Férfi NB I. A csoport - Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák
Műsor - 2018. szeptember 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK O V, 69 - 92 0 - 1 JUHOS Levente (22)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
ANDRIC Luksa (9)
(Szolnoki Olaj KK)
MILOSEVIC Strahinja (8)
(Szolnoki Olaj KK)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Ádám József, Farkas Gábor, Kovács Nimród (Faidt Mihály)
Műsor - 2018. október 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I GY, 63 - 82 1 - 1 BELLOT-GREEN Tyrell Christopher (27)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
SULOVIC Nenad (10)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BOLTIC Marko (8)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Balog György Attila, Györfy Rúben (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2018. október 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O V, 63 - 64 1 - 2 TRAJKOVSKI Bojan (22)
(Atomerõmû SE)
JUHOS Levente (12)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BOLTIC Marko (9)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Söjtöry Tamás, Major Ádám (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2018. október 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I V, 74 - 57 1 - 3 BELLOT-GREEN Tyrell Christopher (17)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
SZABÓ Zsolt (12)
(Zalakerámia ZTE KK)
THOMPSON James Bernard (4)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Frányó Péter, Boros Tamás (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2018. október 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló DEACDEAC O GY, 88 - 82 2 - 3 BELLOT-GREEN Tyrell Christopher (19)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
JUHOS Levente (8)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BOLTIC Marko (10)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Ádám József, Török Róbert, Kovács Nimród (Bogárdi János)
Műsor - 2018. november 3. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I V, 97 - 68 2 - 4 LÓRÁNT Péter (21)
(Alba Fehérvár)
LÓRÁNT Péter (9)
(Alba Fehérvár)
CARTWRIGHT Kyron (10)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Farkas Gábor, Nagy Viktor (Forrai Sámuel)
Műsor - 2018. november 8. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I V, 85 - 76 2 - 5 BUDIMIR Veljko (25)
(PVSK)
TAYLOR Kameron Milton Allante (10)
(PVSK)
SULOVIC Nenad (8)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Minár László Balázs, Györfy Rúben (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2018. november 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 93 - 84 2 - 6 DAVIS Darrell Loydd (23)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DELAS MARIO (9)
(Egis Körmend)
BOLTIC Marko (7)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Balog György Attila, dr. Mészáros Balázs (Bogárdi János)
Műsor - 2018. november 23. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I V, 83 - 78 2 - 7 DERASIMOVIC Marko (23)
(KTE-Duna Aszfalt)
KARAHODZIC Kemal (14)
(KTE-Duna Aszfalt)
BOLTIC Marko (11)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Praksch Péter, Pozsonyi László (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2018. december 15. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE O V, 74 - 82 2 - 8 PITTS Damier Erik (28)
(Jászberény)
JUHOS Levente (12)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BOLTIC Marko (7)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Balogh Gyula (Bernáth András)
Műsor - 2018. december 22. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP I V, 60 - 57 2 - 9 CLARK Donte Jaquan (23)
(Serco - TF-BP)
BERGSTEDT Jonas Zohore (19)
(Serco - TF-BP)
BOLTIC Marko (5)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Földházi Tamás, dr. Mészáros Balázs, Nagy Viktor (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2018. december 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Sopron KCSopron KC O GY, 96 - 89 3 - 9 BELLOT-GREEN Tyrell Christopher (26)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BOLTIC Marko (9)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BOLTIC Marko (13)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Ádám József, Györfy Rúben (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2018. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O V, 77 - 85 3 - 10 REDDIC Juvonte Daquaen (32)
(Falco KC)
REDDIC Juvonte Daquaen (13)
(Falco KC)
VÁGVÖLGYI Ákos (9)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Farkas János)
Műsor - 2019. január 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Szolnoki Olaj KKSzolnoki Olaj KK I V, 64 - 58 3 - 11 VOJVODA Dávid (23)
(Szolnoki Olaj KK)
VOJVODA Dávid (8)
(Szolnoki Olaj KK)
VÁGVÖLGYI Ákos (6)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Goda László (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2019. január 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O GY, 81 - 73 4 - 11 BOLTIC Marko (27)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
HENDLEIN Roland (15)
(Kaposvári KK)
BOLTIC Marko (9)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Rácz Zsolt Róbert, Hervay Tibor (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2019. január 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I GY, 87 - 94 5 - 11 HENTON La Dontae Lee (25)
(Atomerõmû SE)
FAUST Nicholas David Jordan (11)
(Atomerõmû SE)
BOLTIC Marko (17)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Frányó Péter, dr. Mészáros Balázs (Bernáth András)
Műsor - 2019. január 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O V, 75 - 85 5 - 12 AGAFONOV Andriy (26)
(Zalakerámia ZTE KK)
AGAFONOV Andriy (11)
(Zalakerámia ZTE KK)
WARE Dustin Benison (9)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Pozsonyi László, Balogh Gyula (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. január 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló DEACDEAC I V, 83 - 71 5 - 13 IVOSEV Tamás (17)
(DEAC)
IVOSEV Tamás (12)
(DEAC)
BORISOV Milos (6)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2019. február 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O V, 68 - 78 5 - 14 FREEMAN Allerik (23)
(Alba Fehérvár)
HEATH Jordan (9)
(Alba Fehérvár)
BOLTIC Marko (11)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Praksch Péter, Hervay Tibor (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. március 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O
Aréna: Városi Sportcsarnok
Műsor - 2019. március 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Egis KörmendEgis Körmend O
Aréna: Városi Sportcsarnok
Műsor - 2019. március 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O
Aréna: Városi Sportcsarnok
Műsor - 2019. március 20. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló JP Auto - JKSEJP Auto - JKSE I
Aréna: Belvárosi Általános Iskola
Műsor - 2019. március 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Serco - TF-BPSerco - TF-BP O
Aréna: Városi Sportcsarnok
Műsor - 2019. március 27. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Sopron KCSopron KC I
Aréna: NOVOMATIC Aréna
Műsor - 2019. március 31. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I
Aréna: Arena Savaria

Megyei szövetségek