| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 2 | 22.3 | 28.7 | 4.3 | 7.3 | 59.1 | 2 | 3.3 | 60 | 7.7 | 8 | 95.8 | 4 | 1 | 5 | 1 | 0.7 | 3 | 4.7 | 1.7 | 0.7 | 0.7 | 30 | |||||||||
| Total | 3 | 2 | 67 | 86 | 13 | 22 | 59.1 | 6 | 10 | 60 | 23 | 24 | 95.8 | 12 | 3 | 15 | 3 | 2 | 9 | 14 | 5 | 2 | 2 | 90 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 2 | 31.2 | 40 | 6 | 10.2 | 59.1 | 2.8 | 4.7 | 60 | 10.7 | 11.2 | 95.8 | 5.6 | 1.4 | 7 | 1.4 | 0.9 | 4.2 | 6.5 | 2.3 | 0.9 | 0.9 | 41.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 3 | 2 | 64 | 80 | 133.62 | 106.34 | 27.28 | 74.42 | 66.13 | 24.59 | 45 | 1.42 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 13/19 | 68.4% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/2 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/2 | 0% |
| • 3 pontos közép | 4/4 | 100% |
| • 3 pontos jobb | 1/3 | 33.3% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 25. |
|
NHSZ-Szolnoki Olajbányász | 104 –93 | * | 25 | 29 | 4 | 6 | 66.7 | 3 | 3 | 100 | 8 | 8 | 100 | 5 | 0 | 5 | 2 | 1 | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 36 | |||
| 2 | 2026. 10. 03. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 74 –98 | * | 22 | 31 | 5 | 9 | 55.6 | 2 | 5 | 40 | 6 | 6 | 100 | 3 | 2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 1 | 0 | 2 | 25 | |||
| 3 | 2026. 10. 10. |
|
NKA Universitas Pécs | 93 –84 | 20 | 26 | 4 | 7 | 57.1 | 1 | 2 | 50 | 9 | 10 | 90 | 4 | 1 | 5 | 0 | 0 | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 | 29 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
OSE Lions | Férfi NB I. A csoport | 3 | 2 | 22.367 | 28.786 | 4.313 | 7.322 | 59.159.1 | 26 | 3.310 | 6060 | 7.723 | 824 | 95.895.8 | 412 | 13 | 515 | 13 | 0.72 | 39 | 4.714 | 1.75 | 0.72 | 0.72 | 3090 | |||
| 1 szezon |
|
OSE Lions | 3 | 2 | 22.367 | 28.786 | 4.313 | 7.322 | 59.159.1 | 26 | 3.310 | 6060 | 7.723 | 824 | 95.895.8 | 412 | 13 | 515 | 13 | 0.72 | 39 | 4.714 | 1.75 | 0.72 | 0.72 | 3090 | ||||
| Összesítés | 3 | 2 | 22.367 | 28.786 | 4.313 | 7.322 | 59.159.1 | 26 | 3.310 | 6060 | 7.723 | 824 | 95.895.8 | 412 | 13 | 515 | 13 | 0.72 | 39 | 4.714 | 1.75 | 0.72 | 0.72 | 3090 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
OSE Lions | Férfi NB I. A csoport | 3 | 2 | 22.367 | 28.786 | 4.313 | 7.322 | 59.159.1 | 26 | 3.310 | 6060 | 7.723 | 824 | 95.895.8 | 412 | 13 | 515 | 13 | 0.72 | 39 | 4.714 | 1.75 | 0.72 | 0.72 | 3090 | |||
| 1 szezon |
|
OSE Lions | 3 | 2 | 22.367 | 28.786 | 4.313 | 7.322 | 59.159.1 | 26 | 3.310 | 6060 | 7.723 | 824 | 95.895.8 | 412 | 13 | 515 | 13 | 0.72 | 39 | 4.714 | 1.75 | 0.72 | 0.72 | 3090 | ||||
| Összesítés | 3 | 2 | 22.367 | 28.786 | 4.313 | 7.322 | 59.159.1 | 26 | 3.310 | 6060 | 7.723 | 824 | 95.895.8 | 412 | 13 | 515 | 13 | 0.72 | 39 | 4.714 | 1.75 | 0.72 | 0.72 | 3090 | ||||||