| Box score | Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 20 | 11 | 2.7 | 12.8 | 0.6 | 1.1 | 54.5 | 0.5 | 1.5 | 31 | 0.1 | 0.2 | 50 | 0.6 | 0.6 | 1.2 | 0.4 | 0.8 | 2.2 | 0.2 | 0.4 | 0 | 0.1 | 2.4 | |||||||||
| Total | 20 | 11 | 53 | 255 | 12 | 22 | 54.5 | 9 | 29 | 31 | 2 | 4 | 50 | 12 | 11 | 23 | 8 | 15 | 44 | 4 | 7 | 0 | 1 | 48 | |||||||||
| 40 perc | 20 | 11 | 8.3 | 40 | 1.9 | 3.5 | 54.5 | 1.4 | 4.5 | 31 | 0.3 | 0.6 | 50 | 1.9 | 1.7 | 3.6 | 1.3 | 2.4 | 6.9 | 0.6 | 1.1 | 0 | 0.2 | 7.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 20 | 11 | 53 | 254 | 74.31 | 94.43 | -20.12 | 50.96 | 50 | 11.28 | 67 | 0.79 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 16/22 | 72.7% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/2 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/3 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 5/9 | 55.6% |
| • 3 pontos bal | 4/13 | 30.8% |
| • 3 pontos közép | 1/1 | 100% |
| • 3 pontos jobb | 1/9 | 11.1% |
| • 3 pontos jobb sarok | 2/10 | 20% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 09. 27. |
|
NKA Universitas Pécs | 65 –110 | * | 5 | 19 | 1 | 2 | 50 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||
| 2 | 2025. 10. 01. |
|
UNI Győr | 112 –90 | * | 2 | 15 | 1 | 1 | 100 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||
| 3 | 2025. 10. 04. |
|
Sopron Basket | 115 –74 | * | 9 | 14 | 2 | 2 | 100 | 1 | 6 | 16.7 | 2 | 2 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 | |||
| 4 | 2025. 10. 12. |
|
DVTK HUNTHERM | 116 –68 | 2 | 16 | 1 | 1 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 5 | 2025. 10. 18. |
|
VBW CEKK Cegléd | 63 –66 | * | 0 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | |||
| 6 | 2025. 10. 25. |
|
Vasas Akadémia | 65 –79 | * | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 7 | 2025. 11. 02. |
|
Csata TKK | 65 –95 | * | 0 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | |||
| 8 | 2025. 11. 22. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 103 –86 | * | 3 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||
| 9 | 2025. 11. 29. |
|
TARR KSC Szekszárd | 91 –62 | * | 0 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | |||
| 10 | 2025. 12. 03. |
|
TFSE | 69 –92 | 2 | 5 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 11 | 2025. 12. 06. |
|
ELTE BEAC Újbuda | 83 –64 | 3 | 13 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | ||||
| 12 | 2025. 12. 14. |
|
NKA Universitas Pécs | 103 –61 | * | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||
| 13 | 2025. 12. 21. |
|
UNI Győr | 107 –69 | * | 0 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||
| 14 | 2026. 01. 03. |
|
Sopron Basket | 69 –97 | 0 | 14 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 15 | 2026. 01. 11. |
|
DVTK HUNTHERM | 76 –105 | 7 | 10 | 2 | 2 | 100 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 16 | 2026. 01. 18. |
|
VBW CEKK Cegléd | 84 –83 | 0 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 17 | 2026. 01. 24. |
|
Vasas Akadémia | 81 –55 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 19 | 2026. 02. 08. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 78 –73 | 2 | 10 | 1 | 1 | 100 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 21 | 2026. 02. 21. |
|
TFSE | 71 –63 | 7 | 24 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 22 | 2026. 02. 25. |
|
ELTE BEAC Újbuda | 78 –96 | * | 11 | 28 | 1 | 1 | 100 | 3 | 5 | 60 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | Női NB I. A csoport | 20 | 11 | 2.753 | 12.8255 | 0.612 | 1.122 | 54.554.5 | 0.59 | 1.529 | 3131 | 0.12 | 0.24 | 5050 | 0.612 | 0.611 | 1.223 | 0.48 | 0.815 | 2.244 | 0.24 | 0.47 | 00 | 0.11 | 2.448 | |||
| 2026/2027 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 2 | 1428 | 26.553 | 36 | 612 | 5050 | 1.53 | 4.59 | 33.333.3 | 3.57 | 612 | 58.358.3 | 1.53 | 1.53 | 36 | 1.53 | 12 | 36 | 3.57 | 12 | 0.51 | 0.51 | 1428 | |||
| 1 szezon |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 20 | 11 | 2.753 | 12.8255 | 0.612 | 1.122 | 54.554.5 | 0.59 | 1.529 | 3131 | 0.12 | 0.24 | 5050 | 0.612 | 0.611 | 1.223 | 0.48 | 0.815 | 2.244 | 0.24 | 0.47 | 00 | 0.11 | 2.448 | ||||
| 1 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 2 | 2 | 1428 | 26.553 | 36 | 612 | 5050 | 1.53 | 4.59 | 33.333.3 | 3.57 | 612 | 58.358.3 | 1.53 | 1.53 | 36 | 1.53 | 12 | 36 | 3.57 | 12 | 0.51 | 0.51 | 1428 | ||||
| Összesítés | 22 | 13 | 8.381 | 19.6308 | 1.818 | 3.634 | 50.752.9 | 112 | 338 | 32.831.6 | 1.89 | 3.116 | 58.156.3 | 1.115 | 114 | 2.129 | 111 | 0.917 | 2.650 | 1.911 | 0.79 | 0.31 | 0.32 | 8.276 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Rájátszás | 1 | 0 | 77 | 2121 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 22 | 22 | 100100 | 55 | 33 | 88 | 22 | 00 | 33 | 11 | 33 | 00 | 00 | 1919 | |||
| 2025/2026 |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | Női NB I. A csoport, Play-out | 6 | 2 | 3.722 | 16.7100 | 0.74 | 1.710 | 4040 | 0.74 | 2.213 | 30.830.8 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 212 | 0.85 | 2.817 | 0.53 | 0.21 | 2.314 | 0.85 | 0.74 | 00 | 00 | 5.835 | |||
| 1 szezon |
|
Sportdarázs | 1 | 0 | 77 | 2121 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 22 | 22 | 100100 | 55 | 33 | 88 | 22 | 00 | 33 | 11 | 33 | 00 | 00 | 1919 | ||||
| 1 szezon |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 6 | 2 | 3.722 | 16.7100 | 0.74 | 1.710 | 4040 | 0.74 | 2.213 | 30.830.8 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 212 | 0.85 | 2.817 | 0.53 | 0.21 | 2.314 | 0.85 | 0.74 | 00 | 00 | 5.835 | ||||
| Összesítés | 7 | 2 | 5.329 | 18.8121 | 0.85 | 1.812 | 45.541.7 | 0.85 | 2.115 | 4033.3 | 1.24 | 1.24 | 100100 | 3.517 | 1.98 | 5.425 | 1.35 | 0.11 | 2.717 | 0.96 | 1.87 | 00 | 00 | 12.454 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Rájátszás | 1 | 0 | 77 | 2121 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 22 | 22 | 100100 | 55 | 33 | 88 | 22 | 00 | 33 | 11 | 33 | 00 | 00 | 1919 | |||
| 2025/2026 |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-out | 26 | 13 | 2.975 | 13.7355 | 0.616 | 1.232 | 5050 | 0.513 | 1.642 | 3131 | 0.24 | 0.26 | 66.766.7 | 0.924 | 0.616 | 1.540 | 0.411 | 0.616 | 2.258 | 0.39 | 0.411 | 00 | 01 | 3.283 | |||
| 2026/2027 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 2 | 1428 | 26.553 | 36 | 612 | 5050 | 1.53 | 4.59 | 33.333.3 | 3.57 | 612 | 58.358.3 | 1.53 | 1.53 | 36 | 1.53 | 12 | 36 | 3.57 | 12 | 0.51 | 0.51 | 1428 | |||
| 1 szezon |
|
Sportdarázs | 1 | 0 | 77 | 2121 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 22 | 22 | 100100 | 55 | 33 | 88 | 22 | 00 | 33 | 11 | 33 | 00 | 00 | 1919 | ||||
| 1 szezon |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 26 | 13 | 2.975 | 13.7355 | 0.616 | 1.232 | 5050 | 0.513 | 1.642 | 3131 | 0.24 | 0.26 | 66.766.7 | 0.924 | 0.616 | 1.540 | 0.411 | 0.616 | 2.258 | 0.39 | 0.411 | 00 | 01 | 3.283 | ||||
| 1 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 2 | 2 | 1428 | 26.553 | 36 | 612 | 5050 | 1.53 | 4.59 | 33.333.3 | 3.57 | 612 | 58.358.3 | 1.53 | 1.53 | 36 | 1.53 | 12 | 36 | 3.57 | 12 | 0.51 | 0.51 | 1428 | ||||
| Összesítés | 29 | 15 | 8110 | 20.4429 | 1.523 | 3.146 | 5050 | 117 | 2.753 | 3732.1 | 1.913 | 2.720 | 68.765 | 2.532 | 1.722 | 4.254 | 1.316 | 0.518 | 2.767 | 1.617 | 1.516 | 0.21 | 0.22 | 12.1130 | ||||||