MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Haynes-Jones Samajae Naeem

Haynes-Jones Samajae Naeem
4

185 cm Magasság
82 kg Súly
Poszt
1996 Születési év
Box score Tippmix Férfi NB I. A csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 25 15 17.3 32 3.7 7.5 49.2 2.6 7 36.8 2.2 2.6 87.5 2.4 0.2 2.6 1.2 1.9 2.2 4 3.6 0.1 0.6 18.3
Total 25 15 432 801 92 187 49.2 64 174 36.8 56 64 87.5 60 6 66 30 48 55 99 90 2 15 458
40 perc 25 15 21.6 40 4.6 9.3 49.2 3.2 8.7 36.8 2.8 3.2 87.5 3 0.3 3.3 1.5 2.4 2.7 4.9 4.5 0.1 0.7 22.9
Fejlett statisztikák Tippmix Férfi NB I. A csoport
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Total 25 15 432 803 119.18 103.82 15.36 55.53 52.08 25.57 437 0.99
Dobástérkép Tippmix Férfi NB I. A csoport
Zónák 2021/2022 szezon
•  Gyűrű 76/127 59.8%
•  Közeli 2 pontos bal 2/7 28.6%
•  Közeli 2 pontos közép 5/18 27.8%
•  Közeli 2 pontos jobb 2/7 28.6%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/1 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/6 0%
•  Távoli 2 pontos közép 5/10 50%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 2/11 18.2%
•  3 pontos bal sarok 2/5 40%
•  3 pontos bal 22/59 37.3%
•  3 pontos közép 16/58 27.6%
•  3 pontos jobb 22/47 46.8%
•  3 pontos jobb sarok 2/5 40%
76/127
59.8%
2/7
28.6%
5/18
27.8%
2/7
28.6%
0/1
0%
0/6
0%
5/10
50%
0/0
0%
2/11
18.2%
2/5   40%
22/59
37.3%
16/58
27.6%
22/47
46.8%
2/5   40%
Dobástérkép Tippmix Férfi NB I. A csoport

Összesítés

43.1%
Összesített pontosság
155
sikeres dobás
360
kísérlet

Bontás

2 pontos:91/186 (48,9%)
3 pontos:64/174 (36,8%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Tippmix Férfi NB I. A csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2021. 09. 21. Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely 99 –77 18 29 3 8 37.5 3 8 37.5 3 3 100 1 0 1 0 3 1 6 5 0 2 17
2 2021. 09. 26. DEAC-Tungsram DEAC-Tungsram 63 –88 * 14 36 4 10 40 2 5 40 0 0 0 2 0 2 0 3 3 2 5 0 0 11
3 2021. 10. 02. Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS 104 –110 20 28 2 5 40 4 6 66.7 4 4 100 1 0 1 2 1 3 5 5 1 0 28
4 2021. 10. 06. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemet Duna Aszfalt-DTKH Kecskemet 95 –74 23 25 4 5 80 5 9 55.6 0 0 0 0 0 0 2 3 0 2 2 0 0 21
5 2021. 10. 10. Alba Fehérvár Alba Fehérvár 103 –99 36 32 8 12 66.7 3 7 42.9 11 13 84.6 4 0 4 1 1 1 11 3 0 1 44
6 2021. 10. 17. Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 80 –78 * 21 34 2 5 40 4 11 36.4 5 5 100 2 1 3 1 3 3 4 5 0 0 21
7 2021. 10. 24. Sopron KC Sopron KC 70 –76 19 30 4 5 80 3 6 50 2 2 100 3 0 3 3 2 2 2 6 0 0 27
8 2021. 10. 30. Körmend Körmend 84 –71 * 8 33 3 10 30 0 5 0 2 2 100 3 1 4 1 1 4 6 7 0 0 13
9 2021. 11. 05. Kaposvári KK Kaposvári KK 88 –97 17 31 4 5 80 3 9 33.3 0 0 0 4 0 4 0 2 1 2 7 0 0 21
10 2021. 11. 13. ZTE KK ZTE KK 65 –78 * 15 30 4 9 44.4 1 6 16.7 4 4 100 3 1 4 1 3 0 3 2 0 2 12
11 2021. 12. 11. MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 73 –61 16 33 3 11 27.3 2 3 66.7 4 4 100 2 0 2 2 3 2 7 4 0 2 19
12 2021. 12. 18. Szedeák Szedeák 93 –115 19 35 5 10 50 3 7 42.9 0 0 0 1 0 1 1 1 2 2 1 0 0 14
15 2021. 12. 30. DEAC-Tungsram DEAC-Tungsram 102 –79 7 28 2 8 25 0 8 0 3 4 75 4 0 4 1 2 2 4 3 0 0 2
16 2022. 01. 05. Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS 93 –85 * 17 33 5 6 83.3 2 6 33.3 1 1 100 1 0 1 1 2 6 2 5 0 0 19
17 2022. 01. 08. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemet Duna Aszfalt-DTKH Kecskemet 91 –89 * 21 42 5 6 83.3 3 8 37.5 2 2 100 1 0 1 0 0 0 3 3 0 1 22
18 2022. 01. 14. Alba Fehérvár Alba Fehérvár 103 –68 * 11 31 4 7 57.1 1 2 50 0 0 0 3 0 3 2 4 1 1 4 1 1 14
14 2022. 01. 19. Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely 77 –88 19 26 3 5 60 4 10 40 1 2 50 1 0 1 0 2 2 4 2 0 0 15
20 2022. 01. 30. Sopron KC Sopron KC 87 –93 * 18 36 3 5 60 4 8 50 0 0 0 2 0 2 1 0 2 3 3 0 0 21
21 2022. 02. 05. Körmend Körmend 80 –84 * 0 28 0 5 0 0 2 0 0 0 0 3 1 4 3 2 5 5 3 0 2 6
22 2022. 02. 12. Kaposvári KK Kaposvári KK 82 –75 * 19 34 3 10 30 2 9 22.2 7 7 100 3 2 5 2 1 3 5 3 0 1 19
23 2022. 02. 16. ZTE KK ZTE KK 77 –68 * 21 32 3 8 37.5 4 9 44.4 3 3 100 4 0 4 5 0 2 4 4 0 0 28
24 2022. 03. 11. MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 61 –71 * 18 30 5 9 55.6 2 6 33.3 2 3 66.7 3 0 3 0 0 3 6 0 0 0 18
19 2022. 03. 16. Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 81 –89 * 11 34 4 9 44.4 1 6 16.7 0 0 0 3 0 3 0 2 2 2 2 0 2 6
25 2022. 03. 19. Szedeák Szedeák 106 –95 * 29 36 5 6 83.3 6 10 60 1 2 50 5 0 5 1 5 3 4 4 0 0 32
26 2022. 03. 26. Atomerőmű SE Atomerőmű SE 69 –67 * 15 35 4 8 50 2 8 25 1 3 33.3 1 0 1 0 2 2 4 2 0 1 8
Alapszakasz
Középszakasz
Playoff / Playout
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2021/2022 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA Tippmix Férfi NB I. A 25 15 17.3432 32801 3.792 7.5187 49.249.2 2.664 7174 36.836.8 2.256 2.664 87.587.5 2.460 0.26 2.666 1.230 1.948 2.255 499 3.690 0.12 0.615 18.3458
1 szezon Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 25 15 17.3432 32801 3.792 7.5187 49.249.2 2.664 7174 36.836.8 2.256 2.664 87.587.5 2.460 0.26 2.666 1.230 1.948 2.255 499 3.690 0.12 0.615 18.3458
Összesítés 25 15 17.3432 32801 3.792 7.5187 49.249.2 2.664 7174 36.836.8 2.256 2.664 87.587.5 2.460 0.26 2.666 1.230 1.948 2.255 499 3.690 0.12 0.615 18.3458
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2021/2022 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA Férfi NBI. A, Középszakasz, Alsóház 6 6 15.392 35210 4.527 7.847 57.457.4 16 5.835 17.117.1 3.320 3.823 8787 3.219 0.53 3.722 1.710 1.27 3.219 424 4.326 00 0.21 19.2115
1 szezon Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 6 6 15.392 35210 4.527 7.847 57.457.4 16 5.835 17.117.1 3.320 3.823 8787 3.219 0.53 3.722 1.710 1.27 3.219 424 4.326 00 0.21 19.2115
Összesítés 6 6 15.392 35210 4.527 7.847 57.457.4 16 5.835 17.117.1 3.320 3.823 8787 3.219 0.53 3.722 1.710 1.27 3.219 424 4.326 00 0.21 19.2115
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2021/2022 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA Férfi A, Play-out 3 3 9.328 34102 3.310 927 3737 0.72 4.714 14.314.3 0.72 1.75 4040 2.78 1.34 412 1.75 1.75 2.37 4.714 412 00 0.31 11.334
1 szezon Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 3 3 9.328 34102 3.310 927 3737 0.72 4.714 14.314.3 0.72 1.75 4040 2.78 1.34 412 1.75 1.75 2.37 4.714 412 00 0.31 11.334
Összesítés 3 3 9.328 34102 3.310 927 3737 0.72 4.714 14.314.3 0.72 1.75 4040 2.78 1.34 412 1.75 1.75 2.37 4.714 412 00 0.31 11.334
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2021/2022 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NBI. A, Középszakasz, Alsóház / Férfi A, Play-out 34 24 16.2552 32.71113 3.8129 7.7261 49.449.4 2.172 6.6223 32.332.3 2.378 2.792 84.884.8 2.687 0.413 2.9100 1.345 1.860 2.481 4137 3.8128 0.12 0.517 17.9607
1 szezon Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 34 24 16.2552 32.71113 3.8129 7.7261 49.449.4 2.172 6.6223 32.332.3 2.378 2.792 84.884.8 2.687 0.413 2.9100 1.345 1.860 2.481 4137 3.8128 0.12 0.517 17.9607
Összesítés 34 24 16.2552 32.71113 3.8129 7.7261 49.449.4 2.172 6.6223 32.332.3 2.378 2.792 84.884.8 2.687 0.413 2.9100 1.345 1.860 2.481 4137 3.8128 0.12 0.517 17.9607