Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért- 2023/2024
Arena Savaria
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Praksch Péter Árpád, Montgomery-Tóth Cecília, Nagy Viktor (Dernei Gábor)

Hazai edző nyilatkozata
Milos Konakov : Gratulálok a csapatomnak, mert remek 40 percet játszottunk, nagy energiákat mozgósítottunk, és főleg a 2. 20 percben szintet tudtunk lépni. Ahogy Áki is mondta a jó, agresszív védekezésből gyorsan tudtunk játszani. Jó volt látni, hogy elől-hátul segítettünk egymásnak és jól járt a labda. Ez a Döntő, mindhárom meccs eddig egy momentumon indult el, és ezt most mi használtuk ki jobban. Köszönjük a szurklóinknak, akik ismét remek hangulatot teremtettek, de ez a döntő mindhárom mérkőzésére igaz volt. Most megyünk tovább 2-1 az állás, ami jelent is valamit és nem is. Egy győzelemre vagyunk a bajnoki címtől és ezért mindent meg is gounk tenni Szolnokon.

Vendég edző nyilatkozata
Oliver Vidin : Gratulálok a Falco csapatának, megérdemelten nyertek. Mi puhák voltunk, sajnos ilyenkor a keményebben játszó csapat több faultot tud kiharcolni, és ez így volt ma is. A puhaság mellett, kicsit lassúak voltunk, mindig 0,5 másodperccel le voltunk maradva, ami nem fér bele ilyen szinten. Erre oda kell figyelni, most Szolnokon folytatódik a párharc. Mindent megteszünk, hogy még egyszer visszatérjünk Szombathelyre.

Hazai játékos nyilatkozata
Keller Ákos : Igazából azt kell mondjam, hogy az első perctől azt éreztem, hogy a mi akaratunk érvényesül. Még akkor is, amikor főleg az elején sok lepattanót engedtünk, vagy Rólunk pattant ki a labda. Nagyon sokat segítettünk egymásnak, küzdöttünk, hajtottunk a csapatért, mind elől, mind hátul. Jó kis meccs volt, ahol most mi dobtunk jobban, nemcsak ezen múlt, de a különbség ennek is köszönhető. Dolgozunk tovább, és megteszünk, mindent hogy Szolnokon véget érjen a párharc.

Vendég játékos nyilatkozata
Révész Ádám : Gratulálok a Falconak, megérdemelt győzelmet arattak. Mi sajnos nem úgy játszottunk, ahogy képesek, vagyunk főleg a második félidőre fogytunk el, pedig megbeszéltük, hogy végig küzdjök a 40 percet. Még mindig hiszünk abban, hogy vissza tudjuk hozni a párharcot Szombathelyre, és meg tudjuk fordítani a döntőt. De ehhez ennél sokkal jobb játék kell, hétfőn, és majd szerdán is!

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-