Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Zalakerámia ZTE KK | I | GY, 65 - 71 | 1 - 0 |
²¼À¼µÇ-Ì©ÀÕ (17) (Alba Fehérvár) |
SHEPARD Winston (10) (Alba Fehérvár) |
UBILLA Emmanuel (8) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | O | GY, 77 - 72 | 2 - 0 |
SHEPARD Winston (15) (Alba Fehérvár) |
TURNER Ray (8) (Falco KC) |
GOVENS Darrin Anthony (6) (Falco KC) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | MAFC | I | GY, 70 - 81 | 3 - 0 |
EDWARDS Justin Stefan (23) (Alba Fehérvár) |
POSCIC Matija (9) (MAFC) |
SMITH Marquavius Mark (7) (MAFC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Pozsonyi László (Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Sopron KC | I | V, 80 - 73 | 3 - 1 |
THREATT Jay (21) (Sopron KC) |
KELLER Ákos (10) (Alba Fehérvár) |
²¼À¼µÇ-Ì©ÀÕ (4) (Alba Fehérvár) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Földházi Tamás, Benczur Tamás, Fodor Attila (Balogh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | JP Auto - JKSE | I | GY, 67 - 71 | 4 - 1 |
KELLER Ákos (20) (Alba Fehérvár) |
KELLER Ákos (10) (Alba Fehérvár) |
PROTIC Nemanja (7) (Jászberény) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Atomerőmű SE | O | GY, 96 - 67 | 5 - 1 |
HILL JR Paul (17) (Atomerõmû SE) |
TIBY Matthew James (11) (Atomerõmû SE) |
²¼À¼µÇ-Ì©ÀÕ (6) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Kaposvári KK | I | GY, 72 - 88 | 6 - 1 |
EDWARDS Justin Stefan (25) (Alba Fehérvár) |
HENDLEIN Roland (13) (Kaposvári KK) |
²¼À¼µÇ-Ì©ÀÕ (8) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Török Róbert, Boros Tamás (Szabadvári János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Vasas Budapest | O | GY, 94 - 86 | 7 - 1 |
PACHER A.J. (28) (Vasas Budapest) |
KELLER Ákos (8) (Alba Fehérvár) |
TAYLOR Ronnie (10) (Vasas Budapest) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Szolnoki Olaj KK | O | GY, 85 - 79 | 8 - 1 |
EDWARDS Justin Stefan (23) (Alba Fehérvár) |
MARKOVIC Luka (8) (Alba Fehérvár) |
VOJVODA Dávid (7) (Szolnoki Olaj KK) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Söjtöry Tamás (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | I | GY, 84 - 89 | 9 - 1 |
LILOV Ivan (20) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
CIRIC Andrija (10) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
LILOV Ivan (8) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Hegedüs Tibor, Balogh Gyula (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Egis Körmend | O | V, 84 - 91 | 9 - 2 |
ALLEN Terry (30) (Egis Körmend) |
SMITH JR. Lenzelle Lajuan (9) (Egis Körmend) |
PETTY Perry (8) (Egis Körmend) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | PVSK-PANNONPOWER | I | GY, 70 - 77 | 10 - 2 |
SEJFIC Ismet (35) (PVSK) |
SEJFIC Ismet (12) (PVSK) |
²¼À¼µÇ-Ì©ÀÕ (7) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Rácz Zsolt (Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | KTE-Duna Aszfalt | O | GY, 90 - 59 | 11 - 2 |
FARR James (16) (Alba Fehérvár) |
LÓRÁNT Péter (8) (Alba Fehérvár) |
²¼À¼µÇ-Ì©ÀÕ (4) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Hegedüs Tibor, Praksch Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | GY, 90 - 81 | 12 - 2 |
LÓRÁNT Péter (28) (Alba Fehérvár) |
SHEPARD Winston (7) (Alba Fehérvár) |
NORFLEET Julian Vincent (7) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás, Boros Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | I | V, 89 - 61 | 12 - 3 |
VÁRADI Benedek (23) (Falco KC) |
ZIGERANOVIC Ivan (6) (Falco KC) |
GOVENS Darrin Anthony (11) (Falco KC) |
Aréna: Arena Savaria |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | MAFC | O | GY, 101 - 75 | 13 - 3 |
SIHOTA Rajvarinder Singh (20) (MAFC) |
SHEPARD Winston (7) (Alba Fehérvár) |
SHEPARD Winston (5) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Sopron KC | O | GY, 69 - 67 | 14 - 3 |
SHEPARD Winston (18) (Alba Fehérvár) |
SHEPARD Winston (11) (Alba Fehérvár) |
²¼À¼µÇ-Ì©ÀÕ (5) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Fodor Attila (Balogh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | JP Auto - JKSE | O | GY, 92 - 80 | 15 - 3 |
BOJIC Andrija (23) (Jászberény) |
BOJIC Andrija (9) (Jászberény) |
EDWARDS Justin Stefan (11) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Rácz Zsolt (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Atomerőmű SE | I | GY, 73 - 83 | 16 - 3 |
LÓRÁNT Péter (21) (Alba Fehérvár) |
LÓRÁNT Péter (8) (Alba Fehérvár) |
²¼À¼µÇ-Ì©ÀÕ (6) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Kaposvári KK | O | GY, 94 - 67 | 17 - 3 |
LÓRÁNT Péter (23) (Alba Fehérvár) |
EDWARDS Justin Stefan (9) (Alba Fehérvár) |
TÓTH Péter (5) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Vasas Budapest | I | GY, 59 - 106 | 18 - 3 |
MARKOVIC Luka (17) (Alba Fehérvár) |
PACHER A.J. (11) (Vasas Budapest) |
LÓRÁNT Péter (9) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Török Róbert, Söjtöry Tamás (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Szolnoki Olaj KK | I | V, 90 - 76 | 18 - 4 |
VOJVODA Dávid (27) (Szolnoki Olaj KK) |
BARNIES TROY (10) (Szolnoki Olaj KK) |
SHEPARD Winston (8) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Benczur Tamás (Gincsai János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | O | GY, 94 - 70 | 19 - 4 |
MOHAMMED Alhaji (21) (Alba Fehérvár) |
LÓRÁNT Péter (10) (Alba Fehérvár) |
BOLTIC Marko (10) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Farkas Gábor, Kulcsár Tibor (Szabadvári János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Egis Körmend | I | GY, 76 - 81 | 20 - 4 |
²¼À¼µÇ-Ì©ÀÕ (22) (Alba Fehérvár) |
SMITH JR. Lenzelle Lajuan (9) (Egis Körmend) |
²¼À¼µÇ-Ì©ÀÕ (10) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | PVSK-PANNONPOWER | O | V, 67 - 85 | 20 - 5 |
SMITH Christopher (20) (PVSK) |
SEJFIC Ismet (8) (PVSK) |
NELSON Anthony (8) (PVSK) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | KTE-Duna Aszfalt | I | GY, 65 - 88 | 21 - 5 |
²¼À¼µÇ-Ì©ÀÕ (18) (Alba Fehérvár) |
LÓRÁNT Péter (10) (Alba Fehérvár) |
PONGÓ Máté (4) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Török Róbert, Pozsonyi László, Balogh Gyula |