Mérkőzések - 2023. 01. 24.
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 24. 20:30 92 - 58 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Gombos Márk Bálint
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 24. 18:15 71 - 74 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Józsa András Junior
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 24. 17:30 96 - 92 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Dorka, Kutrik Andrea (Schäffer Béla Róbert)
2023. január 24. 17:45 66 - 79 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Győri Ferenc, Kiss Bálint (Matics Sándor)
„Egyed Mihály” Baranya Megyei Férfi Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 24. 20:45 63 - 76 Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
Játékvezetők: Lovász Balázs, dr. Szakács Imre Vilmos
Hajdú-Bihar Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 24. 20:15 84 - 69 Tóth Árpád Gimnázium
Játékvezetők: Bács Csaba, Fülöp Ádám László
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 24. 19:40 41 - 36 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Dr Tallós Gábor
2023. január 24. 20:45 59 - 40 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Vass Dávid Áron
JNSZ Előkészítő U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 24. 16:45 20 - 62 Széchenyi körút-i Általános Iskola
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Dezsèri Szabolcs Ernő
Budapest, Fiú Kadett A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 24. 17:30 57 - 78 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Vigh Balázs, Tóth Olivér
Regionális Fiú Kadett, Somogy
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 24. 17:15 71 - 84 Paks, ESZI csarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Nemes Hajnalka
Budapest, Női A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 24. 18:10 51 - 56 Grosics Gyula Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Hartai Tamás
Regionális Fiú Junior, Pest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 24. 19:45 52 - 73 Sólyom-Fészek Tornacsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Belák Zoltán
Regionális Fiú Junior, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 24. 18:00 65 - 100 Móricz Zsigmond Református Kollégium
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó (Hegedűs Mária Viktória)
Regionális Fiú Serdülő, Fejér
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 24. 19:00 39 - 73 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Andreasz, KOCSIS JÓZSEF
Regionális Fiú Kadett, BAZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 24. 18:00 49 - 85 Balassi Bálint Általános Iskola
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán
Regionális Fiú Serdülő, Pest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 24. 17:50 77 - 65 Batthyány Kázmér Gimnázium
Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László
2023. január 24. 18:45 68 - 60 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Czupi Márton, Fajszi Zsombor Levente
Regionális Fiú Junior, Vas
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 24. 17:30 89 - 32 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Horváth-Magyar Gyöngyi
Regionális Fiú Kadett, Bács-Kiskun
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 24. 15:30 74 - 34 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Kozma Péter (Balogh László György)
Regionális Leány Kadett, Pest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 24. 18:45 79 - 50 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Takács István, Darai Zoé Grèta

Megyei szövetségek