| Box score | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 16 | 3 | 6.3 | 19.1 | 2.2 | 4.3 | 51.5 | 0.5 | 2.4 | 20.5 | 0.4 | 0.4 | 100 | 2.4 | 0.9 | 3.3 | 0.8 | 0.9 | 1.9 | 0.5 | 0.9 | 0.2 | 0.3 | 7 | |||||||||
| Total | 16 | 3 | 101 | 305 | 35 | 68 | 51.5 | 8 | 39 | 20.5 | 7 | 7 | 100 | 39 | 14 | 53 | 12 | 15 | 30 | 8 | 14 | 3 | 5 | 112 | |||||||||
| 40 perc | 16 | 3 | 13.2 | 40 | 4.6 | 8.9 | 51.5 | 1 | 5.1 | 20.5 | 0.9 | 0.9 | 100 | 5.1 | 1.8 | 7 | 1.6 | 2 | 3.9 | 1 | 1.8 | 0.4 | 0.7 | 14.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2022/2023 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2022. 10. 09. |
|
Sportdarázs | 68 –69 | 0 | 12 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 2 | 2022. 10. 22. |
|
SZPA-HSE | 87 –57 | 10 | 26 | 2 | 5 | 40 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 3 | 2022. 10. 30. |
|
Törekvés SE | 67 –66 | 4 | 25 | 2 | 4 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 4 | 2022. 11. 06. |
|
UNI Győr SZESE | 72 –87 | 2 | 22 | 1 | 5 | 20 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 1 | 1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 5 | 2022. 11. 13. |
|
Százhalombattai KSE | 71 –65 | * | 8 | 20 | 4 | 8 | 50 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 2 | 6 | |||
| 6 | 2022. 11. 20. |
|
Radobasket Törökbálint | 57 –87 | 20 | 27 | 6 | 8 | 75 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 2 | 100 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 25 | ||||
| 7 | 2022. 11. 30. |
|
Dávid Kornél KA | 71 –58 | 7 | 19 | 1 | 1 | 100 | 1 | 4 | 25 | 2 | 2 | 100 | 3 | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 10 | ||||
| 10 | 2023. 01. 15. |
|
Sportdarázs | 63 –61 | 2 | 5 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 11 | 2023. 01. 21. |
|
SZPA-HSE | 65 –68 | 13 | 18 | 5 | 8 | 62.5 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 7 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | ||||
| 12 | 2023. 01. 29. |
|
Törekvés SE | 77 –69 | 13 | 22 | 5 | 7 | 71.4 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 17 | ||||
| 13 | 2023. 02. 08. |
|
UNI Győr SZESE | 55 –51 | * | 4 | 25 | 2 | 7 | 28.6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6 | |||
| 14 | 2023. 02. 19. |
|
Százhalombattai KSE | 74 –63 | 4 | 21 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | ||||
| 15 | 2023. 02. 26. |
|
Radobasket Törökbálint | 94 –52 | * | 13 | 25 | 4 | 6 | 66.7 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 2 | 100 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 12 | |||
| 16 | 2023. 03. 05. |
|
Dávid Kornél KA | 77 –70 | 0 | 10 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | ||||
| 17 | 2023. 03. 12. |
|
Csata DSE | 57 –68 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 18 | 2023. 03. 19. |
|
ELTE Fortis | 66 –55 | 1 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
Szombathelyi Egyetem | Női Amatőr NB I. Zöld | 11 | 4 | 7.279 | 24264 | 3.437 | 7.583 | 44.644.6 | 0.11 | 111 | 9.19.1 | 0.22 | 0.56 | 33.433.4 | 3.134 | 2.123 | 5.257 | 1.314 | 1.213 | 111 | 0.67 | 0.56 | 00 | 0.33 | 8.290 | |||
| 2019/2020 |
|
Szombathelyi Egyetem | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 11 | 11.523 | 3264 | 510 | 1224 | 41.741.7 | 00 | 0.51 | 00 | 1.53 | 24 | 7575 | 4.59 | 24 | 6.513 | 1.53 | 2.55 | 1.53 | 3.57 | 24 | 00 | 00 | 14.529 | |||
| 2020/2021 |
|
Szombathelyi Egyetem | Női Amatőr NB I. Zöld | 26 | 26 | 12.5324 | 29.7772 | 5.8152 | 10.6276 | 55.155.1 | 0.12 | 0.616 | 12.512.5 | 0.514 | 0.821 | 66.666.6 | 3.899 | 2.668 | 6.4167 | 1.538 | 0.822 | 1.846 | 125 | 1.641 | 0.24 | 0.26 | 16.6432 | |||
| 2021/2022 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Piros | 12 | 4 | 6.173 | 23.9287 | 1.619 | 4.554 | 35.235.2 | 0.67 | 2.328 | 2525 | 1.214 | 1.316 | 87.587.5 | 112 | 0.56 | 1.518 | 1.316 | 2.429 | 1.316 | 1.214 | 0.78 | 00 | 0.34 | 3.542 | |||
| 2022/2023 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér | 16 | 3 | 6.3101 | 19.1305 | 2.235 | 4.368 | 51.551.5 | 0.58 | 2.439 | 20.520.5 | 0.47 | 0.47 | 100100 | 2.439 | 0.914 | 3.353 | 0.812 | 0.915 | 1.930 | 0.58 | 0.914 | 0.23 | 0.35 | 7112 | |||
| 2025/2026 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Piros | 18 | 9 | 9.6172 | 25.4457 | 2.341 | 4.989 | 46.146.1 | 1.324 | 5.293 | 25.825.8 | 118 | 1.222 | 81.881.8 | 3.156 | 1.120 | 4.276 | 0.916 | 2.137 | 2.341 | 0.815 | 2.239 | 00 | 0.24 | 8.9160 | |||
| 2026/2027 |
|
MAFC | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 1 | 12.525 | 2550 | 2.55 | 5.511 | 45.545.5 | 2.55 | 7.515 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 1.53 | 36 | 00 | 0.51 | 36 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 7.515 | |||
| 3 szezon |
|
Szombathelyi Egyetem | 39 | 41 | 10.4426 | 28.61100 | 4.7199 | 10.1383 | 47.152 | 0.13 | 0.728 | 7.910.7 | 0.719 | 1.131 | 66.261.3 | 3.8142 | 2.295 | 6237 | 1.455 | 1.540 | 1.460 | 1.739 | 1.451 | 0.14 | 0.29 | 13.1551 | ||||
| 1 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 12 | 4 | 6.173 | 23.9287 | 1.619 | 4.554 | 35.235.2 | 0.67 | 2.328 | 2525 | 1.214 | 1.316 | 87.587.5 | 112 | 0.56 | 1.518 | 1.316 | 2.429 | 1.316 | 1.214 | 0.78 | 00 | 0.34 | 3.542 | ||||
| 2 szezon |
|
ZTE NKK | 34 | 12 | 7.9273 | 22.2762 | 2.276 | 4.6157 | 48.648.4 | 0.932 | 3.8132 | 24.124.2 | 0.725 | 0.829 | 86.686.2 | 2.895 | 134 | 3.8129 | 0.828 | 1.552 | 2.171 | 0.723 | 1.553 | 0.13 | 0.39 | 7.9272 | ||||
| 1 szezon |
|
MAFC | 2 | 1 | 12.525 | 2550 | 2.55 | 5.511 | 45.545.5 | 2.55 | 7.515 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 1.53 | 36 | 00 | 0.51 | 36 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 7.515 | ||||
| Összesítés | 87 | 58 | 9.4797 | 25.62199 | 3.3299 | 7.1605 | 46.149.4 | 0.747 | 2.8203 | 2623.1 | 0.758 | 0.976 | 7676.3 | 2.8252 | 1.5138 | 4.3390 | 199 | 1.5122 | 1.8153 | 1.277 | 1.1112 | 07 | 0.222 | 9.5880 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
ZTE NKK | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 6 | 13.9111 | 33264 | 3.528 | 7.560 | 46.746.7 | 1.915 | 7.560 | 2525 | 1.310 | 1.814 | 71.471.4 | 4.133 | 1.613 | 5.846 | 1.613 | 1.814 | 1.814 | 1.310 | 0.97 | 0.32 | 0.43 | 11.894 | |||
| 1 szezon |
|
ZTE NKK | 8 | 6 | 13.9111 | 33264 | 3.528 | 7.560 | 46.746.7 | 1.915 | 7.560 | 2525 | 1.310 | 1.814 | 71.471.4 | 4.133 | 1.613 | 5.846 | 1.613 | 1.814 | 1.814 | 1.310 | 0.97 | 0.32 | 0.43 | 11.894 | ||||
| Összesítés | 8 | 6 | 13.9111 | 33264 | 3.528 | 7.560 | 46.746.7 | 1.915 | 7.560 | 2525 | 1.310 | 1.814 | 71.471.4 | 4.133 | 1.613 | 5.846 | 1.613 | 1.814 | 1.814 | 1.310 | 0.97 | 0.32 | 0.43 | 11.894 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Szombathelyi Egyetem | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1010 | 2323 | 55 | 1212 | 41.741.7 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 44 | 22 | 22 | 11 | 22 | 11 | 11 | 99 | |||
| 2020/2021 |
|
Szombathelyi Egyetem | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 88 | 2828 | 44 | 88 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | 22 | 55 | 00 | 33 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 99 | |||
| 2022/2023 |
|
ZTE NKK | Hepp Kupa, Női | 3 | 0 | 7.322 | 20.361 | 2.37 | 5.316 | 43.743.7 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 2.78 | 0.72 | 3.310 | 00 | 0.31 | 13 | 13 | 00 | 00 | 0.31 | 6.319 | |||
| 2025/2026 |
|
ZTE NKK | Hepp Kupa, Női | 2 | 2 | 714 | 25.551 | 24 | 612 | 33.333.3 | 00 | 3.57 | 00 | 36 | 48 | 7575 | 1.53 | 24 | 3.57 | 2.55 | 12 | 3.57 | 48 | 24 | 00 | 00 | 9.519 | |||
| 2 szezon |
|
Szombathelyi Egyetem | 2 | 2 | 918 | 25.551 | 4.59 | 1020 | 4545 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 24 | 1.53 | 3.57 | 24 | 2.55 | 1.53 | 12 | 1.53 | 12 | 12 | 918 | ||||
| 2 szezon |
|
ZTE NKK | 5 | 2 | 7.236 | 22.9112 | 2.211 | 5.728 | 38.239.3 | 0.32 | 3.115 | 10.813.3 | 1.88 | 2.310 | 78.680 | 2.111 | 1.36 | 3.417 | 1.35 | 0.73 | 2.310 | 2.511 | 14 | 00 | 0.21 | 7.938 | ||||
| Összesítés | 7 | 4 | 8.154 | 24.2163 | 3.320 | 7.848 | 42.641.7 | 0.22 | 217 | 8.211.8 | 0.98 | 1.210 | 78.680 | 215 | 1.49 | 3.524 | 1.69 | 1.68 | 1.913 | 1.813 | 1.37 | 0.52 | 0.63 | 8.556 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
Szombathelyi Egyetem | Női Amatőr NB I. Zöld | 11 | 4 | 7.279 | 24264 | 3.437 | 7.583 | 44.644.6 | 0.11 | 111 | 9.19.1 | 0.22 | 0.56 | 33.433.4 | 3.134 | 2.123 | 5.257 | 1.314 | 1.213 | 111 | 0.67 | 0.56 | 00 | 0.33 | 8.290 | |||
| 2019/2020 |
|
Szombathelyi Egyetem | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 3 | 12 | 1133 | 2987 | 515 | 1236 | 41.741.7 | 00 | 13 | 00 | 13 | 1.34 | 7575 | 3.310 | 1.75 | 515 | 2.37 | 2.37 | 1.75 | 2.78 | 26 | 0.31 | 0.31 | 12.738 | |||
| 2020/2021 |
|
Szombathelyi Egyetem | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 27 | 27 | 12.3332 | 29.6800 | 5.8156 | 10.5284 | 54.954.9 | 0.12 | 0.616 | 12.512.5 | 0.514 | 0.821 | 66.666.6 | 3.8102 | 2.670 | 6.4172 | 1.438 | 0.925 | 1.747 | 126 | 1.642 | 0.25 | 0.37 | 16.3441 | |||
| 2021/2022 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Piros | 12 | 4 | 6.173 | 23.9287 | 1.619 | 4.554 | 35.235.2 | 0.67 | 2.328 | 2525 | 1.214 | 1.316 | 87.587.5 | 112 | 0.56 | 1.518 | 1.316 | 2.429 | 1.316 | 1.214 | 0.78 | 00 | 0.34 | 3.542 | |||
| 2022/2023 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 19 | 3 | 6.5123 | 19.3366 | 2.242 | 4.484 | 5050 | 0.510 | 2.547 | 21.321.3 | 0.59 | 0.59 | 100100 | 2.547 | 0.816 | 3.363 | 0.612 | 0.816 | 1.733 | 0.611 | 0.714 | 0.23 | 0.36 | 6.9131 | |||
| 2025/2026 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 28 | 17 | 10.6297 | 27.6772 | 2.673 | 5.7161 | 45.345.3 | 1.439 | 5.7160 | 24.424.4 | 1.234 | 1.644 | 77.377.3 | 3.392 | 1.337 | 4.6129 | 1.234 | 1.953 | 2.262 | 1.233 | 1.850 | 0.12 | 0.27 | 9.8273 | |||
| 2026/2027 |
|
MAFC | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 1 | 12.525 | 2550 | 2.55 | 5.511 | 45.545.5 | 2.55 | 7.515 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 1.53 | 36 | 00 | 0.51 | 36 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 7.515 | |||
| 3 szezon |
|
Szombathelyi Egyetem | 41 | 43 | 10.2444 | 27.51151 | 4.7208 | 10403 | 4751.6 | 0.13 | 0.930 | 6.410 | 0.619 | 0.931 | 6461.3 | 3.4146 | 2.198 | 5.5244 | 1.759 | 1.545 | 1.563 | 1.441 | 1.454 | 0.26 | 0.311 | 12.4569 | ||||
| 1 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 12 | 4 | 6.173 | 23.9287 | 1.619 | 4.554 | 35.235.2 | 0.67 | 2.328 | 2525 | 1.214 | 1.316 | 87.587.5 | 112 | 0.56 | 1.518 | 1.316 | 2.429 | 1.316 | 1.214 | 0.78 | 00 | 0.34 | 3.542 | ||||
| 2 szezon |
|
ZTE NKK | 47 | 20 | 8.5420 | 23.41138 | 2.4115 | 5.1245 | 47.446.9 | 149 | 4.1207 | 23.423.7 | 0.843 | 153 | 82.581.1 | 2.9139 | 1.153 | 4192 | 0.946 | 1.469 | 295 | 0.944 | 1.364 | 0.15 | 0.313 | 8.3404 | ||||
| 1 szezon |
|
MAFC | 2 | 1 | 12.525 | 2550 | 2.55 | 5.511 | 45.545.5 | 2.55 | 7.515 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 1.53 | 36 | 00 | 0.51 | 36 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 7.515 | ||||
| Összesítés | 102 | 68 | 9.4962 | 25.52626 | 3.3347 | 7.2713 | 45.948.7 | 0.764 | 2.9280 | 25.122.9 | 0.776 | 0.9100 | 75.576 | 2.6300 | 1.5160 | 4.1460 | 1.2121 | 1.4144 | 1.8180 | 1.1100 | 1126 | 0.111 | 0.328 | 9.31030 | ||||||