Férfi NB I. A csoport - Naturtex-SZTE-Szedeák
Műsor - 2018. szeptember 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O V, 69 - 92 0 - 1 JUHOS Levente (22)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
ANDRIC Luksa (9)
(Szolnoki Olaj KK)
MILOSEVIC Strahinja (8)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Ádám József, Farkas Gábor, Kovács Nimród
Műsor - 2018. október 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK I GY, 63 - 82 1 - 1 BELLOT-GREEN Tyrell (27)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
SULOVIC Nenad (10)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BOLTIC Marko (8)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Balog György Attila
Műsor - 2018. október 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O V, 63 - 64 1 - 2 TRAJKOVSKI Bojan (22)
(Atomerõmû SE)
JUHOS Levente (12)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BOLTIC Marko (9)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Söjtöry Tamás
Műsor - 2018. október 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I V, 74 - 57 1 - 3 BELLOT-GREEN Tyrell (17)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
SZABO Zsolt (12)
(Zalakerámia ZTE KK)
THOMPSON Bernard (4)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Frányó Péter, Boros Tamás
Műsor - 2018. október 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5 .forduló DEACDEAC O
Műsor - 2018. november 3. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I
Műsor - 2018. november 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I
Műsor - 2018. november 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8 .forduló Egis KörmendEgis Körmend I
Műsor - 2018. november 23. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I
Műsor - 2018. december 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10 .forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O
Műsor - 2018. december 22. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11 .forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP I
Műsor - 2018. december 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12 .forduló Sopron KCSopron KC O
Műsor - 2018. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O
Műsor - 2019. január 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14 .forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I
Műsor - 2019. január 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15 .forduló Kaposvári KKKaposvári KK O
Műsor - 2019. január 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16 .forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I
Műsor - 2019. január 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17 .forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O
Műsor - 2019. január 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18 .forduló DEACDEAC I
Műsor - 2019. február 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19 .forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O
Műsor - 2019. március 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20 .forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O
Műsor - 2019. március 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21 .forduló Egis KörmendEgis Körmend O
Műsor - 2019. március 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22 .forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O
Műsor - 2019. március 20. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23 .forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I
Műsor - 2019. március 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24 .forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP O
Műsor - 2019. március 27. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25 .forduló Sopron KCSopron KC I
Műsor - 2019. március 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26 .forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I

Megyei szövetségek