| Box score | Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 5 | 10.5 | 28.7 | 4 | 6.7 | 60 | 0 | 0.3 | 0 | 2.5 | 3.8 | 65.2 | 5.2 | 2.3 | 7.5 | 1.8 | 2 | 2.7 | 3.3 | 1.8 | 0.8 | 0.8 | 19.5 | |||||||||
| Total | 6 | 5 | 63 | 172 | 24 | 40 | 60 | 0 | 2 | 0 | 15 | 23 | 65.2 | 31 | 14 | 45 | 11 | 12 | 16 | 20 | 11 | 5 | 5 | 117 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 5 | 14.7 | 40 | 5.6 | 9.3 | 60 | 0 | 0.5 | 0 | 3.5 | 5.3 | 65.2 | 7.2 | 3.3 | 10.5 | 2.6 | 2.8 | 3.7 | 4.7 | 2.6 | 1.2 | 1.2 | 27.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 6 | 5 | 63 | 195 | 103.11 | 76.79 | 26.31 | 59.43 | 57.14 | 16.29 | 65 | 0.97 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 19/27 | 70.4% |
| • Közeli 2 pontos bal | 1/2 | 50% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/2 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 2/6 | 33.3% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 26. |
|
KSC Szekszárd | 69 –59 | 6 | 29 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | 80 | 5 | 2 | 7 | 2 | 3 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 15 | ||||
| 2 | 2026. 10. 02. |
|
Vasas Akadémia | 94 –47 | * | 2 | 21 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 11 | |||
| 3 | 2026. 10. 07. |
|
VBW CEKK Cegléd | 56 –52 | * | 17 | 37 | 8 | 10 | 80 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 25 | 4 | 4 | 8 | 2 | 4 | 4 | 4 | 0 | 1 | 1 | 22 | |||
| 5 | 2026. 10. 18. |
|
ETO Basket | 80 –65 | * | 15 | 30 | 5 | 6 | 83.3 | 0 | 0 | 0 | 5 | 6 | 83.3 | 7 | 3 | 10 | 0 | 1 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 27 | |||
| 6 | 2026. 10. 25. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 89 –69 | * | 11 | 22 | 4 | 6 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 75 | 5 | 0 | 5 | 3 | 2 | 3 | 3 | 4 | 0 | 1 | 21 | |||
| 7 | 2026. 10. 31. |
|
Csata TKK | 72 –51 | * | 12 | 33 | 5 | 12 | 41.7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 50 | 6 | 3 | 9 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 | 21 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Csata TKK | Női NB I. A csoport | 22 | 20 | 9.9218 | 28.6629 | 487 | 7.8172 | 50.650.6 | 01 | 0.24 | 24.724.7 | 1.941 | 2.759 | 69.569.5 | 7.1156 | 1.738 | 8.8194 | 2.350 | 243 | 2.452 | 2.861 | 2.556 | 0.715 | 0.512 | 20.2445 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs | Női NB I. A csoport | 6 | 5 | 10.563 | 28.7172 | 424 | 6.740 | 6060 | 00 | 0.32 | 00 | 2.515 | 3.823 | 65.265.2 | 5.231 | 2.314 | 7.545 | 1.811 | 212 | 2.716 | 3.320 | 1.811 | 0.85 | 0.85 | 19.5117 | |||
| 1 szezon |
|
Csata TKK | 22 | 20 | 9.9218 | 28.6629 | 487 | 7.8172 | 50.650.6 | 01 | 0.24 | 24.724.7 | 1.941 | 2.759 | 69.569.5 | 7.1156 | 1.738 | 8.8194 | 2.350 | 243 | 2.452 | 2.861 | 2.556 | 0.715 | 0.512 | 20.2445 | ||||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 6 | 5 | 10.563 | 28.7172 | 424 | 6.740 | 6060 | 00 | 0.32 | 00 | 2.515 | 3.823 | 65.265.2 | 5.231 | 2.314 | 7.545 | 1.811 | 212 | 2.716 | 3.320 | 1.811 | 0.85 | 0.85 | 19.5117 | ||||
| Összesítés | 28 | 25 | 10.2281 | 28.6801 | 4111 | 7.2212 | 54.952.4 | 01 | 0.36 | 8.716.5 | 2.256 | 3.382 | 6768.3 | 6.1187 | 252 | 8.2239 | 2.161 | 255 | 2.568 | 3.181 | 2.267 | 0.820 | 0.717 | 19.9562 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Csata TKK | Női NB I. A csoport, Play-off | 7 | 7 | 12.185 | 32.7229 | 4.431 | 8.157 | 54.454.4 | 00 | 00 | 00 | 3.323 | 4.431 | 74.274.2 | 7.452 | 1.410 | 8.962 | 2.618 | 1.410 | 2.115 | 3.424 | 2.417 | 0.64 | 0.11 | 23.7166 | |||
| 1 szezon |
|
Csata TKK | 7 | 7 | 12.185 | 32.7229 | 4.431 | 8.157 | 54.454.4 | 00 | 00 | 00 | 3.323 | 4.431 | 74.274.2 | 7.452 | 1.410 | 8.962 | 2.618 | 1.410 | 2.115 | 3.424 | 2.417 | 0.64 | 0.11 | 23.7166 | ||||
| Összesítés | 7 | 7 | 12.185 | 32.7229 | 4.431 | 8.157 | 54.454.4 | 00 | 00 | 00 | 3.323 | 4.431 | 74.274.2 | 7.452 | 1.410 | 8.962 | 2.618 | 1.410 | 2.115 | 3.424 | 2.417 | 0.64 | 0.11 | 23.7166 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Csata TKK | Tippmix Killik László Női Magyar Kupa | 1 | 1 | 1010 | 2828 | 55 | 1010 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 66 | 44 | 1010 | 88 | 22 | 44 | 00 | 33 | 11 | 00 | 2525 | |||
| 1 szezon |
|
Csata TKK | 1 | 1 | 1010 | 2828 | 55 | 1010 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 66 | 44 | 1010 | 88 | 22 | 44 | 00 | 33 | 11 | 00 | 2525 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 1010 | 2828 | 55 | 1010 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 66 | 44 | 1010 | 88 | 22 | 44 | 00 | 33 | 11 | 00 | 2525 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Csata TKK | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off / Tippmix Killik László Női Magyar Kupa | 30 | 28 | 10.4313 | 29.5886 | 4.1123 | 8239 | 51.551.5 | 01 | 0.14 | 24.724.7 | 2.164 | 390 | 71.171.1 | 7.1214 | 1.752 | 8.9266 | 2.576 | 1.855 | 2.471 | 2.885 | 2.576 | 0.720 | 0.413 | 21.2636 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs | Női NB I. A csoport | 6 | 5 | 10.563 | 28.7172 | 424 | 6.740 | 6060 | 00 | 0.32 | 00 | 2.515 | 3.823 | 65.265.2 | 5.231 | 2.314 | 7.545 | 1.811 | 212 | 2.716 | 3.320 | 1.811 | 0.85 | 0.85 | 19.5117 | |||
| 1 szezon |
|
Csata TKK | 30 | 28 | 10.4313 | 29.5886 | 4.1123 | 8239 | 51.551.5 | 01 | 0.14 | 24.724.7 | 2.164 | 390 | 71.171.1 | 7.1214 | 1.752 | 8.9266 | 2.576 | 1.855 | 2.471 | 2.885 | 2.576 | 0.720 | 0.413 | 21.2636 | ||||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 6 | 5 | 10.563 | 28.7172 | 424 | 6.740 | 6060 | 00 | 0.32 | 00 | 2.515 | 3.823 | 65.265.2 | 5.231 | 2.314 | 7.545 | 1.811 | 212 | 2.716 | 3.320 | 1.811 | 0.85 | 0.85 | 19.5117 | ||||
| Összesítés | 36 | 33 | 10.5376 | 29.11058 | 4.1147 | 7.3279 | 55.452.7 | 01 | 0.26 | 7.116.5 | 2.379 | 3.4113 | 67.869.9 | 6.2245 | 266 | 8.2311 | 2.287 | 1.967 | 2.587 | 3.1105 | 2.287 | 0.725 | 0.618 | 20.3753 | ||||||