Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | DEAC | O | GY, 90 - 62 | 1 - 0 |
SHINE Tavarius Damon (21) (Sopron KC) |
TAYLOR JR Jimmie Lee (8) (DEAC) |
JONES Andre (7) (Sopron KC) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Frányó Péter, Farkas Gábor (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Szolnoki Olajbányász | I | V, 90 - 57 | 1 - 1 |
PALLAI Tamás Ottó (15) (Szolnoki Olajbányász) |
SUBOTIC Bojan (9) (Szolnoki Olajbányász) |
JOSEPH Yasiin Yousef (7) (Sopron KC) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Makrai Márton, Pozsonyi László (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Atomerőmű SE | I | GY, 75 - 80 | 2 - 1 |
JONES Andre (19) (Sopron KC) |
VALERIO BODON Vincent (7) (Sopron KC) |
JONES Andre (6) (Sopron KC) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Rácz Zsolt Róbert (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | O | V, 63 - 81 | 2 - 2 |
JOSEPH Yasiin Yousef (20) (Sopron KC) |
TIBY Matthew James (6) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
POT Stefan (4) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc, Major Ádám (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | MVM-OSE Lions | O | GY, 76 - 64 | 3 - 2 |
JONES Andre (21) (Sopron KC) |
BARNETT Jordan Kahlil (8) (Sopron KC) |
DIMITRIJEVIC D (8) (MVM-OSE Lions) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, JAKAB László Imre (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Zalakerámia ZTE KK | I | V, 94 - 87 | 3 - 3 |
JOSEPH Yasiin Yousef (24) (Sopron KC) |
MOLNÁR Márton (11) (Sopron KC) |
RAKICEVIC Petar (7) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Nagy Viktor, Szilágyi Bálint (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | I | GY, 80 - 82 | 4 - 3 |
ROBERSON Tyler Evan Evan (25) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
ROBERSON Tyler Evan Evan (13) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
BALOGH Szilárd (6) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Rácz Zsolt Róbert (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Arconic-Alba Fehérvár | I | V, 91 - 85 | 4 - 4 |
PHILMORE Isaiah Lemart (25) (Arconic-Alba Fehérvár) |
FORD Quincy G. (8) (Arconic-Alba Fehérvár) |
PONGÓ Marcell (7) (Arconic-Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Pozsonyi László (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Budapesti Honvéd Sportegyesület | O | GY, 80 - 61 | 5 - 4 |
BARNETT Jordan Kahlil (16) (Sopron KC) |
SIMON Kristóf Gábor (9) (Budapesti Honvéd SE) |
JOSEPH Yasiin Yousef (4) (Sopron KC) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor, Major Ádám (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Kometa Kaposvári KK | I | GY, 79 - 96 | 6 - 4 |
JOSEPH Yasiin Yousef (27) (Sopron KC) |
BARNETT Jordan Kahlil (7) (Sopron KC) |
JOSEPH Yasiin Yousef (9) (Sopron KC) |
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Ádám József, Kovács Nimród János (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Egis Körmend | O | GY, 86 - 80 | 7 - 4 |
MOORE Michael Jarade (26) (Egis Körmend) |
MOLNÁR Márton (12) (Sopron KC) |
CHAMBERS Siyani Tahir (6) (Egis Körmend) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Minár László Balázs, Szilágyi Bálint (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | O | GY, 83 - 70 | 8 - 4 |
KLOBUCAR Jaka (21) (Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét) |
SHINE Tavarius Damon (7) (Sopron KC) |
JOSEPH Yasiin Yousef (6) (Sopron KC) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Frányó Péter, Györfy Rúben (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | HÜBNER Nyíregyháza BS | O | GY, 90 - 49 | 9 - 4 |
JOSEPH Yasiin Yousef (19) (Sopron KC) |
DURHAM Juwan Josiah Éarry (10) (Sopron KC) |
JOSEPH Yasiin Yousef (7) (Sopron KC) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Benczur Tamás, Nagy Viktor, Győrffy Pál Attila (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | DEAC | I | GY, 78 - 89 | 10 - 4 |
JOSEPH Yasiin Yousef (23) (Sopron KC) |
BARNETT Jordan Kahlil (7) (Sopron KC) |
JOSEPH Yasiin Yousef (6) (Sopron KC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, JAKAB László Imre, Sörlei Attila (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Szolnoki Olajbányász | O | V, 76 - 78 | 10 - 5 |
BARNES Auston Willis (23) (Szolnoki Olajbányász) |
WILLIAMSON Andre Marcell (7) (Szolnoki Olajbányász) |
DURHAM Jabril Armin (10) (Szolnoki Olajbányász) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Kapitány Gellért, Farkas Gábor (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | I | V, 86 - 75 | 10 - 6 |
PERL Zoltán (24) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
TIBY Matthew James (10) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
JOSEPH Yasiin Yousef (5) (Sopron KC) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Papp Péter, Nagy Viktor, Frányó Péter (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Atomerőmű SE | O | V, 78 - 80 | 10 - 7 |
ATKINSON Paul Jr (28) (Atomerőmű SE) |
ATKINSON Paul Jr (15) (Atomerőmű SE) |
JOSEPH Yasiin Yousef (6) (Sopron KC) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás Ferenc, Balog György Attila (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | MVM-OSE Lions | I | V, 82 - 77 | 10 - 8 |
JONES Andre (25) (Sopron KC) |
BARNJAK Josip (8) (MVM-OSE Lions) |
JOSEPH Yasiin Yousef (6) (Sopron KC) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tóth Cecília, Nyilas István (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | V, 65 - 77 | 10 - 9 |
RAKICEVIC Petar (20) (Zalakerámia ZTE KK) |
OSTOJIC Danilo (12) (Zalakerámia ZTE KK) |
TRICE D'Mitrik Alexander (5) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Györfy Rúben, Sörlei Attila (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | O | V, 71 - 75 | 10 - 10 |
WASHINGTON Desmond Marquis Marquis (20) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
ROBERSON Tyler Evan Evan (14) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
JOSEPH Yasiin Yousef (8) (Sopron KC) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Kapitány Gellért, Ádám József (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Egis Körmend | I | GY, 82 - 96 | 11 - 10 |
CHAMBERS Siyani Tahir (22) (Egis Körmend) |
OMENAKA Godwin Ekene (13) (Egis Körmend) |
JOSEPH Yasiin Yousef (7) (Sopron KC) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Farkas Gábor, Major Ádám (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Arconic-Alba Fehérvár | O | V, 72 - 91 | 11 - 11 |
VOJVODA Dávid (18) (Arconic-Alba Fehérvár) |
SOMOGYI Ádám (9) (Arconic-Alba Fehérvár) |
SOMOGYI Ádám (8) (Arconic-Alba Fehérvár) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László, Fodor Attila (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Budapesti Honvéd Sportegyesület | I | GY, 61 - 87 | 12 - 11 |
TANOH DEZ András (22) (Budapesti Honvéd SE) |
DURHAM Juwan Josiah Éarry (11) (Sopron KC) |
JOSEPH Yasiin Yousef (10) (Sopron KC) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Tóth Cecília, Győrffy Pál Attila, Szilágyi Bálint (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Kometa Kaposvári KK | O | GY, 94 - 67 | 13 - 11 |
JONES Andre (20) (Sopron KC) |
HUGHES II Michael Anthony (12) (Kometa Kaposvári KK) |
PARSONS DeSean Tyler (6) (Kometa Kaposvári KK) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Balog György Attila (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | I | GY, 86 - 91 | 14 - 11 |
BORISOV Milos (24) (Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét) |
KARAHODZIC Kemal (8) (Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét) |
KLOBUCAR Jaka (8) (Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tóth Cecília, Sörlei Attila (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | HÜBNER Nyíregyháza BS | I | GY, 84 - 90 | 15 - 11 |
PERRY Darius James (30) (HÜBNER Nyiregyháza BS) |
KONE Sidiki (21) (HÜBNER Nyiregyháza BS) |
JOSEPH Yasiin Yousef (5) (Sopron KC) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Nagy Viktor, Frányó Péter, Fodor Attila (dr. Gincsai János Péter) |