| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 16 | 6 | 9.8 | 28.3 | 1.9 | 3.6 | 52.6 | 1.7 | 5.6 | 30 | 1 | 1.6 | 64 | 4 | 1.1 | 5.1 | 0.6 | 1.6 | 2.3 | 1.4 | 1.9 | 0.3 | 0.4 | 11.3 | |||||||||
| Total | 16 | 6 | 157 | 453 | 30 | 57 | 52.6 | 27 | 90 | 30 | 16 | 25 | 64 | 64 | 18 | 82 | 10 | 26 | 37 | 23 | 30 | 4 | 6 | 181 | |||||||||
| 40 perc | 16 | 6 | 13.9 | 40 | 2.6 | 5 | 52.6 | 2.4 | 7.9 | 30 | 1.4 | 2.2 | 64 | 5.7 | 1.6 | 7.2 | 0.9 | 2.3 | 3.3 | 2 | 2.6 | 0.4 | 0.5 | 16 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 16 | 6 | 157 | 489 | 89.1 | 96.46 | -7.36 | 50.32 | 47.96 | 19.65 | 182 | 0.86 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 35/52 | 67.3% |
| • Közeli 2 pontos bal | 3/11 | 27.3% |
| • Közeli 2 pontos közép | 2/6 | 33.3% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/9 | 11.1% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 2/3 | 66.7% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/3 | 33.3% |
| • 3 pontos bal sarok | 1/6 | 16.7% |
| • 3 pontos bal | 20/48 | 41.7% |
| • 3 pontos közép | 4/30 | 13.3% |
| • 3 pontos jobb | 23/52 | 44.2% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/9 | 11.1% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 11 | 2024. 12. 06. |
|
Alba Fehérvár | 72 –89 | 8 | 16 | 1 | 2 | 50 | 2 | 7 | 28.6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 12 | 2024. 12. 14. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 89 –92 | 17 | 30 | 4 | 5 | 80 | 2 | 5 | 40 | 3 | 5 | 60 | 5 | 1 | 6 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 19 | ||||
| 13 | 2024. 12. 21. |
|
Körmend | 83 –84 | 5 | 26 | 1 | 5 | 20 | 1 | 6 | 16.7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 14 | 2024. 12. 28. |
|
Atomerőmű SE | 94 –79 | * | 11 | 31 | 1 | 3 | 33.3 | 3 | 11 | 27.3 | 0 | 0 | 0 | 6 | 2 | 8 | 0 | 2 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 11 | |||
| 15 | 2025. 01. 04. |
|
DEAC | 68 –80 | 13 | 24 | 3 | 6 | 50 | 2 | 4 | 50 | 1 | 2 | 50 | 5 | 0 | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 12 | ||||
| 16 | 2025. 01. 11. |
|
NKA Universitas Pécs | 55 –72 | * | 9 | 32 | 3 | 5 | 60 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 6 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | |||
| 18 | 2025. 02. 01. |
|
Szolnoki Olajbányász | 77 –86 | 16 | 30 | 5 | 6 | 83.3 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 4 | 2 | 1 | 3 | 2 | 3 | 0 | 1 | 19 | ||||
| 19 | 2025. 02. 07. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 76 –78 | 5 | 28 | 1 | 1 | 100 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 6 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 11 | ||||
| 20 | 2025. 02. 12. |
|
Szedeák | 71 –50 | 14 | 24 | 3 | 4 | 75 | 2 | 5 | 40 | 2 | 2 | 100 | 3 | 2 | 5 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 19 | ||||
| 21 | 2025. 03. 01. |
|
MVM-OSE Lions | 73 –77 | 3 | 25 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 6 | 0 | 1 | 2 | 50 | 4 | 3 | 7 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | ||||
| 17 | 2025. 03. 12. |
|
ZTE KK | 101 –70 | * | 4 | 23 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 100 | 4 | 2 | 6 | 1 | 3 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 | 9 | |||
| 22 | 2025. 03. 16. |
|
Sopron KC | 64 –73 | 7 | 31 | 2 | 4 | 50 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 9 | ||||
| 23 | 2025. 03. 22. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 121 –118 | * | 12 | 44 | 1 | 5 | 20 | 3 | 10 | 30 | 1 | 1 | 100 | 8 | 0 | 8 | 2 | 1 | 4 | 2 | 3 | 0 | 1 | 15 | |||
| 24 | 2025. 03. 28. |
|
Alba Fehérvár | 97 –88 | 9 | 29 | 1 | 2 | 50 | 2 | 7 | 28.6 | 1 | 2 | 50 | 2 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 5 | 1 | 1 | 11 | ||||
| 25 | 2025. 04. 05. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 89 –72 | * | 11 | 30 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 6 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 5 | 1 | 6 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 16 | |||
| 26 | 2025. 04. 12. |
|
Körmend | 93 –87 | * | 13 | 30 | 1 | 1 | 100 | 3 | 3 | 100 | 2 | 2 | 100 | 7 | 0 | 7 | 2 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 24 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport | 16 | 6 | 9.8157 | 28.3453 | 1.930 | 3.657 | 52.652.6 | 1.727 | 5.690 | 3030 | 116 | 1.625 | 6464 | 464 | 1.118 | 5.182 | 0.610 | 1.626 | 2.337 | 1.423 | 1.930 | 0.34 | 0.46 | 11.3181 | |||
| 1 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 16 | 6 | 9.8157 | 28.3453 | 1.930 | 3.657 | 52.652.6 | 1.727 | 5.690 | 3030 | 116 | 1.625 | 6464 | 464 | 1.118 | 5.182 | 0.610 | 1.626 | 2.337 | 1.423 | 1.930 | 0.34 | 0.46 | 11.3181 | ||||
| Összesítés | 16 | 6 | 9.8157 | 28.3453 | 1.930 | 3.657 | 52.652.6 | 1.727 | 5.690 | 3030 | 116 | 1.625 | 6464 | 464 | 1.118 | 5.182 | 0.610 | 1.626 | 2.337 | 1.423 | 1.930 | 0.34 | 0.46 | 11.3181 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NBI. A, Play-out | 10 | 5 | 11.2112 | 30.7307 | 1.515 | 330 | 5050 | 2.222 | 5.555 | 4040 | 1.616 | 2.121 | 76.276.2 | 5.555 | 0.66 | 6.161 | 0.88 | 1.616 | 2.424 | 220 | 1.818 | 0.22 | 0.22 | 15.2152 | |||
| 1 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 10 | 5 | 11.2112 | 30.7307 | 1.515 | 330 | 5050 | 2.222 | 5.555 | 4040 | 1.616 | 2.121 | 76.276.2 | 5.555 | 0.66 | 6.161 | 0.88 | 1.616 | 2.424 | 220 | 1.818 | 0.22 | 0.22 | 15.2152 | ||||
| Összesítés | 10 | 5 | 11.2112 | 30.7307 | 1.515 | 330 | 5050 | 2.222 | 5.555 | 4040 | 1.616 | 2.121 | 76.276.2 | 5.555 | 0.66 | 6.161 | 0.88 | 1.616 | 2.424 | 220 | 1.818 | 0.22 | 0.22 | 15.2152 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 26 | 11 | 10.3269 | 29.2760 | 1.745 | 3.387 | 51.751.7 | 1.949 | 5.6145 | 33.833.8 | 1.232 | 1.846 | 69.669.6 | 4.6119 | 0.924 | 5.5143 | 0.718 | 1.642 | 2.361 | 1.743 | 1.848 | 0.26 | 0.38 | 12.8333 | |||
| 1 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 26 | 11 | 10.3269 | 29.2760 | 1.745 | 3.387 | 51.751.7 | 1.949 | 5.6145 | 33.833.8 | 1.232 | 1.846 | 69.669.6 | 4.6119 | 0.924 | 5.5143 | 0.718 | 1.642 | 2.361 | 1.743 | 1.848 | 0.26 | 0.38 | 12.8333 | ||||
| Összesítés | 26 | 11 | 10.3269 | 29.2760 | 1.745 | 3.387 | 51.751.7 | 1.949 | 5.6145 | 33.833.8 | 1.232 | 1.846 | 69.669.6 | 4.6119 | 0.924 | 5.5143 | 0.718 | 1.642 | 2.361 | 1.743 | 1.848 | 0.26 | 0.38 | 12.8333 | ||||||