Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | PINKK Pécsi 424 | I | GY, 66 - 92 | 1 - 0 |
DOMBAI Réka (19) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
OROSZOVA Sabina (8) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
DUBEI Debóra Franciska (4) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, JAKAB László Imre, Horváth Csongor Béla (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | DVTK | O | V, 78 - 92 | 1 - 1 |
GREEN Cheridene (27) (DVTK) |
GREEN Cheridene (8) (DVTK) |
DOMBAI Réka (6) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Frányó Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | O | GY, 82 - 60 | 2 - 1 |
WENINGER Virág (20) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
OROSZOVA Sabina (13) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
ZIVALJEVIC Sofija (6) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Györfy Rúben, Varga-Záray Katalin, Major Ádám (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Vasas Akadémia | O | GY, 75 - 54 | 3 - 1 |
OROSZOVA Sabina (19) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
TÓTH Orsolya (10) (Vasas Akadémia) |
MCDONALD Aarion Shawnae (6) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Pozsonyi László, Makrai Márton, Kapusi Gábor (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Sopron Basket | I | V, 67 - 43 | 3 - 2 |
VARGA Alíz (14) (Sopron Basket) |
WILLIAMS Gabrielle (9) (Sopron Basket) |
WILLIAMS Gabrielle (5) (Sopron Basket) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Minár László Balázs (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | O | V, 59 - 80 | 3 - 3 |
MOMPREMIER Beatrice (28) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
MOMPREMIER Beatrice (13) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
GEREBEN Lívia (7) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, dr. Mészáros Balázs (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | TFSE-MTK | I | GY, 65 - 75 | 4 - 3 |
TÖRÖK Ágnes Zsuzsanna (23) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
MOMPREMIER Beatrice (13) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
OROSZOVA Sabina (6) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Farkas Gábor, Varga-Záray Katalin, dr. Németh Patrik (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | ELTE BEAC Újbuda | O | V, 65 - 87 | 4 - 4 |
MÉRÉSZ Beatrix (22) (ELTE BEAC Újbuda) |
BARNAI Judit Eszter (13) (ELTE BEAC Újbuda) |
CZANK Timea (7) (ELTE BEAC Újbuda) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Tóth Cecília, Csabai-Kaskötő Brigitta, Varga-Záray Katalin (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | NKA Universitas PEAC | O | GY, 78 - 69 | 5 - 4 |
MOMPREMIER Beatrice (19) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
MOMPREMIER Beatrice (11) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
MARSHALL Tyaunna Dominique (4) (NKA Universitas PEAC) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Frányó Péter (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | VBW CEKK Cegléd | I | GY, 70 - 79 | 6 - 4 |
MOMPREMIER Beatrice (26) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
MOMPREMIER Beatrice (16) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
KATONA Szidónia (5) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: Albertirsa Újcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Söjtöry Tamás Ferenc, Sörlei Attila (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Ludovika-FCSM Csata | O | GY, 80 - 72 | 7 - 4 |
MOMPREMIER Beatrice (22) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
MOMPREMIER Beatrice (11) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
DUBEI Debóra Franciska (5) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Györfy Rúben, Kapusi Gábor (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | PINKK Pécsi 424 | O | GY, 111 - 71 | 8 - 4 |
TÖRÖK Ágnes Zsuzsanna (30) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
MOMPREMIER Beatrice (12) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
DOMBAI Réka (7) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Goda László, JAKAB László Imre, Földesi Ádám (Németh Csaba János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | I | GY, 64 - 90 | 9 - 4 |
ANGYAL Barbara (24) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (11) (BKG-PRIMA Szigetszentmiklós) |
DOMBAI Réka (7) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fodor Attila, Szilágyi Bálint, Rózsavölgyi Alexandra (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Vasas Akadémia | I | GY, 63 - 76 | 10 - 4 |
MOMPREMIER Beatrice (23) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
MOMPREMIER Beatrice (13) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
DUBEI Debóra Franciska (6) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Varga-Záray Katalin, Tóth Kálmán (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Sopron Basket | O | GY, 76 - 73 | 11 - 4 |
WILLIAMS Gabrielle (25) (Sopron Basket) |
MOMPREMIER Beatrice (20) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
CANADA Jordin Elizabeth (6) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Csabai-Kaskötő Brigitta (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | I | V, 75 - 67 | 11 - 5 |
CANADA Jordin Elizabeth (19) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
GOREE Cyesha Damian (13) (KSC-Szekszárd) |
CANADA Jordin Elizabeth (5) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Cecília, Farkas Gábor, Goda László (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | TFSE-MTK | O | GY, 82 - 60 | 12 - 5 |
DúL Panka Dulcinea (22) (TFSE-MTK) |
OROSZOVA Sabina (9) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
RUFF-NAGY Dóra (6) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Pozsonyi László, Major Ádám (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | ELTE BEAC Újbuda | I | GY, 58 - 79 | 13 - 5 |
CZANK Timea (20) (ELTE BEAC Újbuda) |
MOMPREMIER Beatrice (12) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
DOMBAI Réka (6) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Györfy Rúben, Lengyel Ádám József, Sörlei Attila (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | NKA Universitas PEAC | I | V, 78 - 62 | 13 - 6 |
MOMPREMIER Beatrice (24) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
MOMPREMIER Beatrice (13) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
CANADA Jordin Elizabeth (8) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Nagy Viktor, Goda László (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | VBW CEKK Cegléd | O | GY, 98 - 64 | 14 - 6 |
MOMPREMIER Beatrice (20) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
MOMPREMIER Beatrice (9) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
CANADA Jordin Elizabeth (7) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Frányó Péter, Söjtöry Tamás Ferenc, Balog György Attila (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | DVTK | I | V, 64 - 58 | 14 - 7 |
GREEN Cheridene (16) (DVTK) |
MOMPREMIER Beatrice (15) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
CANADA Jordin Elizabeth (7) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Papp Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Györfy Rúben (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Ludovika-FCSM Csata | I | GY, 57 - 90 | 15 - 7 |
MOMPREMIER Beatrice (21) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
MOMPREMIER Beatrice (10) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
CANADA Jordin Elizabeth (7) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Kovács Nimród János, Horváth Csongor Béla (Schäffer Béla Róbert) |