Mérkőzések - 2022. 05. 13.
Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 13. 18:00 92 - 89 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: JAKAB László Imre, dr. Németh Patrik, Rózsavölgyi Alexandra (HOFFMANN Gergely)
2022. május 13. 18:30 92 - 80 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (Nagy János)
Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 13. 18:30 84 - 105 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Gál János, Vadász Csaba, Drenyovszki Dániel (Farkas Zoltán)
Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 13. 18:30 83 - 80 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Sörlei Attila, Vida József (Balogh László György)
2022. május 13. 18:30 77 - 61 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Mintál Csaba, Propszt Amanda (Maár Gábor)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 13. 16:30 76 - 60 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 13. 19:00 44 - 92 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Czupi Márton
2022. május 13. 19:30 63 - 84 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Kruk Melinda, Bátovszky Zsolt
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 13. 19:30 150 - 57 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Ádám Attila
2022. május 13. 20:30 57 - 101 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Csoma Viktor
2022. május 13. 20:45 76 - 57 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Sancilio Alexis
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 13. 18:45 86 - 52 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Kozma Balázs
2022. május 13. 19:30 64 - 73 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Lázár Zsigmond György
Férfi NB II. Nyugati csoport, Rájátszás
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 13. 19:10 80 - 65 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Molnár Tamás
2022. május 13. 19:30 112 - 68 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Máté, Tamás Pálma
2022. május 13. 20:00 90 - 76 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Domokos Bence
Férfi NB II. Keleti csoport, Rájátszás
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 13. 19:30 65 - 95 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Domán István, Vaszi Ádám
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 13. 09:00 90 - 79 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Téczely Roland Balázs, Fülöp Ádám László (Bogárdi János)
2022. május 13. 10:00 54 - 66 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Molnár Tamás (Buday Zsolt Tamás)
2022. május 13. 11:00 87 - 47 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Tóth Bence, Kovács István, Dr. Szalóki Bence (Bogárdi János)
2022. május 13. 12:00 80 - 83 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Kiss Bálint (Buday Zsolt Tamás)
2022. május 13. 13:00 67 - 71 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Földi László, Szentpáli-Gavallér Csaba, Nyíri Péter Patrik (Bogárdi János)
2022. május 13. 14:00 58 - 82 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Pál Roland (Buday Zsolt Tamás)
2022. május 13. 15:00 74 - 68 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Káré Gergő, Korompai Zsolt László (Bogárdi János)
2022. május 13. 16:00 74 - 53 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Takács István, Novák Bence (Buday Zsolt Tamás)
2022. május 13. 17:00 60 - 79 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Tóth Bence, Kovács István, Fülöp Ádám László (Bogárdi János)
2022. május 13. 19:00 78 - 57 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Földi László, Nyíri Péter Patrik (Bogárdi János)
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 13. 18:00 68 - 43 Szigeti József Általános Iskola
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Kara Zsombor
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 13. 18:40 58 - 37 Karinthy Frigyes ÁMK
Játékvezetők: Vigh Balázs, Koncsag Csaba
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 13. 20:00 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 13. 19:35 Újbudai Petőfi Sándor Iskola
Játékvezetők: Nagy László, László Zsolt Károly
Fazekas Ervin Férfi Fejér Megyei Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 13. 20:10 87 - 68 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence
Csongrád-Csanád Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 13. 20:15 72 - 77 ​Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme
Játékvezetők: Utasi Balázs, Márkus Gábor (Faltinné Széll Ágnes)
Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 13. 17:30 62 - 80 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Magda János József, Liktor Viktor
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 13. 19:15 31 - 44 Kazinczy Általános Iskola
Játékvezetők: Győri Ferenc, Boros Krisztina
„Horváth Judit” Nyugati Liga Női Amatőr Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 13. 20:15 80 - 29 Paks, ESZI csarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Zsók Áron
Tolna Megye - Nagyok Kupája
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. május 13. 16:15 77 - 79 Mohács Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Zsók Áron

Megyei szövetségek