| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 18 | 33 | 5 | 8 | 62.5 | 0 | 3 | 0 | 8 | 8 | 100 | 11 | 5 | 16 | 3 | 1 | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 37 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 18 | 33 | 5 | 8 | 62.5 | 0 | 3 | 0 | 8 | 8 | 100 | 11 | 5 | 16 | 3 | 1 | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 37 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 21.8 | 40 | 6.1 | 9.7 | 62.5 | 0 | 3.6 | 0 | 9.7 | 9.7 | 100 | 13.3 | 6.1 | 19.4 | 3.6 | 1.2 | 4.8 | 4.8 | 2.4 | 1.2 | 0 | 44.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Sportdarázs-SMAFC | Női Amatőr NB I. Piros | 6 | 0 | 2.314 | 10.362 | 16 | 3.320 | 3030 | 00 | 0.21 | 00 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 2.314 | 2.515 | 4.829 | 16 | 1.27 | 2.213 | 0.53 | 16 | 00 | 00 | 636 | |||
| 2024/2025 |
|
Darazsak Sportakadémia | Női NB I. A csoport | 21 | 6 | 1.838 | 16.4345 | 0.511 | 2.145 | 24.524.5 | 00 | 0.24 | 00 | 0.816 | 1.123 | 69.669.6 | 241 | 1.532 | 3.573 | 1.124 | 1.531 | 2.450 | 1.124 | 0.918 | 0.13 | 0.25 | 5104 | |||
| 2025/2026 |
|
Darazsak Sportakadémia | Női Amatőr NB I. Piros | 17 | 17 | 11.1188 | 24.7420 | 2.949 | 5.696 | 5151 | 1.220 | 5.187 | 2323 | 1.830 | 2.440 | 7575 | 4.780 | 3.153 | 7.8133 | 3.152 | 1.220 | 2.543 | 1.526 | 2.950 | 0.35 | 0.23 | 18.2310 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG Akadémia | Női Amatőr NB I. Fehér | 4 | 1 | 12.851 | 1976 | 3.815 | 6.325 | 6060 | 14 | 28 | 5050 | 2.39 | 2.39 | 100100 | 3.514 | 4.819 | 8.333 | 2.510 | 1.35 | 1.56 | 1.56 | 1.56 | 00 | 0.52 | 21.887 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport | 7 | 4 | 963 | 27.7194 | 2.115 | 5.438 | 39.539.5 | 1.18 | 2.920 | 4040 | 1.39 | 1.913 | 69.369.3 | 4.330 | 2.316 | 6.646 | 0.64 | 2.115 | 3.323 | 214 | 2.115 | 0.11 | 0.32 | 12.789 | |||
| 3 szezon |
|
Darazsak Sportakadémia | 44 | 23 | 5.1240 | 17.2827 | 1.566 | 3.7161 | 39.641 | 0.420 | 1.892 | 21.521.7 | 148 | 1.365 | 75.673.9 | 3135 | 2.4100 | 5.4235 | 1.782 | 1.358 | 2.4106 | 1.153 | 1.674 | 0.18 | 0.18 | 9.7450 | ||||
| 1 szezon |
|
BKG Akadémia | 4 | 1 | 12.851 | 1976 | 3.815 | 6.325 | 6060 | 14 | 28 | 5050 | 2.39 | 2.39 | 100100 | 3.514 | 4.819 | 8.333 | 2.510 | 1.35 | 1.56 | 1.56 | 1.56 | 00 | 0.52 | 21.887 | ||||
| 1 szezon |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 7 | 4 | 963 | 27.7194 | 2.115 | 5.438 | 39.539.5 | 1.18 | 2.920 | 4040 | 1.39 | 1.913 | 69.369.3 | 4.330 | 2.316 | 6.646 | 0.64 | 2.115 | 3.323 | 214 | 2.115 | 0.11 | 0.32 | 12.789 | ||||
| Összesítés | 55 | 28 | 7.4354 | 19.61097 | 2.196 | 4.6224 | 45.242.9 | 0.732 | 2.1120 | 32.126.7 | 1.366 | 1.687 | 81.175.9 | 3.4179 | 2.8135 | 6.2314 | 1.796 | 1.478 | 2.4135 | 1.373 | 1.795 | 0.19 | 0.212 | 12.7626 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Sportdarázs-SMAFC | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 4 | 0 | 1.56 | 1040 | 0.31 | 1.87 | 14.314.3 | 00 | 0.31 | 00 | 14 | 14 | 100100 | 2.39 | 1.35 | 3.514 | 1.35 | 0.83 | 2.39 | 0.83 | 0.31 | 00 | 00 | 4.819 | |||
| 2024/2025 |
|
Darazsak Sportakadémia | Női NB I. A csoport, Play-out | 5 | 0 | 3.216 | 14.874 | 1.47 | 3.618 | 38.938.9 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 0.84 | 5050 | 2.613 | 2.211 | 4.824 | 0.63 | 0.63 | 315 | 1.47 | 0.84 | 0.42 | 0.21 | 840 | |||
| 2025/2026 |
|
Darazsak Sportakadémia | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 8 | 972 | 24.4195 | 1.915 | 4.838 | 39.539.5 | 1.310 | 3.427 | 3737 | 1.512 | 216 | 7575 | 3.427 | 2.318 | 5.645 | 2.520 | 1.613 | 1.613 | 1.411 | 324 | 00 | 00 | 14.4115 | |||
| 3 szezon |
|
Darazsak Sportakadémia | 17 | 8 | 4.694 | 16.4309 | 1.223 | 3.463 | 34.936.5 | 0.410 | 1.228 | 34.535.7 | 118 | 1.324 | 76.375 | 2.749 | 1.934 | 4.683 | 1.528 | 119 | 2.337 | 1.221 | 1.429 | 0.12 | 0.11 | 9174 | ||||
| Összesítés | 17 | 8 | 4.694 | 16.4309 | 1.223 | 3.463 | 34.936.5 | 0.410 | 1.228 | 34.535.7 | 118 | 1.324 | 76.375 | 2.749 | 1.934 | 4.683 | 1.528 | 119 | 2.337 | 1.221 | 1.429 | 0.12 | 0.11 | 9174 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Darazsak Sportakadémia | Hepp Kupa, Női | 3 | 3 | 8.726 | 2369 | 1.75 | 2.78 | 62.562.5 | 13 | 39 | 33.333.3 | 2.37 | 2.78 | 87.587.5 | 515 | 1.34 | 6.319 | 2.37 | 1.75 | 39 | 26 | 1.75 | 00 | 0.31 | 1648 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG Akadémia | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1818 | 3333 | 55 | 88 | 62.562.5 | 00 | 33 | 00 | 88 | 88 | 100100 | 1111 | 55 | 1616 | 33 | 11 | 44 | 44 | 22 | 11 | 00 | 3737 | |||
| 1 szezon |
|
Darazsak Sportakadémia | 3 | 3 | 8.726 | 2369 | 1.75 | 2.78 | 62.562.5 | 13 | 39 | 33.333.3 | 2.37 | 2.78 | 87.587.5 | 515 | 1.34 | 6.319 | 2.37 | 1.75 | 39 | 26 | 1.75 | 00 | 0.31 | 1648 | ||||
| 1 szezon |
|
BKG Akadémia | 1 | 1 | 1818 | 3333 | 55 | 88 | 62.562.5 | 00 | 33 | 00 | 88 | 88 | 100100 | 1111 | 55 | 1616 | 33 | 11 | 44 | 44 | 22 | 11 | 00 | 3737 | ||||
| Összesítés | 4 | 4 | 13.344 | 28102 | 3.310 | 5.316 | 62.562.5 | 0.53 | 312 | 16.725 | 5.215 | 5.316 | 96.993.7 | 826 | 3.29 | 11.235 | 2.710 | 1.36 | 3.513 | 310 | 1.87 | 0.51 | 0.21 | 26.585 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Sportdarázs-SMAFC | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 10 | 0 | 220 | 10.2102 | 0.77 | 2.727 | 25.925.9 | 00 | 0.22 | 00 | 0.66 | 0.66 | 100100 | 2.323 | 220 | 4.343 | 1.111 | 110 | 2.222 | 0.66 | 0.77 | 00 | 00 | 5.555 | |||
| 2024/2025 |
|
Darazsak Sportakadémia | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-out | 26 | 6 | 2.154 | 16.1419 | 0.718 | 2.463 | 28.628.6 | 00 | 0.24 | 00 | 0.718 | 127 | 66.766.7 | 2.154 | 1.743 | 3.797 | 127 | 1.334 | 2.565 | 1.231 | 0.822 | 0.25 | 0.26 | 5.5144 | |||
| 2025/2026 |
|
Darazsak Sportakadémia | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 28 | 28 | 10.2286 | 24.4684 | 2.569 | 5.1142 | 48.648.6 | 1.233 | 4.4123 | 26.826.8 | 1.849 | 2.364 | 76.676.6 | 4.4122 | 2.775 | 7197 | 2.879 | 1.438 | 2.365 | 1.543 | 2.879 | 0.25 | 0.14 | 16.9473 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG Akadémia | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 5 | 2 | 13.869 | 21.8109 | 420 | 6.633 | 60.660.6 | 0.84 | 2.211 | 36.436.4 | 3.417 | 3.417 | 100100 | 525 | 4.824 | 9.849 | 2.613 | 1.26 | 210 | 210 | 1.68 | 0.21 | 0.42 | 24.8124 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport | 7 | 4 | 963 | 27.7194 | 2.115 | 5.438 | 39.539.5 | 1.18 | 2.920 | 4040 | 1.39 | 1.913 | 69.369.3 | 4.330 | 2.316 | 6.646 | 0.64 | 2.115 | 3.323 | 214 | 2.115 | 0.11 | 0.32 | 12.789 | |||
| 3 szezon |
|
Darazsak Sportakadémia | 64 | 34 | 4.8360 | 16.91205 | 1.394 | 3.4232 | 37.840.5 | 0.433 | 1.6129 | 24.825.6 | 173 | 1.397 | 77.575.3 | 2.9199 | 2.1138 | 5337 | 1.7117 | 1.282 | 2.3152 | 1.180 | 1.5108 | 0.110 | 0.110 | 9.3672 | ||||
| 1 szezon |
|
BKG Akadémia | 5 | 2 | 13.869 | 21.8109 | 420 | 6.633 | 60.660.6 | 0.84 | 2.211 | 36.436.4 | 3.417 | 3.417 | 100100 | 525 | 4.824 | 9.849 | 2.613 | 1.26 | 210 | 210 | 1.68 | 0.21 | 0.42 | 24.8124 | ||||
| 1 szezon |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 7 | 4 | 963 | 27.7194 | 2.115 | 5.438 | 39.539.5 | 1.18 | 2.920 | 4040 | 1.39 | 1.913 | 69.369.3 | 4.330 | 2.316 | 6.646 | 0.64 | 2.115 | 3.323 | 214 | 2.115 | 0.11 | 0.32 | 12.789 | ||||
| Összesítés | 76 | 40 | 7.4492 | 20.11508 | 2129 | 4.4303 | 4542.6 | 0.645 | 2160 | 31.828.1 | 1.599 | 1.8127 | 84.278 | 3.6254 | 2.7178 | 6.3432 | 1.6134 | 1.4103 | 2.5185 | 1.5104 | 1.6131 | 0.112 | 0.214 | 13.1885 | ||||||