Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Falco-Szova KC Szombathely | I | V, 98 - 87 | 0 - 1 |
SITKU Ernő (31) (Marso-Vagép NYKK) |
HORVÁTH Zoltán (15) (Falco-Szova KC) |
KÁLMÁN László (8) (Falco-Szova KC) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Pécsi VSK-PANNONPOWER | O | V, 71 - 87 | 0 - 2 |
DAVID VAY Fabricio (20) (PVSK-PANNONP.) |
LEKLI József (8) (Marso-Vagép NYKK) |
DASIC Jugoslav (4) (Marso-Vagép NYKK) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Debreceni Egyetem KE | I | GY, 63 - 79 | 1 - 2 |
MAURICE GENNIE Adonte (19) (Marso-Vagép NYKK) |
NUHANOVIC Salih (10) (Debreceni Egyetem) |
MAURICE GENNIE Adonte (5) (Marso-Vagép NYKK) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Atomerőmű SE | O | V, 70 - 84 | 1 - 3 |
SITKU Ernő (22) (Marso-Vagép NYKK) |
CLARK Ivory James (9) (Atomerőmű SE) |
ENGLISH MIKE (3) (Atomerőmű SE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Szolnoki Olaj | I | V, 79 - 65 | 1 - 4 |
RICE DARIUS (23) (Szolnoki Olaj) |
BARRO Ousmane (19) (Szolnoki Olaj) |
ALEKSIC Dragan (7) (Szolnoki Olaj) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Albacomp | O | V, 62 - 84 | 1 - 5 |
MAURICE GENNIE Adonte (26) (Marso-Vagép NYKK) |
WILEY DuJuan (9) (Marso-Vagép NYKK) |
SIMON Balázs (6) (Albacomp) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Zalakerámia ZTE KK | I | V, 93 - 73 | 1 - 6 |
KÁMÁN Tamás (19) (Zalakerámia ZTE) |
KÁMÁN Tamás (7) (Zalakerámia ZTE) |
HINNANT Louis (9) (Zalakerámia ZTE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Salgótarjáni KSE | O | GY, 88 - 79 | 2 - 6 |
DOYNE Jara Rubin (34) (Marso-Vagép NYKK) |
SITKU Ernő (7) (Marso-Vagép NYKK) |
MAURICE GENNIE Adonte (8) (Marso-Vagép NYKK) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Kaposvári KK | I | V, 115 - 82 | 2 - 7 |
HENDERSON Kenneth (9) (Marso-Vagép NYKK) |
VOJVODA Dávid (5) (Kaposvári KK) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | MJUS-Fortress Körmend | I | V, 88 - 86 | 2 - 8 |
SITKU Ernő (25) (Marso-Vagép NYKK) |
SCOTT Michael (9) (Körmend) |
THOMAS Jermaine (9) (Körmend) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Soproni KC | O | GY, 87 - 78 | 3 - 8 |
DOYNE Jara Rubin (28) (Marso-Vagép NYKK) |
MOLNÁR András (8) (Soproni KC) |
MAURICE GENNIE Adonte (8) (Marso-Vagép NYKK) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Kecskeméti KSE | O | V, 82 - 87 | 3 - 9 |
WILEY DuJuan (23) (Marso-Vagép NYKK) |
WILEY DuJuan (10) (Marso-Vagép NYKK) |
MAURICE GENNIE Adonte (6) (Marso-Vagép NYKK) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Dombóvár KC | I | V, 96 - 89 | 3 - 10 |
SITKU Ernő (27) (Marso-Vagép NYKK) |
WILEY DuJuan (7) (Marso-Vagép NYKK) |
LAGRANGE Jerome Anthony (6) (Dombóvár KC) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Falco-Szova KC Szombathely | O | GY, 81 - 68 | 4 - 10 |
DOYNE Jara Rubin (21) (Marso-Vagép NYKK) |
FRAZIER WINSOME (13) (Falco-Szova KC) |
MAURICE GENNIE Adonte (7) (Marso-Vagép NYKK) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Pécsi VSK-PANNONPOWER | I | GY, 87 - 93 | 5 - 10 |
DOYNE Jara Rubin (30) (Marso-Vagép NYKK) |
HENDERSON Kenneth (7) (Marso-Vagép NYKK) |
AMES Rahsaan Edward (5) (PVSK-PANNONP.) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Debreceni Egyetem KE | O | GY, 87 - 78 | 6 - 10 |
SITKU Ernő (24) (Marso-Vagép NYKK) |
HENDERSON Kenneth (9) (Marso-Vagép NYKK) |
SAVIC Brane (9) (Debreceni Egyetem) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Atomerőmű SE | I | GY, 70 - 76 | 7 - 10 |
DOYNE Jara Rubin (35) (Marso-Vagép NYKK) |
SITKU Ernő (11) (Marso-Vagép NYKK) |
LAGRANGE Jerome Anthony (3) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Kecskeméti KSE | I | GY, 80 - 85 | 8 - 10 |
MARCIULONIS Kestutis (23) (Kecskeméti KSE) |
JOHNSON Ian (11) (Kecskeméti KSE) |
MAURICE GENNIE Adonte (6) (Marso-Vagép NYKK) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Szolnoki Olaj | O | V, 71 - 72 | 8 - 11 |
BARRO Ousmane (23) (Szolnoki Olaj) |
BARRO Ousmane (14) (Szolnoki Olaj) |
FODOR Márton (6) (Szolnoki Olaj) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Albacomp | I | V, 100 - 79 | 8 - 12 |
RAHJOAN LEE Michael (24) (Albacomp) |
HANGA ADAM (6) (Albacomp) |
SIMON Balázs (10) (Albacomp) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | V, 77 - 84 | 8 - 13 |
DOYNE Jara Rubin (25) (Marso-Vagép NYKK) |
DOYNE Jara Rubin (10) (Marso-Vagép NYKK) |
HINNANT Louis (5) (Zalakerámia ZTE) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Salgótarjáni KSE | I | V, 89 - 78 | 8 - 14 |
SIRUTAVICIUS Gytis (34) (Salgótarjáni KSE) |
HENDERSON Kenneth (12) (Marso-Vagép NYKK) |
BARLOW Eddy (8) (Salgótarjáni KSE) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Kaposvári KK | O | GY, 97 - 67 | 9 - 14 |
SITKU Ernő (31) (Marso-Vagép NYKK) |
LEKLI József (11) (Marso-Vagép NYKK) |
KISS Kornél László (4) (Kaposvári KK) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | MJUS-Fortress Körmend | O | V, 63 - 73 | 9 - 15 |
SCOTT Michael (20) (Körmend) |
SCOTT Michael (11) (Körmend) |
FODOR Gergely (4) (Körmend) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Soproni KC | I | V, 107 - 76 | 9 - 16 |
KERESZTES Rafael (18) (Soproni KC) |
HENDERSON Kenneth (8) (Marso-Vagép NYKK) |
BROOKS Charles David (6) (Soproni KC) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Dombóvár KC | O | GY, 106 - 73 | 10 - 16 |
DOYNE Jara Rubin (24) (Marso-Vagép NYKK) |
HENDERSON Kenneth (16) (Marso-Vagép NYKK) |
DOYNE Jara Rubin (6) (Marso-Vagép NYKK) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |