| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 13 | 0 | 3.5 | 9.9 | 0.5 | 0.7 | 66.8 | 0.7 | 1.3 | 52.9 | 0.5 | 0.5 | 85.9 | 0.7 | 0.4 | 1.1 | 0.2 | 0.3 | 1.5 | 0.5 | 0.1 | 0.1 | 0 | 4.1 | |||||||||
| Total | 13 | 0 | 45 | 129 | 6 | 9 | 66.7 | 9 | 17 | 52.9 | 6 | 7 | 85.9 | 9 | 5 | 14 | 2 | 4 | 20 | 6 | 1 | 1 | 0 | 53 | |||||||||
| 40 perc | 13 | 0 | 14 | 40 | 1.9 | 2.8 | 66.8 | 2.8 | 5.3 | 52.9 | 1.9 | 2.2 | 85.9 | 2.8 | 1.6 | 4.3 | 0.6 | 1.2 | 6.2 | 1.9 | 0.3 | 0.3 | 0 | 16.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 14 | 0 | 45 | 166 | 123.28 | 96.48 | 26.8 | 77.59 | 75 | 12.41 | 33 | 1.36 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 7/9 | 77.8% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 2/8 | 25% |
| • 3 pontos közép | 1/1 | 100% |
| • 3 pontos jobb | 6/8 | 75% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/3 | 33.3% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 7 | 2024. 10. 30. |
|
Atomerőmű SE | 102 –81 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 8 | 2024. 11. 05. |
|
DEAC | 68 –80 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 9 | 2024. 11. 09. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 61 –86 | 5 | 15 | 1 | 1 | 100 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 10 | 2024. 11. 30. |
|
ZTE KK | 99 –75 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 13 | 2024. 12. 21. |
|
Szedeák | 91 –66 | 5 | 5 | 1 | 1 | 100 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 15 | 2025. 01. 04. |
|
Sopron KC | 95 –62 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 16 | 2025. 01. 11. |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 55 –72 | 3 | 13 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 17 | 2025. 01. 25. |
|
Alba Fehérvár | 102 –78 | 3 | 20 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 18 | 2025. 02. 01. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 104 –71 | 5 | 8 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 2 | 2 | 100 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 19 | 2025. 02. 08. |
|
Körmend | 106 –95 | 11 | 15 | 3 | 3 | 100 | 1 | 1 | 100 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 2 | 4 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 16 | ||||
| 20 | 2025. 02. 12. |
|
Atomerőmű SE | 61 –78 | 2 | 15 | 1 | 2 | 50 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 22 | 2025. 04. 02. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 91 –81 | 6 | 25 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | ||||
| 25 | 2025. 04. 06. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 82 –64 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Férfi NB I. B Zöld | 4 | 1 | 728 | 19.578 | 2.39 | 312 | 7575 | 0.83 | 312 | 2525 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 4.819 | 28 | 6.827 | 14 | 0.83 | 1.35 | 2.510 | 1.87 | 00 | 00 | 1560 | |||
| 2024/2025 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NB I. A csoport | 13 | 0 | 3.545 | 9.9129 | 0.56 | 0.79 | 66.866.8 | 0.79 | 1.317 | 52.952.9 | 0.56 | 0.57 | 85.985.9 | 0.79 | 0.45 | 1.114 | 0.22 | 0.34 | 1.520 | 0.56 | 0.11 | 0.11 | 00 | 4.153 | |||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NB I. A csoport | 25 | 7 | 374 | 15375 | 0.513 | 1.128 | 46.446.4 | 0.411 | 1.640 | 27.527.5 | 0.615 | 0.820 | 7575 | 1.639 | 0.410 | 249 | 0.410 | 0.411 | 1.845 | 0.717 | 0.615 | 0.12 | 0.24 | 4.3107 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 0.72 | 412 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 13 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 0.72 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 4 | 1 | 728 | 19.578 | 2.39 | 312 | 7575 | 0.83 | 312 | 2525 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 4.819 | 28 | 6.827 | 14 | 0.83 | 1.35 | 2.510 | 1.87 | 00 | 00 | 1560 | ||||
| 3 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 41 | 7 | 2.4121 | 9.6516 | 0.420 | 0.738 | 61.352.7 | 0.420 | 1.360 | 2933.3 | 0.421 | 0.427 | 79.477.8 | 0.949 | 0.315 | 1.164 | 0.212 | 0.215 | 1.165 | 0.524 | 0.317 | 0.13 | 0.14 | 3162 | ||||
| Összesítés | 45 | 8 | 3.5149 | 12.1594 | 0.929 | 1.350 | 69.358 | 0.523 | 1.772 | 27.231.9 | 0.322 | 0.529 | 71.475.9 | 1.868 | 0.723 | 2.591 | 0.416 | 0.418 | 1.170 | 134 | 0.724 | 03 | 04 | 6222 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | 2 | 1 | 13.527 | 2040 | 36 | 36 | 100100 | 24 | 48 | 5050 | 1.53 | 24 | 7575 | 3.57 | 12 | 4.59 | 12 | 12 | 24 | 12 | 2.55 | 0.51 | 0.51 | 19.539 | |||
| 2024/2025 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NBI. A, Play-out | 2 | 1 | 3.57 | 1020 | 12 | 12 | 100100 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | 1.53 | 0.51 | 0.51 | 24 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 4.59 | |||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NBI. A, Play-out | 10 | 2 | 5.757 | 17.4174 | 1.313 | 1.818 | 72.272.2 | 0.77 | 2.525 | 2828 | 110 | 1.313 | 76.976.9 | 2.626 | 0.77 | 3.333 | 0.66 | 0.44 | 1.515 | 1.313 | 0.44 | 00 | 0.11 | 8.383 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 2 | 1 | 13.527 | 2040 | 36 | 36 | 100100 | 24 | 48 | 5050 | 1.53 | 24 | 7575 | 3.57 | 12 | 4.59 | 12 | 12 | 24 | 12 | 2.55 | 0.51 | 0.51 | 19.539 | ||||
| 2 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 12 | 3 | 4.664 | 13.7194 | 1.215 | 1.420 | 82.175 | 0.68 | 228 | 3028.6 | 0.510 | 0.713 | 76.976.9 | 1.627 | 0.99 | 2.436 | 0.67 | 0.55 | 1.819 | 0.914 | 0.24 | 00 | 0.11 | 6.492 | ||||
| Összesítés | 14 | 4 | 7.691 | 15.8234 | 1.821 | 1.926 | 91.480.8 | 1.112 | 2.736 | 4033.3 | 0.813 | 1.117 | 75.876.5 | 2.234 | 0.911 | 3.145 | 0.79 | 0.67 | 1.823 | 0.916 | 19 | 0.21 | 0.22 | 10.8131 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | 6 | 2 | 9.255 | 19.7118 | 2.515 | 318 | 83.383.3 | 1.27 | 3.320 | 3535 | 0.74 | 16 | 66.766.7 | 4.326 | 1.710 | 636 | 16 | 0.85 | 1.59 | 212 | 212 | 0.21 | 0.21 | 16.599 | |||
| 2024/2025 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 15 | 1 | 3.552 | 9.9149 | 0.58 | 0.711 | 72.872.8 | 0.710 | 1.320 | 5050 | 0.46 | 0.57 | 85.985.9 | 0.710 | 0.57 | 1.117 | 0.23 | 0.35 | 1.624 | 0.57 | 0.11 | 0.11 | 00 | 4.162 | |||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 35 | 9 | 3.7131 | 15.7549 | 0.726 | 1.346 | 56.556.5 | 0.518 | 1.965 | 27.727.7 | 0.725 | 0.933 | 75.875.8 | 1.965 | 0.517 | 2.382 | 0.516 | 0.415 | 1.760 | 0.930 | 0.519 | 0.12 | 0.15 | 5.4190 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 0.72 | 412 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 13 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 0.72 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 6 | 2 | 9.255 | 19.7118 | 2.515 | 318 | 83.383.3 | 1.27 | 3.320 | 3535 | 0.74 | 16 | 66.766.7 | 4.326 | 1.710 | 636 | 16 | 0.85 | 1.59 | 212 | 212 | 0.21 | 0.21 | 16.599 | ||||
| 3 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 53 | 10 | 2.6185 | 9.9710 | 0.535 | 0.858 | 67.660.4 | 0.428 | 1.488 | 28.231.8 | 0.431 | 0.540 | 79.177.5 | 176 | 0.324 | 1.3100 | 0.219 | 0.320 | 1.184 | 0.638 | 0.321 | 03 | 05 | 3.4254 | ||||
| Összesítés | 59 | 12 | 4.3240 | 12.3828 | 150 | 1.376 | 76.465.8 | 0.635 | 1.9108 | 31.232.4 | 0.435 | 0.646 | 73.976.1 | 1.8102 | 0.734 | 2.5136 | 0.425 | 0.425 | 1.293 | 0.950 | 0.733 | 0.14 | 0.16 | 6.7353 | ||||||