Tippmix Férfi NB I. A - 2021/2022 Tippmix Férfi NB I. A - 2021/2022
Legutóbbi - Tippmix Férfi NB I. A
14. forduló MVM-OSE Lions - Sopron KC 2021. november 17. szerda 72 - 80
10. forduló Sopron KC - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 2021. november 14. vasárnap 72 - 75
10. forduló Zalakerámia ZTE KK - Pécsi VSK-VEOLIA 2021. november 13. szombat 65 - 78
10. forduló Egis Körmend - Szolnoki Olajbányász 2021. november 13. szombat 82 - 93
10. forduló DEAC-Tungsram - Naturtex-SZTE-Szedeák 2021. november 13. szombat 79 - 97
10. forduló Falco KC Szombathely - Atomerőmű SE 2021. november 12. péntek 98 - 78
10. forduló Kaposvári KK - Alba Fehérvár 2021. november 12. péntek 97 - 82
Következik - Tippmix Férfi NB I. A
9. forduló Szolnoki Olajbányász - Sopron KC 2021. december 7. kedd 18:00
11. forduló Naturtex-SZTE-Szedeák - HÜBNER Nyíregyháza BS 2021. december 10. péntek 18:00
11. forduló Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét - Falco KC Szombathely 2021. december 10. péntek 18:00
11. forduló Alba Fehérvár - Zalakerámia ZTE KK 2021. december 11. szombat 17:00
11. forduló Szolnoki Olajbányász - Kaposvári KK 2021. december 11. szombat 18:00
11. forduló MVM-OSE Lions - Pécsi VSK-VEOLIA 2021. december 11. szombat 18:00
11. forduló Sopron KC - Egis Körmend 2021. december 11. szombat 18:00
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Falco KC Szombathely
Falco KC Szombathely
11 1.00 22 11 0 1020 824 GY11 7-0 4-0 5-0
2. Szolnoki Olajbányász
Szolnoki Olajbányász
9 0.94 17 8 1 749 691 GY6 4-0 4-1 5-0
3. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
10 0.85 17 7 3 767 782 GY2 4-1 3-2 4-1
4. Kaposvári KK
Kaposvári KK
10 0.75 15 5 5 806 811 GY2 2-2 3-3 3-2
5. DEAC-Tungsram
DEAC-Tungsram
10 0.75 15 5 5 820 779 V2 4-2 1-3 1-4
6. Pécsi VSK-VEOLIA
Pécsi VSK-VEOLIA
10 0.75 15 5 5 839 860 GY1 2-2 3-3 2-3
7. HÜBNER Nyíregyháza BS
HÜBNER Nyíregyháza BS
11 0.73 16 5 6 937 983 GY5 3-3 2-3 5-0
8. MVM-OSE Lions
MVM-OSE Lions
11 0.73 16 5 6 842 841 V2 3-2 2-4 2-3
9. Naturtex-SZTE-Szedeák
Naturtex-SZTE-Szedeák
9 0.72 13 4 5 748 736 GY1 1-3 3-2 3-2
10. Egis Körmend
Egis Körmend
9 0.72 13 4 5 752 756 V2 1-2 3-3 2-3
11. Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
10 0.70 14 4 6 863 907 V1 2-3 2-3 2-3
12. Sopron KC
Sopron KC
10 0.65 13 3 7 800 869 GY1 2-4 1-3 1-4
13. Zalakerámia ZTE KK
Zalakerámia ZTE KK
10 0.60 12 2 8 772 819 V4 1-5 1-3 1-4
14. Atomerőmű SE
Atomerőmű SE
10 0.60 12 2 8 844 901 V5 1-4 1-4 0-5
Ranglisták -
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek