Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | VBW CEKK Cegléd | I | GY, 55 - 77 | 1 - 0 |
ELLENBERG-WILEY Aaryn Deje (24) (SERCO UNI Győr ) |
MOMPREMIER Beatrice (8) (SERCO UNI Győr ) |
RUFF-NAGY Dóra (6) (SERCO UNI Győr ) |
Aréna: Albertirsa Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, JAKAB László Imre, dr. Németh Patrik (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | E.ON ELTE BEAC | O | GY, 104 - 85 | 2 - 0 |
GREEN Morgan Asha Symouree (26) (E.ON ELTE BEAC) |
MOMPREMIER Beatrice (12) (SERCO UNI Győr ) |
GREEN Morgan Asha Symouree (7) (E.ON ELTE BEAC) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Frányó Péter, Minár László Balázs, Kapusi Gábor (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | I | GY, 56 - 92 | 3 - 0 |
DEGBEON Ama Lemonie Owusua (20) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
DEGBEON Ama Lemonie Owusua (7) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
KATONA Szidónia (4) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Major Ádám, Rózsavölgyi Alexandra (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Vasas Akadémia | O | GY, 93 - 85 | 4 - 0 |
NUNN Schaquilla Marie (22) (Vasas Akadémia) |
NUNN Schaquilla Marie (12) (Vasas Akadémia) |
ELLENBERG-WILEY Aaryn Deje (11) (SERCO UNI Győr ) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Farkas Gábor, Söjtöry Tamás Ferenc, Földesi Ádám (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Ludovika Csata | I | GY, 54 - 87 | 5 - 0 |
CZANK Timea (21) (Ludovika Csata ) |
MOMPREMIER Beatrice (13) (SERCO UNI Győr ) |
MOMPREMIER Beatrice (6) (SERCO UNI Győr ) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Frányó Péter, Varga-Záray Katalin (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | DVTK-Hun-Therm | O | GY, 88 - 79 | 6 - 0 |
DOMBAI Réka (24) (SERCO UNI Győr ) |
MOMPREMIER Beatrice (9) (SERCO UNI Győr ) |
ELLENBERG-WILEY Aaryn Deje (5) (SERCO UNI Győr ) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs, Györfy Rúben (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | TFSE-MTK | I | GY, 64 - 81 | 7 - 0 |
HILLSMAN Khaalia (18) (TFSE-MTK) |
HILLSMAN Khaalia (12) (TFSE-MTK) |
ELLENBERG-WILEY Aaryn Deje (6) (SERCO UNI Győr ) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Makrai Márton, Gruber Nikolett Lilla (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | PINKK Pécsi 424 | I | GY, 47 - 118 | 8 - 0 |
DOMBAI Réka (26) (SERCO UNI Győr ) |
ELLENBERG-WILEY Aaryn Deje (9) (SERCO UNI Győr ) |
ELLENBERG-WILEY Aaryn Deje (7) (SERCO UNI Győr ) |
Aréna: PVSK NKA Csarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc, Rózsavölgyi Alexandra (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | NKA Universitas PEAC | O | GY, 92 - 71 | 9 - 0 |
MOMPREMIER Beatrice (21) (SERCO UNI Győr ) |
MOMPREMIER Beatrice (18) (SERCO UNI Győr ) |
ELLENBERG-WILEY Aaryn Deje (8) (SERCO UNI Győr ) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Ádám József, Fodor Attila (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Sopron Basket | I | V, 65 - 45 | 9 - 1 |
BROOKS Jelena (17) (Sopron Basket) |
MAGBEGOR Eziyoda Uzezi (12) (Sopron Basket) |
DÉNESNÉ FEGYVERNEKY Zsófia (5) (Sopron Basket) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Goda László, Györfy Rúben (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | O | GY, 78 - 64 | 10 - 1 |
WALLACE Sydney Tamara-Nicole (19) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Ágnes (10) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Ágnes (8) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Praksch Péter Árpád, Sörlei Attila (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | VBW CEKK Cegléd | O | GY, 96 - 70 | 11 - 1 |
MOMPREMIER Beatrice (22) (SERCO UNI Győr ) |
MOMPREMIER Beatrice (11) (SERCO UNI Győr ) |
DOMBAI Réka (9) (SERCO UNI Győr ) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Pozsonyi László, Lengyel Ádám József, Rózsavölgyi Alexandra (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | E.ON ELTE BEAC | I | GY, 60 - 88 | 12 - 1 |
VOJTULEK Ana (25) (E.ON ELTE BEAC) |
MOMPREMIER Beatrice (17) (SERCO UNI Győr ) |
GREEN Morgan Asha Symouree (5) (E.ON ELTE BEAC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Minár László Balázs, Fodor Attila, Rácz Zsolt Róbert (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Vasas Akadémia | I | GY, 74 - 80 | 13 - 1 |
ELLENBERG-WILEY Aaryn Deje (20) (SERCO UNI Győr ) |
NUNN Schaquilla Marie (15) (Vasas Akadémia) |
SMAILBEGOVIC Nadija (5) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: JAKAB László Imre, Kovács Nimród János, dr. Németh Patrik (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Ludovika Csata | O | GY, 87 - 74 | 14 - 1 |
DOMBAI Réka (30) (SERCO UNI Győr ) |
WILLIAMS Peyton Quinn (7) (SERCO UNI Győr ) |
RUFF-NAGY Dóra (4) (SERCO UNI Győr ) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Pozsonyi László, Sörlei Attila (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | DVTK-Hun-Therm | I | V, 94 - 87 | 14 - 2 |
ELLENBERG-WILEY Aaryn Deje (30) (SERCO UNI Győr ) |
MOMPREMIER Beatrice (12) (SERCO UNI Győr ) |
MOMPREMIER Beatrice (6) (SERCO UNI Győr ) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Tóth Cecília, Nagy Viktor, Györfy Rúben (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | TFSE-MTK | O | GY, 97 - 74 | 15 - 2 |
DOMBAI Réka (23) (SERCO UNI Győr ) |
MOMPREMIER Beatrice (12) (SERCO UNI Győr ) |
DúL Terka Zsófia (5) (TFSE-MTK) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Fodor Attila, Rácz Zsolt Róbert, Tóth Kálmán (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | PINKK Pécsi 424 | O | GY, 143 - 46 | 16 - 2 |
RUFF-NAGY Dóra (21) (SERCO UNI Győr ) |
DUBEI Debóra Franciska (10) (SERCO UNI Győr ) |
SZŰCS Luca Gabriella (6) (PINKK Pécsi 424) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Minár László Balázs, JAKAB László Imre, Földesi Ádám (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | NKA Universitas PEAC | I | GY, 63 - 79 | 17 - 2 |
KISS Virág (17) (NKA Universitas PEAC) |
MOMPREMIER Beatrice (20) (SERCO UNI Győr ) |
ELLENBERG-WILEY Aaryn Deje (5) (SERCO UNI Győr ) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Cziffra Csaba Zsolt, dr. Mészáros Balázs (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Sopron Basket | O | V, 62 - 72 | 17 - 3 |
BROOKS Jelena (27) (Sopron Basket) |
MOMPREMIER Beatrice (12) (SERCO UNI Győr ) |
DÉNESNÉ FEGYVERNEKY Zsófia (4) (Sopron Basket) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Papp Péter, Györfy Rúben (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | O | GY, 86 - 40 | 18 - 3 |
VARGA Zsófia (10) (SERCO UNI Győr ) |
DEGBEON Ama Lemonie Owusua (10) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
RUFF-NAGY Dóra (4) (SERCO UNI Győr ) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Földesi Ádám, Horváth Alajos, Szalai Zsolt (Németh Csaba János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | I | GY, 75 - 83 | 19 - 3 |
GOREE Cyesha Damian (21) (KSC-Szekszárd) |
KRNJIC Sara (9) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Ágnes (8) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Cecília, Goda László, Farkas Gábor (Dernei Gábor) |