Mérkőzések - 2023. 01. 27.
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 27. 18:30 71 - 80 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Drenyovszki Dániel, Gaál Norbert (Dernei Gábor)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 27. 18:30 65 - 62 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Vadász Csaba, Földi László Tibor (Farkas Zoltán)
2023. január 27. 19:00 82 - 77 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, DR. MAGYARI TIBOR, Tóth Bence (Herczeg Ágoston)
2023. január 27. 19:00 64 - 76 MKOSZ Edzőközpont
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly, Földesi Marcell (HOFFMANN Gergely)
2023. január 27. 19:30 79 - 71 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Kéri István, Pécsi Zsolt (Reisz Péter)
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 27. 19:45 55 - 85 Grosics Gyula Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, B. Németh Kristóf
2023. január 27. 20:30 75 - 77 Testnevelési Egyetem L2 Terem
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, NAGY ISTVÁN
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 27. 15:45 70 - 79 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 27. 16:00 70 - 45 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Pál-Szabó Sándor János
2023. január 27. 16:30 76 - 107 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2023. január 27. 16:45 109 - 42 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gombos Márk Bálint
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 27. 17:00 101 - 73 ASE Sportcsarnok
Játékvezetők: Ács Dezső, Szücs Szabolcs (Villányi János)
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 27. 15:00 13 - 124 Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Szilágyi Sámuel
EYBL
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 27. 09:00 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Szabó Gréta (Hegedűs Imre)
2023. január 27. 12:30 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Játékvezetők: Szűcs Sándor (Hegedűs Imre)
2023. január 27. 14:30 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Játékvezetők: Szűcs Sándor, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter)
2023. január 27. 16:30 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter)
2023. január 27. 18:30 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Hegedűs Imre (Pozsonyi László)
2023. január 27. 20:30 Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kisházi Béla Kálmán (Pozsonyi László)
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 27. 20:15 47 - 54 Kanizsai Dorottya Gimnázium
Játékvezetők: Kovács Máté, Németh András
Fazekas Ervin Férfi Fejér Megyei Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 27. 21:10 49 - 125 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós
JNSZ Felnőtt férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 27. 20:00 97 - 23 Bercsényi Gimnázium
Játékvezetők: Szabó László, Gyenge Gábor
Zala Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 27. 20:10 70 - 79 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Csaba János
2023. január 27. 21:15 52 - 41 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Csaba János
Komárom-Esztergom Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 27. 20:15 62 - 71 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence
Budapest, Férfi B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 27. 20:10 90 - 59 Újbudai Petőfi Sándor Iskola
Játékvezetők: Nagy László, Vigh Balázs
2023. január 27. 20:45 99 - 60 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Káré Gergő, Szőke Gábor
Pest Megye - Leány Serdülő - Nagy Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 27. 18:00 99 - 37 Batthyány Kázmér Gimnázium
Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Szatmári Roland
JNSZ Előkészítő U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 27. 16:15 85 - 4 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Kovács Karina Erzsébet
JNSZ Gyermek U12
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 27. 16:15 137 - 8 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Szabó László, Terjéki András
2023. január 27. 17:30 103 - 1 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Szabó László, Schönborn Tamás
2023. január 27. 18:45 37 - 61 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Schönborn Tamás, Terjéki András
Budapest, Fiú Kadett A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 27. 17:30 46 - 55 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Bárány Levente
Regionális Fiú Kadett, Somogy
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 27. 17:00 94 - 20 Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola Sportcsarnoka
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szöllősi Boglárka (Kunvári József László)
„Horváth Judit” Nyugati Liga Női Amatőr Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 27. 19:45 83 - 55 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Sterczer Péter Márk
Budapest, Fiú Serdülő A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 27. 16:30 71 - 82 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium
Játékvezetők: Vigh Balázs, Bíró Brigitta
2023. január 27. 18:30 108 - 54 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Tahin András, Tarr Emese Petra
Budapest, Fiú Serdülő B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 27. 18:00 132 - 30 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szőke Gábor, Szilágyi Zsolt József
Budapest, Női A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 27. 19:15 58 - 49 Kazinczy Általános Iskola
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gombos Márk Bálint
Regionális Fiú Junior, Pest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 27. 16:00 67 - 46 Baksay Sándor Református Gimnázium
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Garami Júlia Eszter
Regionális Fiú Serdülő, SzSzB
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 27. 15:30 40 - 52 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, Oroszvári Tamás
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 27. 16:00 104 - 38 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Lengyel Dorka, Lédeczi Nándor (Bogárdi János)
Regionális Fiú Junior, Baranya
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 27. 17:45 58 - 56 Garay János Általános Iskola
Játékvezetők: Domokos Bence, Zsók Áron
Regionális Fiú Serdülő, Tolna
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 27. 17:30 111 - 37 Szent Orsolya Rendi Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Bálind Attila
Regionális Fiú Kadett, Bács-Kiskun
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 27. 16:45 76 - 70 Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Kocsis Attila
EYBL CE - Budapest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. január 27. 09:00 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Goda László, Szőts Dávid István (Halmos Péter)
2023. január 27. 11:00 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László (Halmos Péter)
2023. január 27. 13:00 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Szőts Dávid István (Halmos Péter)
2023. január 27. 20:30 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Korompai Zsolt László (Halmos Péter)

Megyei szövetségek