Mérkőzések - 2023. 01. 26.
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 26. 20:00 93 - 57 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Horváth Emese Kata
2023. január 26. 20:10 71 - 59 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Darai Zoé Grèta
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 26. 19:20 80 - 65 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Belák Zoltán, Fajszi Zsombor Levente
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 26. 17:30 100 - 38 Csata Csarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba (László Zsolt Károly)
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 26. 18:45 69 - 55 Kazinczy Általános Iskola
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Korompai Zsolt László
2023. január 26. 20:30 57 - 75 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Vida József, Sancilio Alexis
Budapest, Férfi A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 26. 18:20 47 - 53 Piarista Gimnázium
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti
2023. január 26. 19:20 84 - 49 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Novák Bence
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 26. 19:15 67 - 41 Sárvár Aréna
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Esztergályos Róbert
2023. január 26. 19:45 Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Antoni Márk Ágoston
Hajdú-Bihar Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 26. 18:15 81 - 84 Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Torzsa Csaba Péter, Fülöp Ádám László
Komárom-Esztergom Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 26. 19:00 93 - 39 Dobó Katalin Gimnázium
Játékvezetők: Kéri István, Magyari Viktor
Budapest, Férfi B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 26. 19:00 43 - 65 József Attila Gimnázium
Játékvezetők: Hartai Tamás, Kozma Balázs
2023. január 26. 19:10 75 - 72 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Józsa András Junior
2023. január 26. 20:15 46 - 58 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Hervay Tibor, Bujtor Péter
Budapest, Férfi C csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 26. 20:15 70 - 50 Hajós Alfréd Általános Iskola
Játékvezetők: Goda László, Gaál István Tamás
JNSZ Felnőtt Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 26. 18:30 94 - 43 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Szabó László (Bernáth András)
JNSZ Kadett fiú U16
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 26. 15:30 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Kovács Karina Erzsébet, Schönborn Tamás
Pest Megye - Fiú Serdülő - Lasancz Ábel
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 26. 18:30 64 - 57 Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola
Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István
Budapest, Fiú Kadett A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 26. 17:15 45 - 53 Kazinczy Általános Iskola
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Szilágyi Zsolt József
2023. január 26. 17:45 17 - 80 Budai Sport Központ
Játékvezetők: Tahin András, Renkecz Máté Gergő
Budapest, Női A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 26. 18:30 20 - 0 Szigeti József Általános Iskola
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs
2023. január 26. 19:15 33 - 57 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Gombos Márk Bálint
Regionális Fiú Junior, Pest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 26. 17:30 45 - 96 Vörösmarty Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Czupi Márton, Szatmári Roland
Regionális Fiú Kadett, Pest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 26. 18:30 37 - 49 Batthyány Kázmér Gimnázium
Játékvezetők: Magda János József, Nagy László
Regionális Fiú Serdülő, Pest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 26. 18:00 87 - 98 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Agócs Gábor Mihály
Regionális Fiú Junior, HB
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 26. 15:00 76 - 35
Játékvezetők: Sallai István József, KONCZ JÁNOS
Regionális Fiú Serdülő, Tolna
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 26. 17:15 89 - 52 Paks, ESZI csarnok
Játékvezetők: Haag Panna, Lipovszky Fanni
Regionális Leány Kadett, Pest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 26. 17:40 37 - 113 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hamzi Virág, Porkoláb Mercédesz Anett

Megyei szövetségek