(19-17, 20-10, 12-25, 16-14)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Tóth Kitti, Bátovszky Zsolt

Hazai edző nyilatkozata
Beliczay Zsolt : A szezon kezdete óta eddig csak és kizárólag rendkívül szoros mérkőzéseket játszunk, erre készültünk most is, és bár sokat hibáztunk – 10 kihagyott büntető, 4 ajtó-ablak ziccer – amivel megnehezítettük a saját dolgunkat, de ezúttal sikerült behúznunk egy nagyon komoly győzelmet. Mindennek az alapja a védekezés volt, nagyon örülök, hogy amit elterveztünk, azt 5-6 perc kivételével maradéktalanul megvalósítottuk. Gratulálok a lányoknak, többen is extrát hoztak, de senkit sem szeretnék külön kiemelni, mert csapatmunka volt, ami a védekezéssel kezdődött. Ellenfelünknek köszönjük a mérkőzést, sok sikert kívánunk nekik!

Vendég edző nyilatkozata
Czukor Bence : Gratulálok a Törekvés csapatának! Remekül felkészült belőlünk. Mi borzasztóan puhán kezdtük el a mérkőzést és kerestük folyamatosan a kifogásokat és félidőben mondjuk ezt tudtuk rendezni és egy negyed alatt ledolgoztunk 12 pontot és át is vettük a vezetést, de ez akkora erőket vett ki belőlünk, hogy a végére már nem maradt koncentráció. Igazából az 1-1 védekezésen múlt. Ennyi nyilván, hogy most eljöttünk Budapestre és volt egy érdekes játékvezetés. Azért az eddigi 4 mérkőzésünkön kb. 18 büntetőt dobtunk most pedig az 1. félidőben összesen 1-et sikerült dobnunk. Azért ez egy kicsit érdekes, ennyire nem voltunk rosszak, de azt hozzá kell tennem, hogy nem játszottuk azt a játékot, amit eddig játszottunk és van miből tanulnunk.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 4 0
Összesen 5 67 18 39 46 4 10 40 3 15 20 25 64 39 14 24 58 19 12 31 18 12 14 20 7 2 1 84 200

Virág
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás