| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 12 | 2 | 1 | 7.5 | 0.5 | 1.2 | 42.8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.8 | 0.7 | 1.4 | 0.1 | 0.4 | 1.8 | 0.2 | 0.2 | 0.2 | 0.1 | 1.9 | |||||||||
| Total | 12 | 2 | 12 | 90 | 6 | 14 | 42.9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 8 | 17 | 1 | 5 | 21 | 2 | 2 | 2 | 1 | 23 | |||||||||
| 40 perc | 12 | 2 | 5.3 | 40 | 2.7 | 6.2 | 42.8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3.6 | 7.6 | 0.4 | 2.2 | 9.3 | 0.9 | 0.9 | 0.9 | 0.4 | 10.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 12 | 2 | 12 | 108 | 88.68 | 99.59 | -10.91 | 42.86 | 42.86 | 10.11 | 19 | 0.63 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 11/20 | 55% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/2 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 1/3 | 33.3% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos bal | 0/4 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/4 | 25% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 6 | 2024. 10. 24. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 58 –87 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 7 | 2024. 10. 30. |
|
Szedeák | 57 –75 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 10 | 2024. 11. 30. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 67 –89 | 2 | 11 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 11 | 2024. 12. 06. |
|
Alba Fehérvár | 72 –89 | 2 | 9 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 19 | 2025. 02. 07. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 76 –78 | 2 | 11 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | ||||
| 20 | 2025. 02. 12. |
|
Szedeák | 71 –50 | 2 | 10 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 21 | 2025. 03. 01. |
|
MVM-OSE Lions | 73 –77 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 17 | 2025. 03. 12. |
|
ZTE KK | 101 –70 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 22 | 2025. 03. 16. |
|
Sopron KC | 64 –73 | 2 | 4 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 23 | 2025. 03. 22. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 121 –118 | 0 | 7 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | ||||
| 25 | 2025. 04. 05. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 89 –72 | * | 2 | 10 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||
| 26 | 2025. 04. 12. |
|
Körmend | 93 –87 | * | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport | 12 | 2 | 112 | 7.590 | 0.56 | 1.214 | 42.842.8 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.89 | 0.78 | 1.417 | 0.11 | 0.45 | 1.821 | 0.22 | 0.22 | 0.22 | 0.11 | 1.923 | |||
| 2025/2026 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport | 26 | 3 | 1.744 | 5.7147 | 0.514 | 0.821 | 66.666.6 | 0.13 | 0.924 | 12.512.5 | 0.37 | 0.513 | 53.853.8 | 0.718 | 0.513 | 1.231 | 0.24 | 0.38 | 1.334 | 0.512 | 0.39 | 00 | 0.13 | 2.258 | |||
| 2026/2027 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 2.37 | 7.322 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.31 | 13 | 0.31 | 0.31 | 1.75 | 0.72 | 0.31 | 00 | 00 | 3.310 | |||
| 3 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 41 | 5 | 1.763 | 6.8259 | 0.622 | 1.139 | 51.556.4 | 0.14 | 0.526 | 28.215.3 | 0.17 | 0.213 | 53.853.8 | 0.729 | 0.522 | 1.251 | 0.26 | 0.414 | 1.660 | 0.416 | 0.312 | 0.12 | 0.14 | 2.591 | ||||
| Összesítés | 41 | 5 | 1.763 | 6.8259 | 0.622 | 1.139 | 51.556.4 | 0.14 | 0.526 | 28.215.3 | 0.17 | 0.213 | 53.853.8 | 0.729 | 0.522 | 1.251 | 0.26 | 0.414 | 1.660 | 0.416 | 0.312 | 0.12 | 0.14 | 2.591 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NBI. A, Play-out | 10 | 5 | 2.525 | 12.3123 | 0.77 | 1.515 | 46.746.7 | 0.22 | 110 | 2020 | 0.55 | 0.66 | 83.383.3 | 1.818 | 0.99 | 2.727 | 0.11 | 0.77 | 2.525 | 0.55 | 0.33 | 0.11 | 0.11 | 3.838 | |||
| 2025/2026 |
|
Honvéd | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 8 | 1 | 18 | 3.528 | 00 | 0.54 | 00 | 0.32 | 0.86 | 33.333.3 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 0.54 | 0.32 | 0.86 | 00 | 0.11 | 0.65 | 0.11 | 00 | 00 | 0.32 | 0.86 | |||
| 2 szezon |
|
Honvéd | 18 | 6 | 1.833 | 7.9151 | 0.47 | 119 | 3536.8 | 0.24 | 0.916 | 25.725 | 0.47 | 0.48 | 88.287.5 | 1.222 | 0.611 | 1.733 | 0.11 | 0.48 | 1.630 | 0.36 | 0.23 | 0.11 | 0.23 | 2.344 | ||||
| Összesítés | 18 | 6 | 1.833 | 7.9151 | 0.47 | 119 | 3536.8 | 0.24 | 0.916 | 25.725 | 0.47 | 0.48 | 88.287.5 | 1.222 | 0.611 | 1.733 | 0.11 | 0.48 | 1.630 | 0.36 | 0.23 | 0.11 | 0.23 | 2.344 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 2 | 0 | 12 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | |||
| 1 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 2 | 0 | 12 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 12 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 22 | 7 | 1.737 | 9.7213 | 0.613 | 1.329 | 44.844.8 | 0.12 | 0.510 | 2020 | 0.25 | 0.36 | 83.383.3 | 1.227 | 0.817 | 244 | 0.12 | 0.512 | 2.146 | 0.37 | 0.25 | 0.13 | 0.12 | 2.861 | |||
| 2025/2026 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 36 | 4 | 1.554 | 4.9177 | 0.414 | 0.725 | 55.955.9 | 0.15 | 0.931 | 16.116.1 | 0.311 | 0.517 | 64.764.7 | 0.622 | 0.415 | 137 | 0.15 | 0.39 | 1.139 | 0.414 | 0.29 | 00 | 0.15 | 1.967 | |||
| 2026/2027 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 2.37 | 7.322 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.31 | 13 | 0.31 | 0.31 | 1.75 | 0.72 | 0.31 | 00 | 00 | 3.310 | |||
| 3 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 61 | 11 | 1.898 | 7.3412 | 0.529 | 1.158 | 49.250 | 0.28 | 0.743 | 28.418.6 | 0.216 | 0.223 | 71.569.5 | 0.851 | 0.533 | 1.384 | 0.28 | 0.422 | 1.690 | 0.523 | 0.315 | 03 | 0.17 | 2.7138 | ||||
| Összesítés | 61 | 11 | 1.898 | 7.3412 | 0.529 | 1.158 | 49.250 | 0.28 | 0.743 | 28.418.6 | 0.216 | 0.223 | 71.569.5 | 0.851 | 0.533 | 1.384 | 0.28 | 0.422 | 1.690 | 0.523 | 0.315 | 03 | 0.17 | 2.7138 | ||||||