Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Újpest-MT | I | GY, 77 - 84 | 1 - 0 |
KÁMÁN Bálint (27) (SZE Győri KC) |
LÓGÁR Bence (9) (SZE Győri KC) |
KÁMÁN Bálint (6) (SZE Győri KC) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Gaál István Tamás, Sentényi Barna (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | ELITE Basket | O | GY, 93 - 88 | 2 - 0 |
GEIGER Bálint József (33) (SZE Győri KC) |
LÁNCOS Krisztián (10) (ELITE Basket) |
SOMOGYFOKI Péter Gábor (11) (ELITE Basket) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, DR. MAGYARI TIBOR, Pécsi Zsolt (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Ceglédi KE | I | V, 78 - 57 | 2 - 1 |
TÓTH Zoltán (17) (Cegléd) |
LÓGÁR Bence (11) (SZE Győri KC) |
HERENDIC Dominik (6) (Cegléd) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Reisz Péter, Téczely Roland Balázs, Dr. Szalóki Bence (Domokos Lőrinc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | I | V, 83 - 74 | 2 - 2 |
VARGA Ákos (29) (Bodrogi Bau Vásárhely) |
VARGA Ákos (11) (Bodrogi Bau Vásárhely) |
PAVLOVIC Vuk (6) (Bodrogi Bau Vásárhely) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Varga Zoltán, Borgula György (Maár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | MEAFC-Miskolc | O | GY, 97 - 92 | 3 - 2 |
GEIGER Bálint József (25) (SZE Győri KC) |
LÓGÁR Bence (10) (SZE Győri KC) |
KÁMÁN Bálint (7) (SZE Győri KC) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Esztergályos Róbert, Tóth Bence (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Atomerőmű KSE Bonyhád | I | V, 68 - 67 | 3 - 3 |
SZALAI Milán Zsolt (26) (Bonyhádi KSE) |
BERNECZEI László István (10) (SZE Győri KC) |
FRANK Áron (4) (Bonyhádi KSE) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Földi László, Gruber Nikolett Lilla (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | O | GY, 95 - 86 | 4 - 3 |
KÁMÁN Bálint (31) (SZE Győri KC) |
LAJSZ Gergely (10) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
GEIGER Bálint József (10) (SZE Győri KC) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Benedek Zoltán, Csák Máté Károly (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Békési SzSK | I | V, 76 - 64 | 4 - 4 |
ACIMOVIC Nemanja (22) (Békés) |
OKOH Victor Kelechi (11) (Békés) |
KRSTIC Daniel (9) (Békés) |
Aréna: Békés Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Domán István (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | DEAC U23 | O | GY, 91 - 82 | 5 - 4 |
KOVÁCS Ákos Bence (36) (DEAC U23) |
BALÁZSI Bence Soma (9) (DEAC U23) |
KÁMÁN Bálint (6) (SZE Győri KC) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Esztergályos Róbert (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Dunaharaszti MTK | O | V, 79 - 85 | 5 - 5 |
SANTIAGO Jordan Ismael (30) (Dunaharaszti MTK) |
BOCSÁRDI Gábor Zoltán (12) (Dunaharaszti MTK) |
SANTIAGO Jordan Ismael (9) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Györfy Rúben, Hervay Tibor, Sentényi Barna (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Pénzügyőr Sportegyesület | I | V, 74 - 66 | 5 - 6 |
GEIGER Bálint József (22) (SZE Győri KC) |
LÓGÁR Bence (13) (SZE Győri KC) |
DR.SZEKERES Ábel (11) (Pénzügyőr SE) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Balog György Attila, Gaál István Tamás, Magyari Viktor (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | KTE-Duna Aszfalt U23 | O | GY, 81 - 47 | 6 - 6 |
LÓGÁR Bence (17) (SZE Győri KC) |
LÓGÁR Bence (10) (SZE Győri KC) |
GEIGER Bálint József (7) (SZE Győri KC) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, DR. MAGYARI TIBOR, Kéri István (Németh Csaba János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia | I | V, 100 - 91 | 6 - 7 |
GEIGER Bálint József (22) (SZE Győri KC) |
BERNECZEI László István (8) (SZE Győri KC) |
GEIGER Bálint József (7) (SZE Győri KC) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Major Ádám, Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Újpest-MT | O | GY, 75 - 72 | 7 - 7 |
KATONA József Bence (26) (Újpest-MT) |
LÓGÁR Bence (10) (SZE Győri KC) |
ROSEMOND Steve (6) (Újpest-MT) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | ELITE Basket | I | V, 78 - 76 | 7 - 8 |
JILLING László (19) (ELITE Basket) |
SOMOGYFOKI Szabolcs Gábor (13) (ELITE Basket) |
SOMOGYFOKI Péter Gábor (7) (ELITE Basket) |
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Kruk Melinda, Gaál Norbert (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Ceglédi KE | O | GY, 92 - 87 | 8 - 8 |
LÓGÁR Bence (38) (SZE Győri KC) |
LÓGÁR Bence (16) (SZE Győri KC) |
HERENDIC Dominik (8) (Cegléd) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, DR. MAGYARI TIBOR, Kéri István (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | O | V, 79 - 87 | 8 - 9 |
GEIGER Bálint József (23) (SZE Győri KC) |
VARGA Ákos (16) (Bodrogi Bau Vásárhely) |
GEIGER Bálint József (8) (SZE Győri KC) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Sentényi Barna, Tóth Bence (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | MEAFC-Miskolc | I | GY, 70 - 75 | 9 - 9 |
SZÖGI Ádám Pál (28) (MEAFC-Miskolc) |
BERNECZEI László István (11) (SZE Győri KC) |
SZÖGI Ádám Pál (8) (MEAFC-Miskolc) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Horváth Csongor Béla, Domán István (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Atomerőmű KSE Bonyhád | O | GY, 94 - 56 | 10 - 9 |
BERNECZEI László István (24) (SZE Győri KC) |
BERNECZEI László István (23) (SZE Győri KC) |
KÁMÁN Bálint (6) (SZE Győri KC) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Csák Máté Károly (Németh Csaba János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | I | V, 84 - 77 | 10 - 10 |
BÁN Tibor (24) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
BERNECZEI László István (11) (SZE Győri KC) |
BÁN Tibor (7) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Dr. Oláh Márk, Sentényi Barna (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Békési SzSK | O | GY, 87 - 80 | 11 - 10 |
ACIMOVIC Nemanja (23) (Békés) |
KRSTIC Daniel (9) (Békés) |
KÁMÁN Bálint (10) (SZE Győri KC) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Major Ádám, Kapusi Gábor, DR. MAGYARI TIBOR (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | DEAC U23 | I | GY, 59 - 81 | 12 - 10 |
GEIGER Bálint József (17) (SZE Győri KC) |
LÓGÁR Bence (11) (SZE Győri KC) |
GEIGER Bálint József (5) (SZE Győri KC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: JAKAB László Imre, Makrai Márton, Pécsi Zsolt (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Dunaharaszti MTK | I | GY, 71 - 82 | 13 - 10 |
LÓGÁR Bence (25) (SZE Győri KC) |
LÓGÁR Bence (13) (SZE Győri KC) |
GEIGER Bálint József (6) (SZE Győri KC) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Rózsavölgyi Alexandra, Sentényi Barna (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Pénzügyőr Sportegyesület | O | V, 81 - 86 | 13 - 11 |
GEIGER Bálint József (35) (SZE Győri KC) |
VARGA Balázs Péter (10) (Pénzügyőr SE) |
GEIGER Bálint József (10) (SZE Győri KC) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán, Tóth Bence (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | KTE-Duna Aszfalt U23 | I | V, 74 - 60 | 13 - 12 |
KÁMÁN Bálint (19) (SZE Győri KC) |
IVKOVIC Milán (8) (KTE-Duna Aszfalt U23) |
KUCSERA Dániel (7) (KTE-Duna Aszfalt U23) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: JAKAB László Imre, Gaál István Tamás, Káré Gergő (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia | O | GY, 90 - 70 | 14 - 12 |
GEIGER Bálint József (27) (SZE Győri KC) |
SCHÖLL Richárd (7) (SMAFC 1860 KA) |
KÁMÁN Bálint (8) (SZE Győri KC) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Horváth Alajos, DR. MAGYARI TIBOR (Forrai Sámuel) |