| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 9 | 4 | 3.3 | 15.4 | 0.9 | 2.4 | 36.4 | 0.3 | 1.2 | 27.3 | 0.6 | 1.6 | 35.7 | 1.2 | 0.4 | 1.7 | 0.7 | 1.8 | 2.1 | 1 | 0.9 | 0 | 0 | 2.3 | |||||||||
| Total | 9 | 4 | 30 | 139 | 8 | 22 | 36.4 | 3 | 11 | 27.3 | 5 | 14 | 35.7 | 11 | 4 | 15 | 6 | 16 | 19 | 9 | 8 | 0 | 0 | 21 | |||||||||
| 40 perc | 9 | 4 | 8.6 | 40 | 2.3 | 6.3 | 36.4 | 0.9 | 3.2 | 27.3 | 1.4 | 4 | 35.7 | 3.2 | 1.1 | 4.3 | 1.7 | 4.6 | 5.5 | 2.6 | 2.3 | 0 | 0 | 6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2023/2024 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 18 | 2024. 02. 02. |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 87 –59 | * | 6 | 23 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 4 | 25 | 1 | 2 | 50 | 3 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 5 | |||
| 19 | 2024. 02. 11. |
|
NKA Universitas Pécs II. | 67 –62 | * | 9 | 19 | 4 | 8 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6 | |||
| 20 | 2024. 02. 18. |
|
Dunaharaszti MTK | 79 –49 | * | 3 | 13 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | |||
| 21 | 2024. 02. 24. |
|
Eszterházy SC | 77 –66 | * | 3 | 20 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||
| 22 | 2024. 03. 02. |
|
Nagykőrösi Sólymok KE | 66 –59 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 23 | 2024. 03. 09. |
|
Veszprém Kosárlabda Klub | 97 –82 | 4 | 14 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 24 | 2024. 03. 16. |
|
Békéscsabai KK | 62 –68 | 0 | 9 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 25 | 2024. 03. 22. |
|
Atomerőmű SE U23 | 73 –57 | 3 | 20 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 25 | 3 | 3 | 6 | 1 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 26 | 2024. 03. 29. |
|
Agrofeed UNI Győr | 76 –80 | 2 | 18 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Budapesti Honvéd SE | Férfi NB I. B Piros | 4 | 0 | 0.83 | 28 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 14 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 0.52 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2021/2022 |
|
TF-BP | Férfi NB I. B Piros | 5 | 9 | 3.618 | 21.6108 | 0.42 | 1.47 | 28.628.6 | 0.84 | 1.68 | 5050 | 0.42 | 0.84 | 5050 | 0.63 | 0.84 | 1.47 | 0.42 | 1.47 | 2.412 | 0.84 | 15 | 00 | 00 | 3.618 | |||
| 2023/2024 |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | Férfi NB I. B Zöld | 9 | 4 | 3.330 | 15.4139 | 0.98 | 2.422 | 36.436.4 | 0.33 | 1.211 | 27.327.3 | 0.65 | 1.614 | 35.735.7 | 1.211 | 0.44 | 1.715 | 0.76 | 1.816 | 2.119 | 19 | 0.98 | 00 | 00 | 2.321 | |||
| 2023/2024 |
|
BKG PRIMA Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 12 | 0 | 0.34 | 0.45 | 0.22 | 0.33 | 66.866.8 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 0.22 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.45 | |||
| 2024/2025 |
|
Nagykőrösi Sólymok KE | Férfi NB I. B Zöld | 21 | 1 | 3.471 | 13.2278 | 0.715 | 1.634 | 44.144.1 | 0.48 | 1.532 | 2525 | 0.817 | 1.225 | 68.168.1 | 1.430 | 0.25 | 1.735 | 0.49 | 0.919 | 1.123 | 1.226 | 0.817 | 01 | 00 | 4.289 | |||
| 2025/2026 |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | Férfi NB I. B Zöld | 21 | 8 | 4.186 | 16.7351 | 122 | 2.349 | 44.944.9 | 0.37 | 1.940 | 17.517.5 | 121 | 1.532 | 65.665.6 | 1.837 | 0.25 | 242 | 0.49 | 0.817 | 241 | 1.328 | 1.123 | 01 | 0.13 | 4.8101 | |||
| 2026/2027 |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 0 | 2.78 | 10.331 | 0.72 | 26 | 33.433.4 | 00 | 0.31 | 00 | 1.34 | 2.78 | 5050 | 1.34 | 0.31 | 1.75 | 0.72 | 13 | 2.37 | 1.75 | 13 | 00 | 0.31 | 3.711 | |||
| 1 szezon |
|
Budapesti Honvéd SE | 4 | 0 | 0.83 | 28 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 14 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 0.52 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | ||||
| 1 szezon |
|
TF-BP | 5 | 9 | 3.618 | 21.6108 | 0.42 | 1.47 | 28.628.6 | 0.84 | 1.68 | 5050 | 0.42 | 0.84 | 5050 | 0.63 | 0.84 | 1.47 | 0.42 | 1.47 | 2.412 | 0.84 | 15 | 00 | 00 | 3.618 | ||||
| 1 szezon |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | 9 | 4 | 3.330 | 15.4139 | 0.98 | 2.422 | 36.436.4 | 0.33 | 1.211 | 27.327.3 | 0.65 | 1.614 | 35.735.7 | 1.211 | 0.44 | 1.715 | 0.76 | 1.816 | 2.119 | 19 | 0.98 | 00 | 00 | 2.321 | ||||
| 1 szezon |
|
BKG PRIMA Akadémia | 12 | 0 | 0.34 | 0.45 | 0.22 | 0.33 | 66.866.8 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 0.22 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.45 | ||||
| 3 szezon |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | 45 | 9 | 3.4165 | 13.4660 | 0.839 | 289 | 40.843.8 | 0.215 | 1.373 | 1920.5 | 142 | 1.865 | 58.464.6 | 1.571 | 0.311 | 1.882 | 0.520 | 0.939 | 1.871 | 1.459 | 143 | 02 | 0.24 | 4.2201 | ||||
| Összesítés | 75 | 22 | 2.6220 | 11.4920 | 0.651 | 1.4121 | 38.742.2 | 0.323 | 1.197 | 27.423.7 | 0.649 | 1.183 | 5359.1 | 187 | 0.320 | 1.3107 | 0.429 | 0.964 | 1.4103 | 0.972 | 0.757 | 02 | 0.15 | 2.7245 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Budapesti Honvéd SE | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2021/2022 |
|
TF-BP | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 5 | 1 | 1.47 | 9.447 | 0.42 | 0.42 | 100100 | 0.21 | 0.63 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 15 | 0.21 | 1.26 | 0.42 | 0.63 | 1.26 | 00 | 0.84 | 00 | 00 | 2.814 | |||
| 2023/2024 |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | 6 | 0 | 4.527 | 848 | 0.53 | 0.85 | 6060 | 0.85 | 16 | 83.383.3 | 16 | 1.38 | 7575 | 16 | 0.53 | 1.59 | 0.21 | 0.32 | 0.85 | 0.85 | 16 | 00 | 0.32 | 6.841 | |||
| 2024/2025 |
|
Nagykőrösi Sólymok KE | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 8 | 1 | 2.520 | 1188 | 0.65 | 1.19 | 55.655.6 | 0.32 | 1.915 | 13.313.3 | 0.54 | 0.65 | 8080 | 1.411 | 00 | 1.411 | 0.54 | 0.54 | 1.814 | 1.19 | 0.54 | 0.11 | 00 | 3.427 | |||
| 2025/2026 |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 7 | 0 | 7.351 | 19133 | 2.115 | 3.625 | 6060 | 0.43 | 2.618 | 16.716.7 | 1.712 | 2.316 | 7575 | 2.316 | 0.32 | 2.618 | 0.96 | 1.611 | 2.316 | 2.115 | 1.913 | 00 | 00 | 963 | |||
| 1 szezon |
|
Budapesti Honvéd SE | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| 1 szezon |
|
TF-BP | 5 | 1 | 1.47 | 9.447 | 0.42 | 0.42 | 100100 | 0.21 | 0.63 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 15 | 0.21 | 1.26 | 0.42 | 0.63 | 1.26 | 00 | 0.84 | 00 | 00 | 2.814 | ||||
| 1 szezon |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | 6 | 0 | 4.527 | 848 | 0.53 | 0.85 | 6060 | 0.85 | 16 | 83.383.3 | 16 | 1.38 | 7575 | 16 | 0.53 | 1.59 | 0.21 | 0.32 | 0.85 | 0.85 | 16 | 00 | 0.32 | 6.841 | ||||
| 2 szezon |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | 15 | 1 | 4.971 | 15221 | 1.420 | 2.334 | 58.958.8 | 0.35 | 2.233 | 15.315.2 | 1.116 | 1.521 | 76.176.2 | 1.827 | 0.12 | 229 | 0.710 | 115 | 230 | 1.624 | 1.217 | 0.11 | 00 | 6.290 | ||||
| Összesítés | 27 | 2 | 3.1105 | 9.7317 | 0.725 | 1.241 | 61.961 | 0.311 | 1.242 | 28.326.2 | 0.622 | 0.829 | 75.775.9 | 1.138 | 0.26 | 1.344 | 0.413 | 0.620 | 1.241 | 0.829 | 0.827 | 01 | 0.12 | 4.4145 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Budapesti Honvéd SE | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 5 | 0 | 0.63 | 1.89 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.84 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 0.21 | 00 | 0.42 | 0.21 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | -00 | |||
| 2021/2022 |
|
TF-BP | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 10 | 10 | 2.525 | 15.5155 | 0.44 | 0.99 | 44.444.4 | 0.55 | 1.111 | 45.545.5 | 0.22 | 0.44 | 5050 | 0.88 | 0.55 | 1.313 | 0.44 | 110 | 1.818 | 0.44 | 0.99 | 00 | 00 | 3.232 | |||
| 2023/2024 |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | 15 | 4 | 3.857 | 12.5187 | 0.711 | 1.827 | 40.840.8 | 0.58 | 1.117 | 4747 | 0.711 | 1.522 | 5050 | 1.117 | 0.57 | 1.624 | 0.57 | 1.218 | 1.624 | 0.914 | 0.914 | 00 | 0.12 | 4.162 | |||
| 2023/2024 |
|
BKG PRIMA Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 12 | 0 | 0.34 | 0.45 | 0.22 | 0.33 | 66.866.8 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 0.22 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.45 | |||
| 2024/2025 |
|
Nagykőrösi Sólymok KE | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 29 | 2 | 3.191 | 12.6366 | 0.720 | 1.543 | 46.546.5 | 0.310 | 1.647 | 21.321.3 | 0.721 | 130 | 70.170.1 | 1.441 | 0.25 | 1.646 | 0.413 | 0.823 | 1.337 | 1.235 | 0.721 | 0.12 | 00 | 4116 | |||
| 2025/2026 |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 28 | 8 | 4.9137 | 17.3484 | 1.337 | 2.674 | 5050 | 0.410 | 2.158 | 17.217.2 | 1.233 | 1.748 | 68.768.7 | 1.953 | 0.37 | 2.160 | 0.515 | 128 | 257 | 1.543 | 1.336 | 01 | 0.13 | 5.9164 | |||
| 2026/2027 |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 0 | 2.78 | 10.331 | 0.72 | 26 | 33.433.4 | 00 | 0.31 | 00 | 1.34 | 2.78 | 5050 | 1.34 | 0.31 | 1.75 | 0.72 | 13 | 2.37 | 1.75 | 13 | 00 | 0.31 | 3.711 | |||
| 1 szezon |
|
Budapesti Honvéd SE | 5 | 0 | 0.63 | 1.89 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.84 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 0.21 | 00 | 0.42 | 0.21 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | -00 | ||||
| 1 szezon |
|
TF-BP | 10 | 10 | 2.525 | 15.5155 | 0.44 | 0.99 | 44.444.4 | 0.55 | 1.111 | 45.545.5 | 0.22 | 0.44 | 5050 | 0.88 | 0.55 | 1.313 | 0.44 | 110 | 1.818 | 0.44 | 0.99 | 00 | 00 | 3.232 | ||||
| 1 szezon |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | 15 | 4 | 3.857 | 12.5187 | 0.711 | 1.827 | 40.840.8 | 0.58 | 1.117 | 4747 | 0.711 | 1.522 | 5050 | 1.117 | 0.57 | 1.624 | 0.57 | 1.218 | 1.624 | 0.914 | 0.914 | 00 | 0.12 | 4.162 | ||||
| 1 szezon |
|
BKG PRIMA Akadémia | 12 | 0 | 0.34 | 0.45 | 0.22 | 0.33 | 66.866.8 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 0.22 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.45 | ||||
| 3 szezon |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | 60 | 10 | 3.6236 | 13.4881 | 0.959 | 2123 | 43.748 | 0.220 | 1.3106 | 17.418.9 | 1.158 | 1.886 | 59.867.5 | 1.598 | 0.313 | 1.8111 | 0.630 | 0.954 | 1.9101 | 1.583 | 160 | 03 | 0.14 | 4.5291 | ||||
| Összesítés | 102 | 24 | 2.6325 | 10.11237 | 0.676 | 1.3162 | 43.846.9 | 0.334 | 1139 | 27.124.5 | 0.671 | 1112 | 57.363.4 | 1125 | 0.326 | 1.2151 | 0.442 | 0.884 | 1.3144 | 0.8101 | 0.784 | 03 | 0.17 | 3390 | ||||||