Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Egis Körmend | O | GY, 82 - 78 | 1 - 0 |
BORISOV Milos (28) (DEAC) |
BORISOV Milos (11) (DEAC) |
MC NEAIL JR. Kenyon Tarrell (7) (Egis Körmend) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs, Vida József (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | KTE-Duna Aszfalt | I | V, 95 - 81 | 1 - 1 |
BORISOV Milos (29) (DEAC) |
BORISOV Milos (10) (DEAC) |
WITTMANN Krisztián (6) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Frányó Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | JP Auto - JKSE | O | V, 73 - 80 | 1 - 2 |
NELSON Remon Migguel (27) (Jászberény) |
PANTELIC Djordje (11) (Jászberény) |
RAKIC Miljan (8) (Jászberény) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Nagy Viktor (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Serco - TF-BP | O | GY, 74 - 70 | 2 - 2 |
Тейлор Джозеф ДÑниель (27) (Serco - TF-BP) |
MCLANE Logan Ives (15) (Serco - TF-BP) |
MCLANE Logan Ives (6) (Serco - TF-BP) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Minár László Balázs, Lengyel Ádám (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | I | V, 88 - 82 | 2 - 3 |
GREEN Tyrell (19) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
JUHOS Levente (8) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
BOLTIC Marko (10) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Ádám József, Török Róbert, Kovács Nimród (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | O | GY, 95 - 88 | 3 - 3 |
BORISOV Milos (31) (DEAC) |
BORISOV Milos (9) (DEAC) |
MANIGAT Jahenns-Ley (7) (DEAC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Frányó Péter, Nyilas István (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Szolnoki Olaj KK | I | V, 99 - 75 | 3 - 4 |
BORISOV Milos (18) (DEAC) |
VOJVODA Dávid (14) (Szolnoki Olaj KK) |
VOJVODA Dávid (7) (Szolnoki Olaj KK) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Jakab László, dr. Mészáros Balázs (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kaposvári KK | O | GY, 80 - 65 | 4 - 4 |
BORISOV Milos (21) (DEAC) |
HENDLEIN Roland (14) (Kaposvári KK) |
BORISOV Milos (7) (DEAC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs, Hervay Tibor (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Atomerőmű SE | I | V, 85 - 76 | 4 - 5 |
EVANS II. Shannon Eugene (21) (Atomerőmű SE) |
TRAJKOVSKI Bojan (11) (Atomerőmű SE) |
EVANS II. Shannon Eugene (9) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Rácz Zsolt Róbert, Kovács Nimród (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | GY, 91 - 72 | 5 - 5 |
BORISOV Milos (25) (DEAC) |
AMIGO Daniel (11) (DEAC) |
DUGAT Henry (7) (DEAC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, dr. Mészáros Balázs, Goda László (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Sopron KC | I | V, 102 - 85 | 5 - 6 |
WARNER Angelo Curtis (31) (Sopron KC) |
WIGGINS Alan Antony (7) (Sopron KC) |
DUGAT Henry (9) (DEAC) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Balog György Attila (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Alba Fehérvár | O | GY, 91 - 78 | 6 - 6 |
BORISOV Milos (21) (DEAC) |
HEATH Jordan (8) (Alba Fehérvár) |
DUGAT Henry (14) (DEAC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás, Lengyel Ádám (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA | O | GY, 74 - 58 | 7 - 6 |
BORISOV Milos (28) (DEAC) |
IVOSEV Tamás (15) (DEAC) |
TAYLOR Kameron (5) (PVSK) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Rácz Zsolt Róbert (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Egis Körmend | I | V, 113 - 82 | 7 - 7 |
HAMMONDS Leyton (21) (Egis Körmend) |
BORISOV Milos (10) (DEAC) |
NÉMETH Ákos (4) (Egis Körmend) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Török Róbert, Boros Tamás (Nagy József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | KTE-Duna Aszfalt | O | GY, 89 - 86 | 8 - 7 |
BORISOV Milos (21) (DEAC) |
DRAMICANIN Rastko (11) (KTE-Duna Aszfalt) |
DUGAT Henry (11) (DEAC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor, dr. Mészáros Balázs (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | JP Auto - JKSE | I | V, 92 - 82 | 8 - 8 |
COLEMAN Marcus Orlando (24) (Jászberény) |
PANTELIC Djordje (13) (Jászberény) |
PITTS Damier Erik (8) (Jászberény) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, Goda László (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Serco - TF-BP | I | GY, 69 - 81 | 9 - 8 |
DUGAT Henry (21) (DEAC) |
BOGNÁR Kristóf (12) (DEAC) |
KRNJAJSKI Boris (5) (Serco - TF-BP) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Balog György Attila, Horváth Csongor Béla (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | O | GY, 83 - 71 | 10 - 8 |
IVOSEV Tamás (17) (DEAC) |
IVOSEV Tamás (12) (DEAC) |
BORISOV Milos (6) (DEAC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | I | V, 103 - 96 | 10 - 9 |
BORISOV Milos (21) (DEAC) |
BRUINSMA Evan John (10) (Falco KC) |
GOVENS Darrin Anthony (9) (Falco KC) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Benczur Tamás, Kovács Nimród (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Szolnoki Olaj KK | O | GY, 96 - 90 | 11 - 9 |
ROWSEY Andrew Crist (30) (Szolnoki Olaj KK) |
DUGAT Henry (10) (DEAC) |
DUGAT Henry (11) (DEAC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Kulcsár Tibor (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Kaposvári KK | I | V, 103 - 79 | 11 - 10 |
IVOSEV Tamás (28) (DEAC) |
HENDLEIN Roland (9) (Kaposvári KK) |
UBILLA Emmanuel (10) (Kaposvári KK) |
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Török Róbert, Fodor Attila (Nagy József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Atomerőmű SE | O | V, 88 - 92 | 11 - 11 |
BORISOV Milos (21) (DEAC) |
AMIGO Daniel (11) (DEAC) |
KOVÁCS Ákos (10) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Papp Péter, Rácz Zsolt Róbert (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Zalakerámia ZTE KK | I | GY, 112 - 114 | 12 - 11 |
THOMPSON James Bernard (31) (Zalakerámia ZTE KK) |
BORISOV Milos (13) (DEAC) |
DUGAT Henry (10) (DEAC) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter, Söjtöry Tamás, Kovács Nimród (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Sopron KC | O | GY, 104 - 97 | 13 - 11 |
WARNER Angelo Curtis (33) (Sopron KC) |
GORDON Wesley Jamaal (12) (Sopron KC) |
WARNER Angelo Curtis (5) (Sopron KC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Farkas Gábor, dr. Mészáros Balázs (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA | I | V, 93 - 89 | 13 - 12 |
TAYLOR Kameron (24) (PVSK) |
TAYLOR Kameron (8) (PVSK) |
DUGAT Henry (6) (DEAC) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Fodor Attila, Nyilas István (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Alba Fehérvár | I | V, 92 - 82 | 13 - 13 |
AMIGO Daniel (25) (DEAC) |
FILIPOVITY Markó (11) (Alba Fehérvár) |
MANIGAT Jahenns-Ley (7) (DEAC) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Frányó Péter, Lengyel Ádám (Dr. Gencsev Plámen) |