Mérkőzések - 2023. 01. 25.
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 25. 18:00 77 - 71 Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Papp Péter, Rácz Zsolt Róbert (Schäffer Béla Róbert)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 25. 19:30 62 - 73 Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola
Játékvezetők: Hartai Tamás, Káré Gergő
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 25. 16:00 92 - 85 Bolyai János Gimnázium Tornaterme
Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 25. 20:15 85 - 69 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szőts Dávid István
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 25. 15:00 54 - 95 Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Rácz Bence
2023. január 25. 18:00 104 - 81 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Boros Gyevi Ádám
Leány Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 25. 18:45 75 - 65 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Magyar Zoltán Gábor (Matics Sándor)
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 25. 16:00 75 - 67 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Burján Márk (Molnár Gábor)
2023. január 25. 16:00 67 - 71 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Sallai István József, Tóth Tamás Zoltán (Scholtz Zoltán)
2023. január 25. 17:00 74 - 79 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Fekete Csaba, Horváth Alexandra (Budai Csaba)
2023. január 25. 18:30 73 - 55 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Gecsei Ferenc)
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 25. 19:00 73 - 69 József Attila Gimnázium
Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László
2023. január 25. 19:15 53 - 84 British International School
Játékvezetők: Czupi Márton, Gyurka Tamás
2023. január 25. 20:00 58 - 114 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Sersovszky Gergely Péter
2023. január 25. 20:45 121 - 40 Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
Játékvezetők: Belák Zoltán, Darai Zoé Grèta
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 25. 19:30 42 - 76 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gombos Márk Bálint
Budapest, Férfi A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 25. 19:50 43 - 56 Ady Endre Gimnázium
Játékvezetők: Józsa András Junior, Bagi Bálint
2023. január 25. 20:00 98 - 51 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, NAGY ISTVÁN
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 25. 19:20 86 - 55 VMSZC Gépipari Szakközépiskolája
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Schneider Bertold Antal
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 25. 20:45 30 - 55 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Wischy Péter, Dr Tallós Gábor
Pest Megye - Leány Kadett - Veres László
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 25. 17:45 65 - 45 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Paulik Benjámin
Pest Megye - Leány Serdülő - Nagy Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 25. 16:15 44 - 82 Gyáli Bartók Béla Általános Iskola Tornaterme
Játékvezetők: Bárány Levente, Bíró Brigitta
Budapest, Fiú Junior A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 25. 17:20 83 - 38 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Tahin András
Budapest, Fiú Kadett A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 25. 16:00 134 - 8 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Konta Csanád János, Kovács Gedeon
2023. január 25. 18:30 87 - 43 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Bárány Levente, Bíró Brigitta
2023. január 25. 18:30 43 - 63 Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
Játékvezetők: Korpás Máté, Szilágyi Zsolt József
Budapest, Fiú Serdülő A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 25. 17:30 73 - 28 Camugo Sportlab
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Tóth Olivér
2023. január 25. 17:30 21 - 91 Fóti úti Általános Iskola
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tarr Emese Petra
Thuróczy Nóra Női Fejér Megyei Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 25. 19:15 38 - 56 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály
Budapest, Leány Kadett A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 25. 18:00 58 - 72 Kazinczy Általános Iskola
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Marjai Réka
2023. január 25. 18:00 47 - 66 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nagy László, Vigh Balázs
Pest Megye - Tini
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 25. 17:00 154 - 46 Telki Sportcsarnok
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Szatmári Roland
Regionális Fiú Kadett, Pest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 25. 14:30 73 - 51 Baksay Sándor Református Gimnázium
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Bibok Liza
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 25. 16:30 48 - 79 Karacs Teréz Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Béla, Gyenge Gábor
Regionális Fiú Kadett, Bács-Kiskun
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 25. 16:15 39 - 75 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Kovács Karina Erzsébet (Hegedűs Mária Viktória)
2023. január 25. 16:45 45 - 76 Rákóczi Általános Iskola
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Kovács András
Regionális Fiú Kadett, GYMS
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 25. 17:00 52 - 58 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Németh András
2023. január 25. 18:15 105 - 46 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián

Megyei szövetségek