Mérkőzések - 2022. 05. 15.
Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 15. 17:00 86 - 76 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Marton Péter (Zalai Ákos István)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 15. 15:00 66 - 36 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Gyurka Tamás
2022. május 15. 17:00 57 - 63 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Magyari Viktor
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 15. 13:00 93 - 34 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Lázár Zsigmond György
2022. május 15. 14:00 50 - 63 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor
2022. május 15. 15:00 100 - 50 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, dr. Nagy Zsombor
2022. május 15. 17:00 43 - 60 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András
2022. május 15. 17:15 105 - 35 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Szőts Dávid István
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 15. 17:00 57 - 63 Telki
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gombos Márk Bálint
2022. május 15. 18:00 76 - 54 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Bagi Bálint, Balogh Kristóf
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 15. 17:00 81 - 60 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Válé Flórián, NAGY ISTVÁN
2022. május 15. 17:00 90 - 82 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Belák Zoltán
Férfi NB II., Kelet, Rájátszás az 5-12. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 15. 17:00 80 - 93 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Márkus Gábor
2022. május 15. 18:00 75 - 74 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
Leány Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 15. 09:00 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Balogh Kristóf (László Zsolt Károly)
2022. május 15. 11:00 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Balogh Kristóf (László Zsolt Károly)
2022. május 15. 13:00 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Hőgerl Bence (László Zsolt Károly)
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 15. 09:00 75 - 78 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Nyíri Péter Patrik, Kovács István (Bogárdi János)
2022. május 15. 10:00 75 - 44 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Novák Bence, Molnár Tamás (Buday Zsolt Tamás)
2022. május 15. 11:00 73 - 76 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Káré Gergő, Szentpáli-Gavallér Csaba, Korompai Zsolt László (Bogárdi János)
2022. május 15. 12:00 92 - 68 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Gombos Márk Bálint (Buday Zsolt Tamás)
2022. május 15. 13:00 82 - 68 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Fülöp Ádám László, Téczely Roland Balázs (Bogárdi János)
2022. május 15. 14:00 57 - 68 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Takács István, Pál Roland (Buday Zsolt Tamás)
2022. május 15. 15:00 77 - 57 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Földi László, Csák Máté Károly, Tóth Bence (Bogárdi János)
2022. május 15. 16:00 64 - 74 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Kiss Bálint (Buday Zsolt Tamás)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 15. 10:00 54 - 120 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Szundy Gábor, Porkoláb Mercédesz Anett
2022. május 15. 10:00 94 - 43 Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Tamás Pálma (CSEH Gergely)
2022. május 15. 12:00 60 - 115 Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Nagy Péter (CSEH Gergely)
2022. május 15. 14:00 50 - 100 Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Tamás Pálma, Nagy Péter (CSEH Gergely)
2022. május 15. 15:00 91 - 66 Sólyom-Fészek Tornacsarnok
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Pál Roland
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 15. 10:00 101 - 38 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, dr. Márok Soma (Faltinné Széll Ágnes)
2022. május 15. 11:00 109 - 35 Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Fazekas Hajnal Erzsébet, Varga Tamás
2022. május 15. 12:00 86 - 77 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csaba, Barabás Dorina Mónika (Faltinné Széll Ágnes)
2022. május 15. 14:00 44 - 78 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, dr. Márok Soma (Faltinné Széll Ágnes)
2022. május 15. 16:00 95 - 44 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csaba, Barabás Dorina Mónika (Faltinné Széll Ágnes)
Gyermek Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 15. 10:00 62 - 15 Bányai Júlia Gimn. és Ált. Isk.
Játékvezetők: Kónya Levente, Nagy Bernadett (Budai Csaba)
2022. május 15. 11:15 22 - 90 Bányai Júlia Gimn. és Ált. Isk.
Játékvezetők: Kónya Levente, Könyves Teréz Ráhel (Budai Csaba)
2022. május 15. 12:30 45 - 29 Bányai Júlia Gimn. és Ált. Isk.
Játékvezetők: Könyves Teréz Ráhel, Nagy Bernadett (Budai Csaba)
Kerekesszékes bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 15. 11:00 34 - 40 DVTK Aréna
2022. május 15. 12:45 29 - 25 DVTK Aréna
2022. május 15. 14:30 30 - 55 DVTK Aréna
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 15. 19:00 100 - 40 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Belák Zoltán
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 15. 18:00 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Tahin András
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 15. 15:00 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Novák Bence
2022. május 15. 19:30 40 - 47 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: László Zsolt Károly, Hegedűs Attila
Veszprém Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 15. 09:00 40 - 64 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor
2022. május 15. 10:15 48 - 59 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor
2022. május 15. 11:30 48 - 63 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor
2022. május 15. 12:45 86 - 77 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály
2022. május 15. 14:00 67 - 71 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Mónus Péter, Oláh Gabriella
2022. május 15. 15:15 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Oláh Gabriella, Prieger Mihály
2022. május 15. 16:30 75 - 78 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály
2022. május 15. 17:45 71 - 66 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Mónus Péter, Oláh Gabriella
Komárom-Esztergom Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 15. 15:00 71 - 52 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet
2022. május 15. 16:40 77 - 58 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Fazekas Hajnal Erzsébet
2022. május 15. 18:20 91 - 53 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Varga Tamás
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 15. 10:30 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bagi Bálint
2022. május 15. 12:00 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 15. 09:00 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bagi Bálint
2022. május 15. 13:30 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 15. 16:30 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Novák Bence
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 15. 17:30 Sólyom-Fészek Tornacsarnok
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Gere Kálmán Richárd
Budapest, Fiú Serdülő B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 15. 15:00 62 - 64 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Vigh Balázs, Ürögi Zsolt
Veszprém Megye U12
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 15. 09:00 21 - 82 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Molnár Krisztián
2022. május 15. 10:15 32 - 47 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Molnár Krisztián
2022. május 15. 11:30 90 - 26 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Molnár Krisztián
I. Körmend Kupa Speciális Olimpia
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 15. 08:00 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula
2022. május 15. 08:45 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula
2022. május 15. 09:30 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula
2022. május 15. 11:00 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula
2022. május 15. 12:30 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula

Megyei szövetségek