Mérkőzések - 2022. 05. 14.
Férfi A, Play-out
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 18:00 75 - 70 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Benczur Tamás, Söjtöry Tamás Ferenc (Forrai Sámuel)
Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 18:00 81 - 91 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Nyilas István, Szilágyi Bálint (Páli dr. Kálmán)
2022. május 14. 18:30 71 - 78 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Major Ádám, Vida József, Pécsi Zsolt (Maár Gábor)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 14:00 60 - 87 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Bátovszky Zsolt
2022. május 14. 14:00 100 - 26 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Tóth Kitti
2022. május 14. 18:00 95 - 74 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Kovács Máté
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 14:00 78 - 52 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Pohánka Balázs
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 11:00 77 - 58 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla
Férfi NB II., Kelet, Rájátszás az 5-12. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 13:00 74 - 98 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Márkus Gábor
Férfi NB II. Nyugati csoport, Rájátszás
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 16:00 101 - 95 Kanizsa Aréna
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Koncsek Balázs
Férfi NB II. Keleti csoport, Rájátszás
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 15:00 78 - 81 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
Leány Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 11:00
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Horváth-Magyar Gyöngyi (Szoó László Márton)
2022. május 14. 13:00
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Horváth-Magyar Gyöngyi (Szoó László Márton)
2022. május 14. 15:30
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert (Szoó László Márton)
Leány Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 10:00 61 - 56 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Koncsag Csaba, Marjai Réka (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2022. május 14. 12:00 94 - 62 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Győri Ferenc, Lukács Rezső Tamás (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2022. május 14. 14:00 53 - 106 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Brunner Brúnó, Földesi Boglárka (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 09:00 85 - 58 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Korompai Zsolt László, Nyíri Péter Patrik (Bogárdi János)
2022. május 14. 10:00 84 - 86 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Pál Roland, Szőts Dávid István (Buday Zsolt Tamás)
2022. május 14. 11:00 63 - 69 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Kovács István, Szentpáli-Gavallér Csaba (Bogárdi János)
2022. május 14. 12:00 77 - 69 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Novák Bence, Gombos Ádám Attila (Buday Zsolt Tamás)
2022. május 14. 13:00 91 - 73 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Földi László, Dr. Popgyákunik Balázs, Fülöp Ádám László (Bogárdi János)
2022. május 14. 14:00 53 - 76 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Kiss Bálint, Takács István (Buday Zsolt Tamás)
2022. május 14. 15:00 98 - 78 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Tóth Bence, Káré Gergő (Bogárdi János)
2022. május 14. 16:00 56 - 50 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Molnár Tamás, Gombos Márk Bálint (Buday Zsolt Tamás)
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 10:00 48 - 67
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Belák Dorka (Szabari János)
2022. május 14. 12:00 37 - 70
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Belák Dorka (Szabari János)
2022. május 14. 14:00 109 - 57
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Bárány Levente (Szabari János)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 10:00 79 - 54 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Horváth Emese Kata (Czéh Csaba Károly)
2022. május 14. 11:00 99 - 60 Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor (Tolnai János)
2022. május 14. 12:00 62 - 95 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Horváth Emese Kata (Czéh Csaba Károly)
2022. május 14. 13:00 76 - 97 Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
Játékvezetők: Domán István, Siska-Sándor Ivett (Tolnai János)
2022. május 14. 14:00 64 - 66 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Darai Zoé Grèta (Czéh Csaba Károly)
2022. május 14. 15:00 54 - 85 Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
Játékvezetők: Domán István, Siska-Sándor Ivett (Tolnai János)
2022. május 14. 16:00 96 - 64 Testnevelési Egyetem L2 Terem
Játékvezetők: Borsos Balázs, Marjai Réka
2022. május 14. 16:00 104 - 64 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Darai Zoé Grèta (Czéh Csaba Károly)
2022. május 14. 17:00 81 - 84 Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor (Tolnai János)
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 10:00 69 - 76 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Borsos Balázs (Cseh Sándor Attila)
2022. május 14. 13:00 89 - 76 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Borsos Balázs (Cseh Sándor Attila)
2022. május 14. 16:00 61 - 63 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Hegedűs Attila (Cseh Sándor Attila)
Kerekesszékes bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 13:30 36 - 12 MKOSZ Edzőközpont
2022. május 14. 14:30 12 - 72 MKOSZ Edzőközpont
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 18:00 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Goda László, Tahin András
2022. május 14. 18:00 82 - 88 TF L2 Terem
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tarnai Gyula Csaba
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 19:00 66 - 41 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Horváth Emese Kata
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 16:30 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Balogh Kristóf
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 19:30 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Goda László, Tahin András
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 15:00 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Balogh Kristóf
Pest Megye - Leány Kadett - Veres László
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 10:00 91 - 53 Paduai Szent Antal Általános Iskola és Gimnázium Tornaterme
Játékvezetők: Garami Júlia Eszter, Balogh Csaba
Pest Megye - Fiú Serdülő - Lasancz Ábel
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 10:00 76 - 70 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Varga Dániel Géza, Szatmári Roland (Dr. Kovács András)
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 10:00 18 - 115 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
Játékvezetők: Réger Zsolt Péter, Szabó István
2022. május 14. 10:30 Berzsenyi Dániel Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs
2022. május 14. 12:45 33 - 43 Hegyvidéki Sportközpont
Játékvezetők: Réger Zsolt Péter, Szőke Attila
Budapest, Fiú Serdülő B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 10:40 79 - 75 Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió
2022. május 14. 12:00 36 - 106 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Szundy Gábor, Garami Júlia Eszter
JNSZ Kadett Fiú (U16) Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 10:00 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Szabó László, Kovács Karina Erzsébet
2022. május 14. 12:00 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Terjéki András
2022. május 14. 14:00 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor
Budapest, Leány Serdülő A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 16:00 54 - 37 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Koncsag Csaba, Lukács Rezső Tamás
Veszprém Megye U16
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 10:00 48 - 51 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor
2022. május 14. 11:15 64 - 74 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor
2022. május 14. 12:30 42 - 64 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor
Fejér megye - Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 10:00 48 - 60 Krúdy Szakközépiskola
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Szőcs Péter
Veszprém Megye - Leány U14
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 10:00 58 - 30 Irinyi János Általános Iskola Tornacsarnok
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Molnár Krisztián
2022. május 14. 11:15 14 - 78 Irinyi János Általános Iskola Tornacsarnok
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Molnár Krisztián
2022. május 14. 12:30 62 - 30 Irinyi János Általános Iskola Tornacsarnok
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Molnár Krisztián
I. Körmend Kupa Speciális Olimpia
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 08:00 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Balázs, Novák Marcell
2022. május 14. 08:45 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Balázs, Novák Marcell
2022. május 14. 09:30 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Balázs, Novák Marcell
2022. május 14. 10:15 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Balázs, Novák Marcell
2022. május 14. 11:00 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Balázs, Novák Marcell
2022. május 14. 11:45 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Balázs, Novák Marcell
2022. május 14. 12:30 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Balázs, Novák Marcell
Borsod-Abaúj-Zemplén Megye - Mini
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 09:00 25 - 35 Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Burján Márk
2022. május 14. 10:00 30 - 47 Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Burján Márk
2022. május 14. 11:00 39 - 29 Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Burján Márk
Pest Megye - Kisbé emléktorna
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 14. 10:00 47 - 44 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Czupi Márton
2022. május 14. 11:00 51 - 50 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Czupi Márton
2022. május 14. 12:00 40 - 51 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Miklósi László, Liktor Viktor
2022. május 14. 13:00 64 - 57 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Miklósi László, Liktor Viktor

Megyei szövetségek