GOVENS Anthony Darrin (7)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Tóth Cecília, Frányó Péter (Bogárdi János)
Műsor - 2019. december 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló OSE LionsOSE Lions I GY, 99 - 102 6 - 4 ABELL Remy Christianson (24)
(OSE Lions)
HAYES Bradley Jordan (9)
(OSE Lions)
LJUBICIC Marko (9)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Kulcsár Tibor (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2019. december 14. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I V, 88 - 86 6 - 5 GUYTON Carlton (30)
(Alba Fehérvár)
MOLNÁR Márton (10)
(Alba Fehérvár)
LJUBICIC Marko (7)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Nagy Viktor, Boros Tamás (Forrai Sámuel)
Műsor - 2019. december 20. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O GY, 99 - 88 7 - 5 DAVIS Rashun Jarrel (22)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (10)
(Kaposvári KK)
GUYTON Carlton (10)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, TÖRÖK RÓBERT, Sörlei Attila (Bogárdi János)
Műsor - 2019. december 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Sopron KCSopron KC I V, 88 - 82 7 - 6 CARTER Eric Jordan (21)
(Sopron KC)
MOLNÁR Márton (8)
(Alba Fehérvár)
GOVENS Anthony Darrin (6)
(Alba Fehérvár)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Fodor Attila (Forrai Sámuel)
Műsor - 2020. január 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O GY, 90 - 89 8 - 6 JONES Andre (25)
(Szolnoki Olajbányász)
CSORVÁSI Milán (7)
(Alba Fehérvár)
LJUBICIC Marko (8)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tóth Cecília, Söjtöry Tamás Ferenc (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2020. január 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 109 - 80 8 - 7 COLEMAN Marcus Orlando (25)
(Atomerőmű SE)
LJUBICIC Marko (10)
(Alba Fehérvár)
KOVÁCS Ákos (7)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Nagy Viktor, Ádám József (Fekete László)
Műsor - 2020. január 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA O GY, 88 - 86 9 - 7 SMITH Christopher (22)
(PVSK-VEOLIA)
MOLNÁR Márton (7)
(Alba Fehérvár)
GUYTON Carlton (6)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Goda László, Nyilas István (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2020. január 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I GY, 80 - 88 10 - 7 KRAPIC Ante (25)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
MCDUFFIE Markis (9)
(Alba Fehérvár)
CURRY Morris Sharaud (12)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Minár László Balázs (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2020. február 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O V, 80 - 90 10 - 8 THOMAS JR Cleveland Joseph (23)
(KTE-Duna Aszfalt)
MARKOVIC Luka (11)
(Alba Fehérvár)
LJUBICIC Marko (5)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nagy Viktor, Lengyel Ádám József (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2020. február 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 89 - 63 10 - 9 MARKOVIC Luka (15)
(Alba Fehérvár)
LAKE De'Quon Sylvester (10)
(Falco KC)
CURRY Ronald Lee JR. (7)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, Söjtöry Tamás Ferenc (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2020. március 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE I
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Pozsonyi László, Fodor Attila (Bogárdi János)
Műsor - 2020. március 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Egis KörmendEgis Körmend O
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 14. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló DEACDEAC I
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Műsor - 2020. március 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I
Aréna: Kaposvár Aréna
Műsor - 2020. március 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló OSE LionsOSE Lions O
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Sopron KCSopron KC O
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok

Megyei szövetségek