| Box score | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 11 | 8 | 11.5 | 24.5 | 2.5 | 3.7 | 65.9 | 1.4 | 4 | 34.1 | 2.5 | 3 | 81.8 | 1.1 | 0.5 | 1.5 | 0.6 | 0.9 | 3.3 | 2.8 | 2 | 0.3 | 0.4 | 13.4 | |||||||||
| Total | 11 | 8 | 126 | 269 | 27 | 41 | 65.9 | 15 | 44 | 34.1 | 27 | 33 | 81.8 | 12 | 5 | 17 | 7 | 10 | 36 | 31 | 22 | 3 | 4 | 147 | |||||||||
| 40 perc | 11 | 8 | 18.7 | 40 | 4 | 6.1 | 65.9 | 2.2 | 6.5 | 34.1 | 4 | 4.9 | 81.8 | 1.8 | 0.7 | 2.5 | 1 | 1.5 | 5.4 | 4.6 | 3.3 | 0.4 | 0.6 | 21.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 11 | 8 | 126 | 268 | 120.04 | 106.39 | 13.65 | 64.29 | 58.24 | 18.72 | 108 | 1.17 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2023/2024 szezon | |
| • Gyűrű | 94/133 | 70.7% |
| • Közeli 2 pontos bal | 2/12 | 16.7% |
| • Közeli 2 pontos közép | 2/10 | 20% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 7/14 | 50% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 2/2 | 100% |
| • Távoli 2 pontos bal | 5/13 | 38.5% |
| • Távoli 2 pontos közép | 2/4 | 50% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 7/10 | 70% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 5/12 | 41.7% |
| • 3 pontos bal sarok | 5/22 | 22.7% |
| • 3 pontos bal | 13/47 | 27.7% |
| • 3 pontos közép | 12/29 | 41.4% |
| • 3 pontos jobb | 22/58 | 37.9% |
| • 3 pontos jobb sarok | 5/16 | 31.3% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2024. 04. 13. |
|
NKA Universitas Pécs | 99 –79 | * | 12 | 23 | 2 | 4 | 50 | 2 | 4 | 50 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 13 | |||
| 1 | 2024. 04. 16. |
|
NKA Universitas Pécs | 82 –83 | * | 12 | 26 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 3 | 33.3 | 5 | 6 | 83.3 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 18 | |||
| 1 | 2024. 04. 19. |
|
NKA Universitas Pécs | 99 –80 | * | 6 | 18 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 25 | 3 | 3 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 7 | |||
| 2 | 2024. 04. 27. |
|
Alba Fehérvár | 92 –83 | * | 6 | 21 | 2 | 4 | 50 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 100 | 2 | 1 | 3 | 0 | 3 | 4 | 3 | 3 | 0 | 2 | 6 | |||
| 2 | 2024. 04. 30. |
|
Alba Fehérvár | 93 –80 | * | 12 | 26 | 4 | 6 | 66.7 | 0 | 1 | 0 | 4 | 7 | 57.1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 1 | 0 | 1 | 14 | |||
| 2 | 2024. 05. 03. |
|
Alba Fehérvár | 109 –110 | * | 17 | 23 | 5 | 5 | 100 | 2 | 4 | 50 | 1 | 2 | 50 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 20 | |||
| 2 | 2024. 05. 06. |
|
Alba Fehérvár | 99 –86 | * | 15 | 34 | 6 | 8 | 75 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 3 | 1 | 4 | 1 | 0 | 18 | |||
| 3 | 2024. 05. 11. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 83 –59 | * | 14 | 20 | 1 | 1 | 100 | 3 | 3 | 100 | 3 | 3 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 16 | |||
| 3 | 2024. 05. 14. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 100 –87 | 17 | 30 | 2 | 3 | 66.7 | 3 | 7 | 42.9 | 4 | 4 | 100 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 21 | ||||
| 3 | 2024. 05. 17. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 100 –76 | 5 | 23 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | ||||
| 3 | 2024. 05. 20. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 77 –89 | 10 | 25 | 2 | 4 | 50 | 1 | 4 | 25 | 3 | 3 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 11 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki Olajbányász | Tippmix Férfi NB I. A | 26 | 24 | 13.6353 | 27.7721 | 3.387 | 5.8151 | 57.657.6 | 1.436 | 4.4114 | 31.631.6 | 2.771 | 3.592 | 77.277.2 | 2.463 | 0.616 | 379 | 0.821 | 1.230 | 3.488 | 3.282 | 1.642 | 0.38 | 0.38 | 15.1392 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 26 | 24 | 13.6353 | 27.7721 | 3.387 | 5.8151 | 57.657.6 | 1.436 | 4.4114 | 31.631.6 | 2.771 | 3.592 | 77.277.2 | 2.463 | 0.616 | 379 | 0.821 | 1.230 | 3.488 | 3.282 | 1.642 | 0.38 | 0.38 | 15.1392 | ||||
| Összesítés | 26 | 24 | 13.6353 | 27.7721 | 3.387 | 5.8151 | 57.657.6 | 1.436 | 4.4114 | 31.631.6 | 2.771 | 3.592 | 77.277.2 | 2.463 | 0.616 | 379 | 0.821 | 1.230 | 3.488 | 3.282 | 1.642 | 0.38 | 0.38 | 15.1392 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 11 | 8 | 11.5126 | 24.5269 | 2.527 | 3.741 | 65.965.9 | 1.415 | 444 | 34.134.1 | 2.527 | 333 | 81.881.8 | 1.112 | 0.55 | 1.517 | 0.67 | 0.910 | 3.336 | 2.831 | 222 | 0.33 | 0.44 | 13.4147 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 11 | 8 | 11.5126 | 24.5269 | 2.527 | 3.741 | 65.965.9 | 1.415 | 444 | 34.134.1 | 2.527 | 333 | 81.881.8 | 1.112 | 0.55 | 1.517 | 0.67 | 0.910 | 3.336 | 2.831 | 222 | 0.33 | 0.44 | 13.4147 | ||||
| Összesítés | 11 | 8 | 11.5126 | 24.5269 | 2.527 | 3.741 | 65.965.9 | 1.415 | 444 | 34.134.1 | 2.527 | 333 | 81.881.8 | 1.112 | 0.55 | 1.517 | 0.67 | 0.910 | 3.336 | 2.831 | 222 | 0.33 | 0.44 | 13.4147 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki Olajbányász | Magyar Kupa, Férfi | 3 | 3 | 1545 | 2575 | 412 | 618 | 66.766.7 | 26 | 4.714 | 42.942.9 | 13 | 13 | 100100 | 26 | 13 | 39 | 13 | 13 | 3.711 | 1.75 | 1.34 | 00 | 00 | 16.349 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 3 | 3 | 1545 | 2575 | 412 | 618 | 66.766.7 | 26 | 4.714 | 42.942.9 | 13 | 13 | 100100 | 26 | 13 | 39 | 13 | 13 | 3.711 | 1.75 | 1.34 | 00 | 00 | 16.349 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 1545 | 2575 | 412 | 618 | 66.766.7 | 26 | 4.714 | 42.942.9 | 13 | 13 | 100100 | 26 | 13 | 39 | 13 | 13 | 3.711 | 1.75 | 1.34 | 00 | 00 | 16.349 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki Olajbányász | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 40 | 35 | 13.1524 | 26.61065 | 3.2126 | 5.3210 | 6060 | 1.457 | 4.3172 | 33.133.1 | 2.5101 | 3.2128 | 78.978.9 | 281 | 0.624 | 2.6105 | 0.831 | 1.143 | 3.4135 | 3118 | 1.768 | 0.311 | 0.312 | 14.7588 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 40 | 35 | 13.1524 | 26.61065 | 3.2126 | 5.3210 | 6060 | 1.457 | 4.3172 | 33.133.1 | 2.5101 | 3.2128 | 78.978.9 | 281 | 0.624 | 2.6105 | 0.831 | 1.143 | 3.4135 | 3118 | 1.768 | 0.311 | 0.312 | 14.7588 | ||||
| Összesítés | 40 | 35 | 13.1524 | 26.61065 | 3.2126 | 5.3210 | 6060 | 1.457 | 4.3172 | 33.133.1 | 2.5101 | 3.2128 | 78.978.9 | 281 | 0.624 | 2.6105 | 0.831 | 1.143 | 3.4135 | 3118 | 1.768 | 0.311 | 0.312 | 14.7588 | ||||||