| Box score | Tippmix Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 21 | 12 | 5.3 | 20 | 1.9 | 4.2 | 44.3 | 0.3 | 1 | 30 | 0.7 | 1.2 | 57.7 | 2.6 | 1.5 | 4 | 0.7 | 0.7 | 2.5 | 1.4 | 0.9 | 0.5 | 0.1 | 8.6 | |||||||||
| Total | 21 | 12 | 111 | 419 | 39 | 88 | 44.3 | 6 | 20 | 30 | 15 | 26 | 57.7 | 54 | 31 | 85 | 14 | 14 | 53 | 30 | 18 | 10 | 2 | 180 | |||||||||
| 40 perc | 21 | 12 | 10.6 | 40 | 3.7 | 8.4 | 44.3 | 0.6 | 1.9 | 30 | 1.4 | 2.5 | 57.7 | 5.2 | 3 | 8.1 | 1.3 | 1.3 | 5.1 | 2.9 | 1.7 | 1 | 0.2 | 17.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 21 | 12 | 111 | 459 | 91.78 | 87.4 | 4.38 | 47.03 | 44.86 | 15.09 | 132 | 0.84 |
| Dobástérkép | Tippmix Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2020/2021 szezon | |
| • Gyűrű | 37/64 | 57.8% |
| • Közeli 2 pontos bal | 3/7 | 42.9% |
| • Közeli 2 pontos közép | 2/9 | 22.2% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 7/17 | 41.2% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 2/4 | 50% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/4 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/5 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/5 | 20% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/2 | 0% |
| • 3 pontos bal | 1/12 | 8.3% |
| • 3 pontos közép | 1/7 | 14.3% |
| • 3 pontos jobb | 5/9 | 55.6% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/3 | 33.3% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2020. 10. 02. |
|
PINKK-Pécsi 424 | 61 –76 | * | 4 | 16 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 50 | 3 | 3 | 6 | 1 | 2 | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 11 | |||
| 2 | 2020. 10. 07. |
|
KSC-Szekszárd | 63 –90 | * | 6 | 15 | 3 | 5 | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 10 | |||
| 3 | 2020. 10. 11. |
|
VBW CEKK Cegléd | 69 –73 | * | 4 | 31 | 2 | 5 | 40 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 2 | 8 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 12 | |||
| 5 | 2020. 12. 09. |
|
Sopron Basket | 71 –100 | * | 2 | 21 | 1 | 1 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | |||
| 15 | 2020. 12. 12. |
|
ELTE BEAC Újbuda | 63 –58 | 11 | 23 | 4 | 7 | 57.1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 75 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 9 | ||||
| 7 | 2020. 12. 16. |
|
Aluinvent DVTK | 87 –68 | 6 | 11 | 3 | 4 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 10 | ||||
| 16 | 2020. 12. 19. |
|
Sopron Basket | 89 –69 | 10 | 25 | 2 | 5 | 40 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 10 | ||||
| 17 | 2020. 12. 22. |
|
TFSE-MTK | 82 –83 | 10 | 21 | 4 | 5 | 80 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 12 | ||||
| 18 | 2020. 12. 30. |
|
Aluinvent DVTK | 64 –70 | 2 | 27 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5 | ||||
| 19 | 2021. 01. 03. |
|
ZTE NKK | 86 –62 | 6 | 18 | 2 | 4 | 50 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 4 | 4 | 8 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 17 | ||||
| 20 | 2021. 01. 09. |
|
Ludovika-FCSM Csata | 88 –83 | * | 4 | 30 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 2 | 8 | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 10 | |||
| 10 | 2021. 01. 13. |
|
Uni Győr MÉLY-ÚT | 71 –83 | * | 0 | 14 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||
| 9 | 2021. 01. 17. |
|
Ludovika-FCSM Csata | 54 –42 | 4 | 24 | 1 | 4 | 25 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 4 | 3 | 7 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 12 | ||||
| 8 | 2021. 01. 20. |
|
ZTE NKK | 74 –82 | * | 9 | 23 | 3 | 5 | 60 | 1 | 1 | 100 | 0 | 5 | 0 | 3 | 3 | 6 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | 14 | |||
| 11 | 2021. 01. 24. |
|
PEAC-Pécs | 81 –69 | 2 | 3 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 6 | 2021. 02. 10. |
|
TFSE-MTK | 87 –75 | 7 | 20 | 1 | 7 | 14.3 | 1 | 1 | 100 | 2 | 3 | 66.7 | 5 | 2 | 7 | 2 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 11 | ||||
| 12 | 2021. 02. 13. |
|
PINKK-Pécsi 424 | 73 –72 | * | 2 | 8 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | |||
| 14 | 2021. 02. 17. |
|
VBW CEKK Cegléd | 66 –61 | * | 13 | 30 | 4 | 9 | 44.4 | 1 | 4 | 25 | 2 | 2 | 100 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 9 | |||
| 13 | 2021. 02. 20. |
|
KSC-Szekszárd | 96 –69 | * | 4 | 23 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 6 | |||
| 21 | 2021. 03. 06. |
|
Uni Győr MÉLY-ÚT | 98 –70 | * | 5 | 15 | 1 | 5 | 20 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 10 | |||
| 22 | 2021. 03. 10. |
|
PEAC-Pécs | 42 –58 | * | 0 | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2017/2018 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 0 | 36 | 1020 | 1.53 | 4.59 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 24 | 2.55 | 12 | 00 | 1.53 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 48 | |||
| 2019/2020 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A | 14 | 0 | 1.927 | 7.7108 | 0.57 | 1.419 | 36.836.8 | 0.23 | 0.69 | 33.333.3 | 0.34 | 0.34 | 100100 | 1.622 | 0.57 | 2.129 | 0.23 | 0.34 | 114 | 0.46 | 0.12 | 00 | 0.11 | 3.245 | |||
| 2019/2020 |
|
Vasas Akadémia | Női Amatőr NB I. Piros | 13 | 12 | 10130 | 24.3316 | 3.951 | 7.293 | 54.854.8 | 0.34 | 0.811 | 36.436.4 | 1.216 | 1.824 | 66.766.7 | 5.875 | 3.444 | 9.2119 | 1.823 | 1.215 | 2.330 | 1.925 | 1.722 | 0.810 | 0.23 | 19.8257 | |||
| 2020/2021 |
|
Vasas Akadémia | Tippmix Női NB I. A | 21 | 12 | 5.3111 | 20419 | 1.939 | 4.288 | 44.344.3 | 0.36 | 120 | 3030 | 0.715 | 1.226 | 57.757.7 | 2.654 | 1.531 | 485 | 0.714 | 0.714 | 2.553 | 1.430 | 0.918 | 0.510 | 0.12 | 8.6180 | |||
| 2020/2021 |
|
Vasas Akadémia | Női Amatőr NB I. Piros | 3 | 2 | 1339 | 27.783 | 618 | 11.735 | 51.451.4 | 00 | 13 | 00 | 13 | 13 | 100100 | 4.313 | 515 | 9.328 | 0.31 | 2.37 | 1.75 | 26 | 1.34 | 13 | 1.34 | 1854 | |||
| 2021/2022 |
|
Vasas Akadémia | Női Amatőr NB I. Piros | 8 | 8 | 12.499 | 22.8182 | 540 | 9.374 | 54.154.1 | 00 | 0.11 | 00 | 2.419 | 324 | 79.279.2 | 4.435 | 3.528 | 7.963 | 1.915 | 18 | 1.512 | 2.117 | 18 | 0.11 | 0.11 | 19.4155 | |||
| 2021/2022 |
|
Vasas Akadémia | Tippmix Női NB I. A | 20 | 15 | 7.6151 | 19.2384 | 3.263 | 6.1122 | 51.651.6 | 0.36 | 0.918 | 33.333.3 | 0.47 | 0.612 | 58.358.3 | 2.345 | 1.937 | 4.182 | 0.917 | 0.714 | 2.855 | 1.122 | 0.59 | 0.12 | 0.36 | 9.7193 | |||
| 2022/2023 |
|
Vasas Akadémia | Tippmix Női NB I. A | 20 | 18 | 7.7153 | 24.7494 | 359 | 6.8135 | 43.743.7 | 0.36 | 1.427 | 22.222.2 | 0.917 | 1.121 | 8181 | 2.651 | 2.652 | 5.2103 | 119 | 0.714 | 2.448 | 1.530 | 1.121 | 0.35 | 0.47 | 10.8216 | |||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia | Tippmix Női NB I. A | 16 | 7 | 7.2115 | 22.6361 | 3.149 | 6.3101 | 48.548.5 | 0.23 | 1.219 | 15.815.8 | 0.58 | 0.813 | 61.561.5 | 2.133 | 3.149 | 5.182 | 0.915 | 0.915 | 1.931 | 0.813 | 0.812 | 0.35 | 0.23 | 9.6154 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport | 16 | 11 | 8.6137 | 18.3292 | 3.352 | 6.6106 | 49.149.1 | 0.34 | 0.915 | 26.726.7 | 1.321 | 1.828 | 7575 | 1.930 | 2.134 | 464 | 1.118 | 1.320 | 1.829 | 1.828 | 116 | 0.46 | 0.23 | 11.1177 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport | 20 | 5 | 6.9137 | 20.1401 | 2.957 | 5.8116 | 49.149.1 | 00 | 0.816 | 00 | 1.223 | 2.141 | 56.156.1 | 2.243 | 2.855 | 4.998 | 1.529 | 0.917 | 2.346 | 2.345 | 0.815 | 0.47 | 0.23 | 11.1221 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport | 4 | 0 | 6.827 | 2392 | 2.39 | 4.317 | 52.952.9 | 0.31 | 1.87 | 14.314.3 | 1.56 | 3.815 | 4040 | 312 | 1.56 | 4.518 | 1.35 | 1.87 | 2.510 | 3.313 | 0.83 | 0.52 | 0.31 | 9.538 | |||
| 1 szezon |
|
Csata DSE | 2 | 0 | 36 | 1020 | 1.53 | 4.59 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 24 | 2.55 | 12 | 00 | 1.53 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 48 | ||||
| 8 szezon |
|
Vasas Akadémia | 131 | 68 | 6.5858 | 19.42551 | 2.5335 | 5.2704 | 4847.6 | 0.229 | 1.1131 | 2122.1 | 0.8101 | 1.4160 | 57.863.1 | 2.3290 | 2271 | 4.2561 | 0.9120 | 0.9105 | 2.2286 | 1.6187 | 0.796 | 0.337 | 0.226 | 9.21224 | ||||
| 3 szezon |
|
Vasas Akadémia | 24 | 22 | 11.8268 | 24.9581 | 5109 | 9.4202 | 53.254 | 0.14 | 0.715 | 15.626.7 | 1.538 | 1.951 | 78.874.5 | 4.8123 | 487 | 8.8210 | 1.339 | 1.530 | 1.847 | 248 | 1.334 | 0.614 | 0.68 | 19466 | ||||
| Összesítés | 157 | 90 | 7.51132 | 203152 | 3447 | 6.2915 | 49.148.9 | 0.233 | 0.9146 | 2022.6 | 0.9139 | 1.4211 | 64.865.9 | 2.8414 | 2.5362 | 5.2776 | 1161 | 1135 | 2336 | 1.5235 | 0.9131 | 0.451 | 0.334 | 11.21698 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport, Play-off | 8 | 2 | 4.838 | 17.6141 | 1.814 | 3.830 | 46.746.7 | 0.32 | 1.613 | 15.415.4 | 0.54 | 0.65 | 8080 | 2.318 | 1.411 | 3.629 | 0.86 | 0.86 | 2.822 | 1.310 | 0.86 | 0.11 | 00 | 756 | |||
| 2021/2022 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport, Play-off | 6 | 5 | 6.338 | 19.5117 | 2.515 | 4.829 | 51.751.7 | 0.32 | 0.53 | 66.666.6 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 1.811 | 1.710 | 3.521 | 16 | 0.74 | 2.817 | 0.53 | 0.85 | 0.32 | 0.21 | 9.356 | |||
| 2022/2023 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport, Play-off | 6 | 4 | 7.746 | 24.2145 | 318 | 5.231 | 58.158.1 | 0.32 | 1.710 | 2020 | 0.74 | 1.710 | 4040 | 1.710 | 3.219 | 4.829 | 0.85 | 1.38 | 2.515 | 1.811 | 0.53 | 00 | 0.21 | 9.859 | |||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia II. | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 4 | 1 | 13.855 | 2496 | 624 | 1144 | 54.554.5 | 0.31 | 1.35 | 2020 | 14 | 28 | 5050 | 2.811 | 5.823 | 8.534 | 28 | 1.87 | 28 | 14 | 2.39 | 0.31 | 0.31 | 1976 | |||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport, Play-off | 5 | 0 | 525 | 14.673 | 210 | 4.824 | 41.741.7 | 0.21 | 15 | 2020 | 0.42 | 0.42 | 100100 | 1.47 | 1.26 | 2.613 | 0.84 | 0.63 | 2.211 | 0.63 | 0.21 | 0.21 | 00 | 5.226 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport, Play-off | 6 | 4 | 8.249 | 23.5141 | 318 | 8.551 | 35.335.3 | 0.53 | 16 | 5050 | 0.74 | 1.27 | 57.257.2 | 2.515 | 318 | 5.533 | 0.85 | 1.38 | 2.515 | 1.27 | 0.74 | 0.53 | 0.32 | 954 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia II. | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 4 | 4 | 12.349 | 27108 | 3.313 | 6.827 | 48.148.1 | 0.83 | 1.35 | 6060 | 3.514 | 6.526 | 53.853.8 | 5.522 | 520 | 10.542 | 2.510 | 14 | 312 | 4.819 | 1.56 | 0.52 | 0.31 | 2496 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport, Play-off | 6 | 4 | 7.344 | 20.3122 | 2.817 | 6.841 | 41.541.5 | 0.21 | 0.74 | 2525 | 1.27 | 2.515 | 46.746.7 | 212 | 1.811 | 3.823 | 16 | 1.38 | 2.716 | 1.811 | 1.38 | 00 | 0.32 | 8.249 | |||
| 6 szezon |
|
Vasas Akadémia | 37 | 19 | 6.5240 | 20739 | 2.592 | 5.6206 | 44.544.7 | 0.311 | 1.141 | 27.626.8 | 0.623 | 1.141 | 55.856.1 | 1.973 | 275 | 4148 | 0.932 | 137 | 2.696 | 1.245 | 0.727 | 0.27 | 0.26 | 8.1300 | ||||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 8 | 5 | 13104 | 25.5204 | 4.637 | 8.971 | 52.152.1 | 0.54 | 1.310 | 4040 | 2.318 | 4.334 | 52.952.9 | 4.133 | 5.443 | 9.576 | 2.318 | 1.411 | 2.520 | 2.923 | 1.915 | 0.43 | 0.32 | 21.5172 | ||||
| Összesítés | 45 | 24 | 8.2344 | 21.3943 | 3129 | 6.5277 | 47.146.6 | 0.315 | 1.151 | 31.129.4 | 141 | 1.975 | 54.254.7 | 2.5106 | 2.9118 | 5.4224 | 1.250 | 1.148 | 2.6116 | 1.668 | 142 | 0.210 | 0.28 | 11.4472 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Vasas Akadémia | Magyar Kupa, Női | 1 | 1 | 1111 | 2727 | 44 | 55 | 8080 | 11 | 33 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 33 | 11 | 22 | 11 | 00 | 00 | 00 | 1212 | |||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1717 | 3333 | 88 | 1111 | 72.772.7 | 00 | 11 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 44 | 88 | 1212 | 22 | 55 | 22 | 22 | 11 | 11 | 00 | 2525 | |||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia | Magyar Kupa, Női | 3 | 0 | 7.723 | 21.765 | 39 | 4.714 | 64.364.3 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 3.310 | 1.75 | 515 | 13 | 26 | 26 | 1.75 | 1.34 | 13 | 00 | 12.337 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Magyar Kupa, Női | 1 | 0 | 44 | 1919 | 22 | 55 | 4040 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 33 | 55 | 00 | 11 | 22 | 33 | 11 | 33 | 11 | 1111 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Tippmix Killik László Női Magyar Kupa | 1 | 1 | 44 | 2626 | 22 | 55 | 4040 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | 66 | 99 | 22 | 11 | 11 | 00 | 33 | 11 | 00 | 1414 | |||
| 4 szezon |
|
Vasas Akadémia | 6 | 2 | 6.742 | 23.4137 | 2.817 | 4.929 | 55.958.6 | 0.32 | 1.69 | 2122.2 | 0.22 | 0.34 | 5050 | 2.115 | 2.915 | 530 | 1.58 | 1.39 | 1.811 | 1.49 | 1.38 | 1.37 | 0.31 | 12.374 | ||||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 1 | 1 | 1717 | 3333 | 88 | 1111 | 72.772.7 | 00 | 11 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 44 | 88 | 1212 | 22 | 55 | 22 | 22 | 11 | 11 | 00 | 2525 | ||||
| Összesítés | 7 | 3 | 8.759 | 25.3170 | 3.825 | 6.140 | 6262.5 | 0.32 | 1.510 | 18.220 | 0.33 | 0.76 | 5050 | 2.519 | 3.923 | 6.442 | 1.610 | 214 | 1.813 | 1.511 | 1.39 | 1.28 | 0.21 | 14.999 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2017/2018 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 0 | 36 | 1020 | 1.53 | 4.59 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 24 | 2.55 | 12 | 00 | 1.53 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 48 | |||
| 2019/2020 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A | 14 | 0 | 1.927 | 7.7108 | 0.57 | 1.419 | 36.836.8 | 0.23 | 0.69 | 33.333.3 | 0.34 | 0.34 | 100100 | 1.622 | 0.57 | 2.129 | 0.23 | 0.34 | 114 | 0.46 | 0.12 | 00 | 0.11 | 3.245 | |||
| 2019/2020 |
|
Vasas Akadémia | Női Amatőr NB I. Piros | 13 | 12 | 10130 | 24.3316 | 3.951 | 7.293 | 54.854.8 | 0.34 | 0.811 | 36.436.4 | 1.216 | 1.824 | 66.766.7 | 5.875 | 3.444 | 9.2119 | 1.823 | 1.215 | 2.330 | 1.925 | 1.722 | 0.810 | 0.23 | 19.8257 | |||
| 2020/2021 |
|
Vasas Akadémia | Tippmix Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-off | 29 | 14 | 5.1149 | 19.3560 | 1.853 | 4.1118 | 44.944.9 | 0.38 | 1.133 | 24.324.3 | 0.719 | 1.131 | 61.361.3 | 2.572 | 1.442 | 3.9114 | 0.720 | 0.720 | 2.675 | 1.440 | 0.824 | 0.411 | 0.12 | 8.1236 | |||
| 2020/2021 |
|
Vasas Akadémia | Női Amatőr NB I. Piros | 3 | 2 | 1339 | 27.783 | 618 | 11.735 | 51.451.4 | 00 | 13 | 00 | 13 | 13 | 100100 | 4.313 | 515 | 9.328 | 0.31 | 2.37 | 1.75 | 26 | 1.34 | 13 | 1.34 | 1854 | |||
| 2021/2022 |
|
Vasas Akadémia | Női Amatőr NB I. Piros | 8 | 8 | 12.499 | 22.8182 | 540 | 9.374 | 54.154.1 | 00 | 0.11 | 00 | 2.419 | 324 | 79.279.2 | 4.435 | 3.528 | 7.963 | 1.915 | 18 | 1.512 | 2.117 | 18 | 0.11 | 0.11 | 19.4155 | |||
| 2021/2022 |
|
Vasas Akadémia | Tippmix Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-off | 26 | 20 | 7.3189 | 19.3501 | 378 | 5.8151 | 51.751.7 | 0.38 | 0.821 | 38.138.1 | 0.39 | 0.514 | 64.364.3 | 2.256 | 1.847 | 4103 | 0.923 | 0.718 | 2.872 | 125 | 0.514 | 0.24 | 0.37 | 9.6249 | |||
| 2022/2023 |
|
Vasas Akadémia | Tippmix Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-off / Magyar Kupa, Női | 27 | 23 | 7.8210 | 24.7666 | 381 | 6.3171 | 47.447.4 | 0.39 | 1.540 | 22.522.5 | 0.821 | 1.131 | 67.767.7 | 2.361 | 2.772 | 4.9133 | 127 | 0.923 | 2.465 | 1.642 | 0.924 | 0.25 | 0.38 | 10.6287 | |||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia | Tippmix Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-off / Magyar Kupa, Női | 24 | 7 | 6.8163 | 20.8499 | 2.868 | 5.8139 | 48.948.9 | 0.25 | 1.228 | 17.917.9 | 0.512 | 0.819 | 63.163.1 | 2.150 | 2.560 | 4.6110 | 0.922 | 124 | 248 | 0.921 | 0.717 | 0.49 | 0.13 | 9217 | |||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia II. | Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 5 | 2 | 14.472 | 25.8129 | 6.432 | 1155 | 58.258.2 | 0.21 | 1.26 | 16.716.7 | 15 | 210 | 5050 | 315 | 6.231 | 9.246 | 210 | 2.412 | 210 | 1.26 | 210 | 0.42 | 0.21 | 20.2101 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off / Magyar Kupa, Női | 23 | 15 | 8.3190 | 19.7452 | 3.172 | 7162 | 44.444.4 | 0.37 | 122 | 31.831.8 | 1.125 | 1.535 | 71.571.5 | 247 | 2.455 | 4.4102 | 123 | 1.329 | 246 | 1.738 | 0.921 | 0.512 | 0.36 | 10.5242 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia II. | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 4 | 4 | 12.349 | 27108 | 3.313 | 6.827 | 48.148.1 | 0.83 | 1.35 | 6060 | 3.514 | 6.526 | 53.853.8 | 5.522 | 520 | 10.542 | 2.510 | 14 | 312 | 4.819 | 1.56 | 0.52 | 0.31 | 2496 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off / Tippmix Killik László Női Magyar Kupa | 27 | 10 | 6.9185 | 20.3549 | 2.876 | 6162 | 46.946.9 | 01 | 0.821 | 4.84.8 | 1.130 | 2.156 | 53.653.6 | 2.158 | 2.772 | 4.8130 | 1.437 | 126 | 2.363 | 2.156 | 126 | 0.38 | 0.25 | 10.5284 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport | 4 | 0 | 6.827 | 2392 | 2.39 | 4.317 | 52.952.9 | 0.31 | 1.87 | 14.314.3 | 1.56 | 3.815 | 4040 | 312 | 1.56 | 4.518 | 1.35 | 1.87 | 2.510 | 3.313 | 0.83 | 0.52 | 0.31 | 9.538 | |||
| 1 szezon |
|
Csata DSE | 2 | 0 | 36 | 1020 | 1.53 | 4.59 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 24 | 2.55 | 12 | 00 | 1.53 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 48 | ||||
| 8 szezon |
|
Vasas Akadémia | 174 | 89 | 6.31140 | 19.33427 | 2.4444 | 5.1939 | 47.647.3 | 0.242 | 1.1181 | 22.123.2 | 0.8126 | 1.4205 | 5661.5 | 2.2378 | 1.9361 | 4.2739 | 0.9160 | 0.9151 | 2.2393 | 1.5241 | 0.7131 | 0.351 | 0.233 | 8.91598 | ||||
| 5 szezon |
|
Vasas Akadémia II. | 33 | 28 | 12.4389 | 25.5818 | 4.9154 | 9.2284 | 53.654.2 | 0.38 | 0.926 | 28.530.8 | 1.857 | 2.987 | 63.565.5 | 4.6160 | 4.6138 | 9.2298 | 1.759 | 1.646 | 2.169 | 2.473 | 1.550 | 0.618 | 0.410 | 20.3663 | ||||
| Összesítés | 209 | 117 | 8.31535 | 20.94265 | 3.2601 | 6.51232 | 49.948.8 | 0.250 | 0.9207 | 24.324.2 | 1.1183 | 1.8292 | 60.262.7 | 2.9539 | 2.9503 | 5.81042 | 1.2221 | 1.1197 | 2.1465 | 1.7314 | 1182 | 0.469 | 0.343 | 12.62269 | ||||||