| Box score | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 16 | 0 | 1.7 | 11.6 | 0.8 | 2.4 | 31.6 | 0 | 0.3 | 0 | 0.2 | 0.3 | 75.2 | 1.2 | 1.7 | 2.9 | 0.5 | 0.9 | 0.6 | 0.4 | 0.9 | 0.1 | 0 | 3.7 | |||||||||
| Total | 16 | 0 | 27 | 186 | 12 | 38 | 31.6 | 0 | 5 | 0 | 3 | 4 | 75.2 | 19 | 27 | 46 | 8 | 14 | 10 | 7 | 15 | 2 | 0 | 59 | |||||||||
| 40 perc | 16 | 0 | 5.8 | 40 | 2.6 | 8.2 | 31.6 | 0 | 1.1 | 0 | 0.6 | 0.9 | 75.2 | 4.1 | 5.8 | 9.9 | 1.7 | 3 | 2.2 | 1.5 | 3.2 | 0.4 | 0 | 12.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2022/2023 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2022. 10. 09. |
|
UNI Győr SZESE | 67 –71 | 4 | 23 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 8 | 11 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 11 | ||||
| 2 | 2022. 10. 22. |
|
ELTE Fortis | 68 –74 | 2 | 14 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 3 | 2022. 10. 30. |
|
ZTE NKK | 67 –66 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 4 | 2022. 11. 06. |
|
Dávid Kornél KA | 80 –65 | 0 | 17 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 6 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 5 | 2022. 11. 13. |
|
Csata DSE | 73 –92 | 0 | 12 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 6 | 2022. 11. 20. |
|
SZPA-HSE | 52 –74 | 3 | 12 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 8 | 2022. 12. 11. |
|
Radobasket Törökbálint | 59 –72 | 0 | 13 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 10 | 2023. 01. 08. |
|
UNI Győr SZESE | 60 –76 | 4 | 8 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 11 | 2023. 01. 22. |
|
ELTE Fortis | 54 –43 | 2 | 10 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 12 | 2023. 01. 29. |
|
ZTE NKK | 77 –69 | 0 | 12 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 13 | 2023. 02. 05. |
|
Dávid Kornél KA | 75 –54 | 2 | 8 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 14 | 2023. 02. 18. |
|
Csata DSE | 65 –67 | 2 | 5 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 15 | 2023. 03. 02. |
|
SZPA-HSE | 70 –55 | 2 | 10 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 16 | 2023. 03. 05. |
|
Sportdarázs | 81 –62 | 0 | 6 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | 0 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 17 | 2023. 03. 12. |
|
Radobasket Törökbálint | 93 –44 | 4 | 17 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 10 | ||||
| 18 | 2023. 03. 19. |
|
Százhalombattai KSE | 46 –56 | 2 | 9 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Törekvés SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 10 | 0 | 2.828 | 14.4144 | 1.111 | 2.323 | 47.847.8 | 0.11 | 0.66 | 16.716.7 | 0.33 | 0.55 | 6060 | 3.131 | 1.313 | 4.444 | 1.515 | 0.88 | 0.77 | 0.66 | 1.414 | 0.44 | 00 | 8.484 | |||
| 2021/2022 |
|
Törekvés SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 4 | 0 | 1.56 | 1352 | 0.52 | 28 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 1.56 | 33.333.3 | 14 | 1.56 | 2.510 | 14 | 14 | 0.52 | 14 | 0.83 | 00 | 00 | 3.313 | |||
| 2022/2023 |
|
Törekvés SE | Női Amatőr NB I. Fehér | 16 | 0 | 1.727 | 11.6186 | 0.812 | 2.438 | 31.631.6 | 00 | 0.35 | 00 | 0.23 | 0.34 | 75.275.2 | 1.219 | 1.727 | 2.946 | 0.58 | 0.914 | 0.610 | 0.47 | 0.915 | 0.12 | 00 | 3.759 | |||
| 2023/2024 |
|
Törekvés SE | Női Amatőr NB I. Piros | 13 | 3 | 1.216 | 11.8154 | 0.57 | 1.824 | 29.129.1 | 00 | 0.11 | 00 | 0.22 | 0.34 | 5050 | 1.418 | 0.57 | 1.925 | 0.34 | 0.912 | 0.912 | 0.45 | 0.79 | 0.11 | 00 | 2.228 | |||
| 4 szezon |
|
Törekvés SE | 43 | 3 | 1.877 | 12.7536 | 0.732 | 2.193 | 33.934.4 | 01 | 0.212 | 10.18.3 | 0.310 | 0.619 | 44.652.7 | 1.772 | 1.353 | 2.9125 | 0.831 | 0.938 | 0.731 | 0.622 | 0.941 | 0.27 | 00 | 4.4184 | ||||
| Összesítés | 43 | 3 | 1.877 | 12.7536 | 0.732 | 2.193 | 33.934.4 | 01 | 0.212 | 10.18.3 | 0.310 | 0.619 | 44.652.7 | 1.772 | 1.353 | 2.9125 | 0.831 | 0.938 | 0.731 | 0.622 | 0.941 | 0.27 | 00 | 4.4184 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Törekvés SE | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 2 | 216 | 13.3106 | 0.97 | 2.923 | 30.430.4 | 00 | 0.11 | 00 | 0.32 | 0.54 | 5050 | 2.923 | 1.310 | 4.133 | 0.43 | 1.310 | 1.19 | 18 | 0.43 | 0.11 | 0.11 | 4.435 | |||
| 1 szezon |
|
Törekvés SE | 8 | 2 | 216 | 13.3106 | 0.97 | 2.923 | 30.430.4 | 00 | 0.11 | 00 | 0.32 | 0.54 | 5050 | 2.923 | 1.310 | 4.133 | 0.43 | 1.310 | 1.19 | 18 | 0.43 | 0.11 | 0.11 | 4.435 | ||||
| Összesítés | 8 | 2 | 216 | 13.3106 | 0.97 | 2.923 | 30.430.4 | 00 | 0.11 | 00 | 0.32 | 0.54 | 5050 | 2.923 | 1.310 | 4.133 | 0.43 | 1.310 | 1.19 | 18 | 0.43 | 0.11 | 0.11 | 4.435 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Törekvés | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 66 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | |||
| 2021/2022 |
|
Törekvés | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 99 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 00 | 11 | |||
| 2022/2023 |
|
Törekvés SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 1010 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 44 | 66 | 11 | 00 | 00 | 22 | 11 | 00 | 00 | 66 | |||
| 3 szezon |
|
Törekvés SE | 3 | 0 | 00 | 8.325 | 00 | 1.34 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 13 | 1.75 | 2.78 | 0.31 | 00 | 0.72 | 13 | 1.34 | 00 | 00 | 2.78 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 00 | 8.325 | 00 | 1.34 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 13 | 1.75 | 2.78 | 0.31 | 00 | 0.72 | 13 | 1.34 | 00 | 00 | 2.78 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Törekvés SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 11 | 0 | 2.528 | 13.6150 | 111 | 2.123 | 47.847.8 | 0.11 | 0.56 | 16.716.7 | 0.33 | 0.55 | 6060 | 2.831 | 1.213 | 444 | 1.415 | 0.78 | 0.78 | 0.56 | 1.415 | 0.44 | 00 | 7.785 | |||
| 2021/2022 |
|
Törekvés SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 5 | 0 | 1.26 | 12.261 | 0.42 | 210 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 1.68 | 2525 | 15 | 1.47 | 2.412 | 0.84 | 0.84 | 0.63 | 15 | 15 | 00 | 00 | 2.814 | |||
| 2022/2023 |
|
Törekvés SE | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 17 | 0 | 1.627 | 11.5196 | 0.712 | 2.440 | 3030 | 00 | 0.35 | 00 | 0.23 | 0.46 | 50.150.1 | 1.221 | 1.831 | 3.152 | 0.59 | 0.814 | 0.610 | 0.59 | 0.916 | 0.12 | 00 | 3.865 | |||
| 2023/2024 |
|
Törekvés SE | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 21 | 5 | 1.532 | 12.4260 | 0.714 | 2.247 | 29.829.8 | 00 | 0.12 | 00 | 0.24 | 0.48 | 5050 | 241 | 0.817 | 2.858 | 0.37 | 122 | 121 | 0.613 | 0.612 | 0.12 | 01 | 363 | |||
| 4 szezon |
|
Törekvés SE | 54 | 5 | 1.793 | 12.4667 | 0.739 | 2.2120 | 31.932.5 | 01 | 0.213 | 9.77.7 | 0.312 | 0.727 | 37.344.5 | 1.898 | 1.368 | 3.1166 | 0.835 | 0.848 | 0.742 | 0.733 | 148 | 0.18 | 01 | 4.3227 | ||||
| Összesítés | 54 | 5 | 1.793 | 12.4667 | 0.739 | 2.2120 | 31.932.5 | 01 | 0.213 | 9.77.7 | 0.312 | 0.727 | 37.344.5 | 1.898 | 1.368 | 3.1166 | 0.835 | 0.848 | 0.742 | 0.733 | 148 | 0.18 | 01 | 4.3227 | ||||||